Неможливо зарядити телефон акумулятор ноутбука?

Сьогодні я допоможу вам розібратися, чому не заряджається акумулятор ноутбука Сьогодні я допоможу вам розібратися, чому не заряджається акумулятор ноутбука. Звичайно, батарея може прийти в непридатність з плином часу, але ж подібні неполадки іноді трапляються і у новеньких ноутбуків. В цьому випадку я б не радив поспішати купувати новий акумулятор. Можливо, це просто збій в системі.

Раніше я вже писав що робити, якщо у вас ноутбук включається і відразу вимикається . Ну а тепер спробуйте просто скинути настройки BIOS і зняти заряд з материнської плати ноутбука. Можете так само прочитати про сигнали биос . Для того щоб скинути конфігурації на ноутбуці, спочатку відключіть мережу живлення від ноутбука, а потім від'єднайте зарядний пристрій.

дістаньте батарею

і затисніть кнопку харчування протягом однієї хвилини.

і затисніть кнопку харчування протягом однієї хвилини

Далі підключіть зарядку до ноутбука (батарею при цьому не вставляйте). Увімкніть ноутбук і зайдіть в меню BIOS, натиснувши на одну з кнопок: F2, DEL або F12. У вікні, знайдіть пункт «SET DEFAULTS або Setup (Restore) Defaults». Налаштування застосуєте за замовчуванням, збережіть їх і вийдіть з BIOS.

Потім ноутбук необхідно буде відключити. Для цього затисніть клавішу включення на 7-10 секунд. Вимкніть ноутбук від акумулятора і вставте батарею. Тепер можна підключати зарядний пристрій і включати ноутбук.

Для того щоб зрозуміти, чому не заряджається акумулятор ноутбука, завантажте операційну систему і перевірте статус батареї. Щоб перевірити, чи спрацював скидання налаштувань вам потрібно звернути увагу на звіт системи про час, що залишився і% заряду батареї. Головне, повинен відображатися статус: «Підключений, заряджається».

Якщо скинути налаштування так і не вдалося, то шукайте проблему або дефект в самому акумуляторі. Якщо батарея не визначається ноутбуком, але він прекрасно функціонує без мережі живлення і видно процес зарядки батареї, то, швидше за все, тут проблема з контролером. У цьому випадку акумулятор підлягає заміні.

А ось основні проблеми, які притаманні акумуляторним батареям:

  1. фізичний знос. Звичайний літієво-іонний акумулятор здатний виконувати близько 800 циклів перезарядки (заряд-розряд), тобто працювати 2-3 роки (в залежності від фірми-виробника). Поступово хімічні реакції призводять вміст акумулятора в непридатність.
  2. неякісне електроживлення акумулятора, замикання в мережі. Батарея складається з модулів, об'єднаних в єдиний контролер. Достатньо одному модулю вийти з ладу, і весь механізм роботи батареї зупиняється. Такі випадки дозволяють відновити батарею.

Як завжди в кожній статті я дуже рекомендую вам ознайомитися з такими статтями як: ніж відкрити файл djvu , А ще я недавно написав де можна скачати Виберіть на комп'ютер , а також як поміняти дату в ios ну і не забув про статтю як поміняти пароль в Майлі .

Тепер ви зрозуміли, чому не заряджається акумулятор ноутбука. Якщо виникли питання, задавайте їх у коментарях. Буду радий допомогти!