Не виходить створити Епл айди що робити. Вікно «Вхід в iTunes Store» з чужим Apple ID - чому воно з'являється і що робити

 1. створюємо ID
 2. Вхід в айтюнс з комп'ютера
 3. Варіант 1. Віднести назад в магазин
 4. Варіант 2. Виправити самостійно
 5. Як відновити Apple ID?
 6. Як створити Apple ID через iTunes?

Вхід в учетку iTunes Store дає можливість здобувати музичні треки , Кінофільми і інший контент. Але для цього буде потрібно Apple ID. Без цього номера до магазину не підступитися.

Учетка використовується для багатьох сервісів від «яблучної» компанії - iCloud, iMessage та інших. Вона повинна бути однією для всіх iOS - девайсів користувача. Але доступ можливий до абсолютно всіх покупок в магазині.

Як створити учетку і як зайти з її допомогою в iTunes Store, розберемо в цій статті.

створюємо ID

 • здійснюємо запуск App Store на дисплеї iOS - девайса і користуємося розділом добірок, топ чартів або пошуковим. Це потрібно для вибору софта вільного поширення. Важливо вибрати програму, за яке не потрібно плата - так ми сформуємо номер без прив'язки до банківській картці . Якщо в майбутньому буде потрібно прикріпити карту, це можна буде легко зробити. А зараз розберемо найпростіший метод. Отже, поряд з подібним софтом буде кнопка завантаження.
 • Клацнути по цій кнопці і виконати інсталяцію.
 • Під сплив віконці вибрати елемент створення ID номера. Вибрати держава і клацнути по елементу «Далі». Погодитися з різними умовами, зазначеними у від «яблучної» компанії. Вбити свій e-mail. Він повинен нормально функціонувати. Пам'ятайте, що це і є (вірніше, буде після завершення всіх кроків) логін вашого ID.
 • Вбийте дворазово згенерований вами ж пароль і клацніть по елементу «Далі». Запам'ятайте, що символи повинні містити різні типи букв і цифри. Кількість символів - не менше восьми. Чи не застосовуйте поспіль одні й ті ж символи. Можна використовувати будь-яке ім'я плюс телефонний номер . Але це лише приклад і один із сотень варіантів.
 • Вбийте параметри безпеки. Проведіть вибір 3-х питань та надайте на них відповіді. постарайтеся вибрати прості варіанти , Щоб в разі необхідності легко їх згадати. розділ додаткового e-mail залиште порожнім. Клацніть по розділах готове і далі.
 • При заповненні інформації про платежі виберіть розділ «Ні», якщо не хочете зараз виконувати прив'язку карти банку до вашого ID номером. Пам'ятайте, що ви завжди можете це змінити в налаштуваннях облікового запису.
 • Перевірте свій e-mail. На вказаний в процесі формування учеткі адресу надійде послання від Apple для підтвердження операції. Всередині листа натисніть розділ про підтвердження прямо зараз і вбийте ваш ID. Звичайно, ви пам'ятаєте, що ID - це e-mail. Також вбийте символи пароля. Якщо ви не знайдете послання у себе в ящику - перевірте спам.


Вхід в учетку  iTunes Store  дає можливість здобувати  музичні треки  , Кінофільми і інший контент

Входимо в iTunes з iOS - девайса

 • запускаємо додаток iTunes Store.
 • Виконуємо прокрутку дисплея до низу і клацаємо по елементу входу.
 • Натискаємо розділ входу до наявного ID номером і вбиваємо його і символи пароля. Без цього увійти в магазин не вийде.
 • Клацаємо по кнопці згоди. Все, на цьому дія завершиться - тепер ви увійшли в систему.

До речі, як тільки ви зайшли в обліковий запис, то на автоматі потрапляєте і в музичний розділ, в iBooks і інші сервіси. Далі розглянемо, як здійснити цей процес не на айфонах, а на комп'ютері.

Вхід в айтюнс з комп'ютера

Якщо у вас на ПК НЕ інстальований iTunes, закачайте саму «свіжу» версію з ресурсу Apple в мережі. Після зверніться до додатка і зробіть такі дії:

 • Відкрийте iTunes.
 • У рядку меню, у верхній частині дисплея ПК або віконця iTunes виберіть розділ учеткі і вхід.
 • Вбийте символи логіна і пароля від ID. Клацніть по елементу Enter або по розділу входу.
 • Натисніть на значок iTunes Store.

В iTunes також можна поміняти дані про учетке і метод оплати, побачити історію придбань продуктів. Там же можна переглядати і купувати музичні треки, кінофільми і багато іншого.

Щоб увійти в магазин на Маке, потрібно використовувати той же ID номер, що і для iTunes. Після відкриття останнього потрібно вибрати розділ магазину і пункт входу в рядку меню зверху дисплея ПК.

Як бачите, вхід в обліковий запис з компа не представляє нічого складного.


На гаджет Apple TV

Після входу в «яблучні» сервіси на цей гаджет можна закачувати кінофільми, музичні композиції і шоу, придбані в магазині iTunes Store. На ньому ж можна прослуховувати треки, доступні в рамках підписки на «яблучну» музику. Але гаджет повинен бути четвертою лінійки, на більш ранніх варіантах ця опція недоступна.

Привіт! Поява різних незрозумілих табличок, з ще більш незрозумілими попередженнями, на iPhone і iPad - це завжди неприємно. А коли в цьому вікні, на додачу до всього, вказані чужі дані - так взагалі катастрофа. Саме такі відчуття були у мого знайомого, коли на його, щойно купленому iPhone, з'явилося інформаційне попередження ось такого плану: «Вхід в iTunes Store. Введіть пароль Apple ID для [Email protected] ».

Здавалося б, звичайна ситуація, але є кілька важливих нюансів:

 • iPhone ніби як новий, тільки що куплений.
 • Свої Apple ID і iCloud благополучно вказані в налаштуваннях.
 • А ось ця обліковий запис Apple ID, для якої пропонується ввести пароль, нікому не відома.

І що тепер робити? Де її взяти-то? І чому iTunes Store так нав'язливо (при натисканні на кнопку «Скасування», через якийсь час попередження з'являється знову) просить цей пароль? Є кілька варіантів, зараз розповім детальніше, поїхали!

Варіант 1. Віднести назад в магазин

самий правильний шлях . Запам'ятайте! Коли на «новому» iPhone вискакує вікно з з пропозицією ввести дані від чужого Apple ID - це ненормально. Якщо обліковий запис попереднього власника була на ньому введена - значить такий iPhone був активований раніше. Так що звертатися за місцем придбання пристрою з питанням «що за нісенітниця?» І вимогою замінити \ віддати гроші - цілком собі правильна дія в даному випадку.

Але нам цей випадок не підійшов. Чому? Все просто! Виявляється, мій знайомий при покупці попросив закачати туди «іграшок і програм» - тим більше пропонували все це безкоштовно! Чому б не скористатися? І ось саме тому, ми переходимо до другого варіанту вирішення проблеми ...

Варіант 2. Виправити самостійно

Попросити-то він попросив, але пароль від цього Apple ID (за допомогою якого завантажувати ігри) йому ніхто не дав. І ось тут саме головне:

Якщо ви завантажили на свій iPhone або iPad додаток (Гру) використовуючи «чужу» обліковий запис, то для дії з цією програмою (наприклад, для поновлення) вам буде потрібно пароль саме від цієї «чужої» записи.

Якщо ви завантажили на свій iPhone або  iPad додаток  (Гру) використовуючи «чужу» обліковий запис, то для дії з цією програмою (наприклад, для поновлення) вам буде потрібно пароль саме від цієї «чужої» записи

В даному випадку, якесь із додатків (завантажене в магазині) вимагало поновлення - тому табличка «Вхід в iTunes Store» з'являлася із завидною періодичністю. Якщо пароля ви не знаєте, то самим правильним рішенням буде просто видалити цю програму і тоді віконце з iTunes зникне. Правда, так як конкретну назву не вказується то, можливо, доведеться видаляти абсолютно все. А в деяких, особливо важких, випадках -.

Але це набагато краще, ніж раз на кілька хвилин (або годин) натискати кнопку «Скасування», намагаючись закрити набридливу вікно.

Важливе попередження! Якщо ви раптом надумаєте подібним чином завантажувати додатки (за допомогою чужої облікового запису - в інтернеті це дуже поширене), то НІКОЛИ (навіть на 1, 2, 3 секунди!) не вводьте її в Настройках - iCloud (можна отримати вічну блокування). Там повинна бути тільки ваш обліковий запис. Завжди.

Абзац вище - це просто крик душі. наболіло :)

Повертаючись до теми статті, хочеться відзначити, що на iPhone і iPad потрібно завжди використовувати тільки свою вчений запис. Тоді і всякі віконця, що пропонують увійти в iTunes Store з чужими даними Apple ID, з'являтися не будуть. А якщо і будуть, то тільки з вашої учеткой. А значить, ввести правильний пароль не складе великих труднощів.

Для того щоб завантажувати і відтворювати медіаконтент, що розповсюджується через онлайн-магазин iTunes Store, недостатньо встановити на персональний комп'ютер однойменний багатофункціональний мультимедійний плеєр і бути зареєстрованим користувачем, необхідно ще і виконати авторизацію ПК на зазначеному інтернет-ресурсі. Суть авторизації полягає в запам'ятовуванні індивідуальних особливостей комп'ютера або ноутбука в базі iTunes Store і «прив'язці» їх до Apple ID покупця.

Операція авторизації ПК на сайті магазина виконується за допомогою програми iTunes . Для виключення проблем з безпекою і правильної роботи плеєра рекомендується використовувати найсвіжішу його версію або регулярно робити оновлення ПЗ. Запускаємо встановлений на комп'ютері цифровий медіаплеєр і вибираємо в меню вікна програми пункт «iTunes Store» → «Увійти» (1) або просто натискаємо на піктограму входу (2). Виконання аутентифікації користувача можливо тільки при наявності підключення використовуваного пристрою до мережі Інтернет. Вводимо в поле Apple ID з'явилася на екрані панелі iTunes правильний ідентифікатор, що зазвичай є адресою електронної пошти і службовець обліковим записом користувача, а в поле Пароль - відповідний йому набір символів і тиснемо кнопку «Увійти».


Вводимо в поле Apple ID з'явилася на екрані панелі iTunes правильний ідентифікатор, що зазвичай є адресою  електронної пошти  і службовець  обліковим записом  користувача, а в поле Пароль - відповідний йому набір символів і тиснемо кнопку «Увійти»

Після успішної аутентифікації в програмі (а значить, і на сайті магазина) можна здійснювати авторизацію використовуваного ноутбука або ПК для надання йому передбачених прав на доступ до придбаних файлів з музикою, фільмами та іншим мультимедійним контентом. для авторизації електронного пристрою в онлайн-магазині вибираємо пункт меню вікна програми «iTunes Store» → «Авторизувати цей комп'ютер ...».


»

Процедура авторизації також може бути запущена через головне меню програми iTunes. Відповідно до настройками за замовчуванням воно приховано. Щоб показати головне меню плеєра на короткий час, натискаємо кнопку «Alt» і потім вибираємо в ньому пункт «Магазин» → «Авторизувати цей комп'ютер ...». Якщо потрібно залишити головне меню iTunes в видимій частині вигляді, необхідно натиснути комбінацію клавіш «Ctrl» і «B».


Якщо потрібно залишити головне меню iTunes в видимій частині вигляді, необхідно натиснути комбінацію клавіш «Ctrl» і «B»

В ранніх версіях плеєра iTunes для операційної системи Windows інтерфейс трохи інший і, швидше за все, буде потрібно встановити відображення пункту виклику процедури авторизації або шукати його в меню «Доповнення». У відповідні поля панелі, що з'явилася Авторизація комп'ютера вводимо все ті ж ідентифікатор користувача Apple ID і правильний пароль до нього, а потім натискаємо кнопку «Авторизувати».


У відповідні поля панелі, що з'явилася Авторизація комп'ютера вводимо все ті ж ідентифікатор користувача Apple ID і правильний пароль до нього, а потім натискаємо кнопку «Авторизувати»

Після нетривалого роздуми програми iTunes, під час якого вона в онлайн-режимі спілкується з підсистемами безпеки електронного магазину, на екрані має з'явитися повідомлення про результати виконання спроби авторизації комп'ютера - успішної або завершилася помилкою.


Після нетривалого роздуми програми iTunes, під час якого вона в онлайн-режимі спілкується з підсистемами безпеки електронного магазину, на екрані має з'явитися повідомлення про результати виконання спроби авторизації комп'ютера - успішної або завершилася помилкою

Як правило, проблем з виконанням даної операції не виникає, якщо не перевищено ліміт кількості авторізуемой пристроїв, який становить п'ять ПК або ноутбуків. У разі необхідності роботи з набутими мультимедійними файлами на сверхлимитном комп'ютері один пристрій з раніше використовувалися слід деавторізовать. Цю ж процедуру варто виконати і при перевстановлення операційної системи.

Фактично, без облікової записи Apple ID, користувач не зможе в повній мірі насолодитися всіма перевагами техніки на базі iOS. Використовуючи свої унікальні логін і пароль, ви зможете ефективно здійснювати покупки, спілкуватися з друзями, зберігати записи, слухати музику і багато іншого.

Як відновити Apple ID?

Apple ID - ваш надійний пропуск в сервіси iTunes Store, iCloud, Mac App Store або будь-які інші, пов'язані з однойменною компанією. Якщо ви раніше вже створювали свій Apple ID, але забули або втратили його, пройдіть просту процедуру перевірки на сайті Apple, з адресою свого електронного поштової скриньки . Покроково це виглядає так:

 • на зазначеному вище сайті тиснемо кнопку «Забули пароль?» і вводимо витребувані особисті дані (ПІБ, адреса);
 • можливо, на якому то пристрої ви вже використовуєте Apple ID, але не пам'ятаєте його? Перевірте результат в меню «Налаштування ->« App Store »->« Налаштування »(або« iCloud »->« Налаштування », або« Повідомлення »->« Відправлення / прийом ») і знайдіть ідентифікатор, який буде виглядати, як на зображенні нижче:

Як створити Apple ID через iTunes?

 • Завантажте iTunes і зайдіть в програму.
 • Відкрийте меню «Магазин», в ньому знайдіть «Створити Apple ID». Вибирайте даний пункт і тисніть «Продовжити».
 • Вивчіть правила користування сервісом і підтвердіть, що погоджуєтеся з ними.
 • Далі піде форма створення Apple ID, в якій має бути вказано email, резервний ящик, а також контрольне запитання для надійності.
 • Тиснемо «Продовжити» (якщо з'явиться повідомлення, що Apple ID вже зареєстрований, скористайтеся зазначеним email'ом для входу).
 • Наступний крок - введення даних про кредитній карті , З якої буде стягуватися плата, в разі оформлення покупок на iTunes.
 • Тиснемо «Продовжити» і перевіряємо введений при реєстрації email . Дотримуйтесь інструкцій в листі від Apple, після чого ваш ID буде успішно створений.


Дотримуйтесь інструкцій в листі від Apple, після чого ваш ID буде успішно створений

Тепер ви можете використовувати Apple ID для входу в iTunes Store, Mac App Store і iBooks Store , На будь-яких персональних комп'ютерах або пристроях iPhone , IPad, iPod. При наявності необхідності, ID можна поміняти, зайшовши на сторінку облікового запису, вибравши «Безпека» -> »Змінити пароль». Буде потрібно ввести Старий пароль для підтвердження процедури і придумати новий. Будь-які питання про користування Apple ID можна задати на офіційній сторінці підтримки користувачів.

Що потрібно для того щоб приступити до перегляду купленого контенту з магазину iTunes Store на даному комп'ютері ? Початківці користувачі можуть подумати, що для цього достатньо мати Apple ID, ввівши його в iTunes. Але це не зовсім так - для перегляду контенту необхідно провести авторизацію свого ПК. Як авторизувати комп'ютер в iTunes і отримати можливість відтворення купленого контенту? Про це вам розповість дана інструкція.

Де брати контент для легального перегляду і відтворення на пристроях з iOS, а також на комп'ютерах з iTunes? Спеціально для цього був створений електронний магазин iTunes Store. Тут представлена ​​величезна кількість розважального контенту - це музичні треки, фільми, смішні відеоролики, кліпи і багато іншого. Для того щоб отримати доступ до всього цього багатства, необхідно встановити на свій комп'ютер додаток Айтюнс. Також потрібно переконатися, що комп'ютер авторизований iTunes - це перевіряється в самому додатку.

Для чого взагалі потрібна авторизація? Уявіть, що ви придбали новий альбом своєї улюбленої музичної групи , Скориставшись домашнім комп'ютером. Прослухати цей контент можна тільки на авторизованому ПК. А чи можна прослухати його на іншому комп'ютері? Звичайно, можна - саме для цього і потрібна авторизація. Виконавши вхід на іншому ПК з використанням Apple ID, необхідно виконати авторизацію. Тепер ви зможете прослухати на цьому комп'ютері раніше куплені музичні треки і подивитися відеоролики.

Потрібно пам'ятати, що на одному Apple ID можна авторизувати до п'яти комп'ютерів. Тобто, куплений вами контент буде доступний до прослуховування всього на п'яти ПК - не більше. При цьому максимальна кількість прив'язок авторизаций до одного комп'ютера становить 1 шт.

Ви купили iPhone і хочете приступити до покупки контента і його закачування в свій  новий смартфон  з можливістю відтворення на ПК
Ви купили iPhone і хочете приступити до покупки контента і його закачування в свій новий смартфон з можливістю відтворення на ПК? Тоді вам потрібно знати, як авторизувати комп'ютер в iTunes. Робиться це дуже легко:

 • Встановлюємо на свій комп'ютер останню версію iTunes;
 • Авторізуемся зі своїм Apple ID;
 • Проходимо в меню «Рахунок - Авторизації - Авторизувати цей комп'ютер».

Тепер комп'ютер є авторизованим - на ньому можна відтворювати контент, куплений під даними Apple ID. Аналогічним чином виконуємо авторизацію на інших комп'ютерах, де планується відтворення музичних треків і відеороликів.

Як можна перевірити кількість авторизаций, проведених під даними Apple ID? Робиться це за допомогою програми iTunes. Для цього заходимо в меню «Акаунт» і вибираємо пункт «Переглянути». Відкриється сторінка «Інформація про обліковий запис». Прокрутіть її в самий низ - тут ви побачите розділ « огляд Apple ID », в якому буде вказано кількість авторизованих комп'ютерів . При цьому Детальна інформація про дані комп'ютерах в цьому розділі не відображається.

Ви зайшли в меню перегляду інформації про обліковий запис і виявили, що пункту з кількістю авторизованих комп'ютерів немає, то це означає, що під поточним Apple ID авторизований всього один комп'ютер (або жодного). Для того щоб відкликати авторизацію відразу на всіх ПК, необхідно натиснути в розділі «Огляд Apple ID» на кнопку «деавторізовать все».

Якщо ви більше не хочете переглядати і прослуховувати контент на авторизованих раніше комп'ютерах, відкличте авторизацію і проведіть її тільки на тих комп'ютерах, що знаходяться у вашому розпорядженні.

Ви з подивом виявили, що комп'ютер, який раніше був авторизований в iTunes, раптом став неавторизованих? Таке може статися в результаті зміни конфігурації комп'ютера або після перевстановлення Windows . Якщо ви плануєте замінити будь-яке обладнання ( жорсткий диск , Пам'ять, відеокарту і т. Д.) Або перевстановити операційну систему, обов'язково відкличте авторизацію за допомогою зазначеної вище інструкції.

Ви зібралися провести авторизацію комп'ютера в iTunes, але раптом виявили відсутність  верхнього меню  з потрібними пунктами
Ви зібралися провести авторизацію комп'ютера в iTunes, але раптом виявили відсутність верхнього меню з потрібними пунктами? Таке дійсно трапляється на комп'ютерах під управлінням операційної системи Windows . Для того щоб активувати відображення даної панелі, необхідно викликати меню з лівого верхнього меню iTunes і натиснути на пункт «Показати рядок меню» - тепер ви можете скористатися вищевказаними інструкціями і виконати авторизацію на своєму комп'ютері.

У вас виникли якісь інші проблеми з установкою iTunes , Авторизацією комп'ютера або входом в iTunes Store під своїм обліковим записом? Ви можете пошукати допомогу в наших інструкціях або скористатися допоміжними матеріалами на сайті Apple. Там же ви зможете звернутися в службу технічної підтримки розробника. Але потрібно зауважити, що проблеми з iTunes і авторизацією комп'ютерів виникають досить рідко.

Як створити Apple ID через iTunes?
І що тепер робити?
Де її взяти-то?
І чому iTunes Store так нав'язливо (при натисканні на кнопку «Скасування», через якийсь час попередження з'являється знову) просить цей пароль?
Так що звертатися за місцем придбання пристрою з питанням «що за нісенітниця?
Чому?
Чому б не скористатися?
Як відновити Apple ID?
Як авторизувати комп'ютер в iTunes і отримати можливість відтворення купленого контенту?
Де брати контент для легального перегляду і відтворення на пристроях з iOS, а також на комп'ютерах з iTunes?