Навіщо потрібно розширення для браузера Kaspersky Protection?

  1. Microsoft Internet Explorer
  2. Google Chrome

А ви помітили, що одночасно з установкою Kaspersky Internet Security 2016 та інших продуктів «Лабораторії Касперського» в вашому браузері з'явилося розширення Kaspersky Protection? Ми розповімо, для чого воно потрібно і як з ним працювати. А ви помітили, що одночасно з установкою   Kaspersky Internet Security 2016   та інших продуктів «Лабораторії Касперського» в вашому браузері з'явилося розширення Kaspersky Protection

Kaspersky Protection захищає ваші паролі, номери банківських карт і інші персональні дані від витоку.

За допомогою Kaspersky Protection наші рішення перевіряють посилання на відкритій в браузері сторінці. Якщо сайт, на який веде посилання, небезпечний, поруч з ним з'явиться червоний значок, якщо безпечний - зелений.

Крім того, Kaspersky Protection блокує завантаження небезпечних або фішингових сайтів, ховає рекламні банери і захищає дані, які ви вводите з клавіатури, від перехоплення програмами-шпигунами, або кейлоггера . Ці програми зчитують інформацію, яка була введена з звичайної клавіатури, і відправляють її зловмисникові. В першу чергу їх цікавлять ваші паролі і номери банківських карт.

Нижче ми розповідаємо, як перевірити, чи є у вас Kaspersky Protection і чи працює він.

Microsoft Internet Explorer

Kaspersky Protection встановлюється одночасно з Kaspersky Internet Security 2016. Щоб перевірити, чи захищає це розширення ваш Internet Explorer, виберіть «Сервіс» -> «Налаштувати надбудови».

Щоб перевірити, чи захищає це розширення ваш Internet Explorer, виберіть «Сервіс» -> «Налаштувати надбудови»

Користувачі Windows 10 можуть встановити це розширення вручну в «Центрі повідомлень» Kaspersky Internet Security.

Детальніше про те, як встановити розширення Kaspersky Protection в Internet Explorer на Windows 10, написано в нашій базі знань .

Google Chrome

У браузері Google Chrome розширення встановлюється автоматично. Це можна перевірити в меню налаштувань, розташованому в правому верхньому куті браузера.

Це можна перевірити в меню налаштувань, розташованому в правому верхньому куті браузера

За замовчуванням розширення вимкнено. Ви можете включити його вручну.

Якщо ви вирішите видалити розширення, то пізніше його можна буде знову встановити, завантаживши з інтернет-магазину Chrome.

Зверніть увагу, що розширення Kaspersky Protection працює тільки разом з встановленим антивірусним рішенням .

Детальніше про можливості Kaspersky Protection ви можете дізнатися в нашій Базі знань. Рекомендуємо звернути увагу на статті про безпечних платежах , Безпечному введенні даних і про налаштування Веб-Антивірусу .