Названо кращі програми та ігри для iOS

Дуже скоро, 10 липня, магазину Apple App Store виповниться 10 років. З цієї нагоди компанія App Annie, що аналізує поширення додатків, підготувала докладний звіт про кращих додатках і іграх в App Store. Звіт охоплює період з 2010 року, коли в App Annie почали відстежувати App Store, до теперішнього моменту.

За кількістю завантажень серед додатків лідирують Facebook і Facebook Messenger. Далі слідують YouTube, Instagram і WhatsApp Messenger.

Далі слідують YouTube, Instagram і WhatsApp Messenger

Якщо вважати за сумою, витраченою споживачами, в лідери виходять сервіси, що використовують модель підписки, такі як Netflix і Spotify.

Якщо вважати за сумою, витраченою споживачами, в лідери виходять сервіси, що використовують модель підписки, такі як Netflix і Spotify

Краща гра по числу завантажень - Candy Crush Saga. За весь час її завантажили більше 280 мільйонів разів.

За весь час її завантажили більше 280 мільйонів разів

Краща гра по доходах - Clash of Clans. Вона принесла творцям (і Apple, звичайно) більше 4 млрд доларів.

Вона принесла творцям (і Apple, звичайно) більше 4 млрд доларів

Як по завантаженнях, так і за витратами лідирують США і Китай. Примітно, що Росія займає п'яте місце по завантаженнях, але не входить за витратами навіть в першу десятку.

Примітно, що Росія займає п'яте місце по завантаженнях, але не входить за витратами навіть в першу десятку

Всього в App Store за вказаний період налічується 170 мільярдів завантажень, а сумарний дохід більш ніж 2,2 мільйона додатків перевищує 130 мільярдів доларів.

Дополнительная информация

rss
Карта