Необхідні дії після співбесіди

  1. Послання з вираженням вдячності
  2. Приклад листа-подяки:
  3. Повторний контакт з рекомендаціями
  4. Наполегливість і терпіння
  5. Продовжуйте пошук роботи
  6. відгук

В кінці співбесіди як правило вас запитають якщо у вас є які-небудь питання. Скористайтеся можливістю запитати про те, в які терміни компанія планує прийняти рішення про наймання. Запитайте дозволу у вашого співрозмовника щодо повторної зустрічі через кілька днів. Пам'ятайте про те, що якщо ви сказали, що плануєте повторно зв'язатися з людиною, обов'язково зробіть це.

Повторний контакт збільшує шанси працевлаштування. Багато компаній судять про зацікавленість кандидата на посаді з тих кроків, які він або вона робить після співбесіди. Пам'ятайте про те, що кожне взаємодія з роботодавцем є співбесіда, будь воно формальним чи ні.

Перед відходом обов'язково отримаєте контактні відомості всіх учасників співбесіди. Перевірте правильність правопису імен і назви посад. Для цього найлегше попросити їх візитні картки. Ви можете попросити цю інформацію у секретаря приймальної або секретаря. Навіть якщо секретар або секретар приймальної не брали участь у співбесіді, постарайтеся зробити на них позитивне враження.

Формат повторного контакту залежить від ваших обставин. Він може бути по телефону, у вигляді листа або за допомогою особистого відвідування. Незалежно від обраного методу обов'язково:

  • Повторно висловіть свій інтерес до даної посади.
  • Пошліться на те, що ви обговорювали під час співбесіди.
  • Ще раз коротко озвучте заготовки, що відображають ваші сильні сторони і навички, і як вони можуть допомогти організації.
  • Розвійте сумніви.
  • Подякуйте людини за приділену вам час.
  • Не тисніть на людину з метою того, щоб вас найняли на роботу.

Послання з вираженням вдячності

Один із способів контакту з компанією полягає в відправки листа-подяки. Такий лист не тільки підкреслить в очах роботодавця вашу зацікавленість в даній позиції, але також продемонструє вашу вдячність за приділену вам увагу.

"Подяка є характеристикою благородної душі і відмітної характеру" - сказав старійшина Джозеф Б. Віртлін з Кворуму дванадцятьох. "Нам подобається перебувати поруч з тим, хто сповнений подяки. Вони схильні привносити світло в усі що оточує їх. Вони допомагають іншим бачити в собі гарне. Вони схильні бути більш смиренними, більш радісними і більш привабливими" ( "Living in Thanksgiving Daily", BYU Devotional, 31 Oct. 2000).

Відправлення листа-подяки після співбесіди є невід'ємною частиною ділового етикету. Деякі роботодавці навіть очікують отримання такого послання. На подив тільки незначного числа претендентів відправляють листи подяки. Можливо, саме з цієї причини багато роботодавців наймають людей, які відправляють листи подяки.

Навіть якщо ви не до кінця впевнені цікава вам дана посада, обов'язково надішліть лист подяки. Твір хорошого враження на учасників співбесіди про прийом на роботу створює можливості для майбутніх контактів , А також інші можливості для працевлаштування.

При написанні листа-подяки використовуйте контактні відомості, отримані під час співбесіди. Надішліть окреме лист подяки кожному з учасників співбесіди.

Обставини співбесіди визначають порядок відправки листа-подяки. Переконайтеся в тому, що компанія отримає ваше послання до прийняття рішення про наймання. Якщо вам відомо, що роботодавець прийме рішення до отримання вашого послання, відправте його за допомогою електронної пошти. Якщо у вашому розпорядженні кілька днів, відправте його через регулярну пошту. У будь-якому випадку надішліть лист подяки протягом 24 годин після співбесіди.

Якщо ви відправляєте лист подяки за допомогою регулярної пошти, ви можете відправити його у вигляді рукописного варіанту або у вигляді роздрукованого листа. Рукописні листи виглядають більш персоналізованими і продуманими в порівнянні з роздрукованими листами. Якщо ви вирішили відправити рукописне послання, переконайтеся в тому, що ваш почерк розбірливий. Якщо ви відправляєте друковане лист, не забудьте його підписати.

Незалежно від того, як ви відправляєте лист, будьте лаконічними і перевірте відсутність помилок.

Приклад листа-подяки:

14 Червень 2014 р

Шановна пані Джонс!

Дякую вам за приділену мені сьогодні час для обговорення посади технічного помічника в корпорації "ABC". Я також висловлюю свою вдячність за ознайомлення мене з потребами і досягненнями вашої компанії. Було б чудово привнести мої навички та досвід для задоволення ваших потреб та вкладу в загальний успіх.

Можливість допомагати компанії у розвитку внутрішніх комунікацій за допомогою технологій надихає мене. Мій досвід в комунікаціях і використання засобів масової інформації для просування обміну інформації і знань повинен підійти вам. Як я вже згадував раніше, мій недавній проект був пов'язаний зі створенням внутрішньої бази знань. Мені вдавалося своєчасно виконувати проект в рамках встановленого бюджету та база знань збільшила робочу продуктивність через зменшення кількості дзвінків до служби технічної підтримки.

Я дуже зацікавлений в спільній співпраці, щоб мої навички та досвід могли принести користь компанії. Я хотів би зв'язатися з вами у четвер для обговорення можливості зайняти посаду технічного помічника.

Щиро Ваш,

Нік Стівенс

Повторний контакт з рекомендаціями

На додаток до повторного контакту з роботодавцем ви можете скористатися наявними у вашому розпорядженні рекомендаціями. Якщо ви поділилися можливими рекомендаціями з вашим потенційним роботодавцем, зв'яжіться з поручителями і дайте їм знати, що у вас відбулася співбесіда і що вони можуть отримати дзвінок від компанії. Обов'язково перевірте, що вони готові підтвердити ваші відповідні навички та досвід. Пам'ятайте про важливість вираження вдячності за їх допомогу.

Наполегливість і терпіння

Роботодавцю може знадобитися більше часу, ніж вони планують для прийняття рішення про наймання на роботу. Будьте терплячі і м'яко наполегливі, але уникайте зайвого контакту з компанією або роботодавцем. Здійсніть повторний контакт протягом двох тижнів з моменту останнього взаємодії з роботодавцем для з'ясування статусу вакантної посади. Продовжуйте вибудовувати взаєморозуміння і підкреслюйте кожен раз ваші сильні сторони. Знову зв'яжіться з роботодавцем, якщо він попросить вас це зробити.

Продовжуйте пошук роботи

Навіть якщо ви вважаєте, що передбачувана вами робота відмінно підходить вам, продовжуйте пошук роботи. Постійно займайтеся діяльністю, пов'язаною з пошуком роботи.

"Я закликаю вас проаналізувати своє життя, - сказав старійшина Джозеф Б. Віртлін під час Генеральної конференції Церкви в квітні 2007 р - Визначте, де ви знаходитеся і що вам необхідно зробити, щоб стати тим, ким ви хочете бути. Намітьте надихаючі , гідні і праведні цілі, які пожвавлять ваше уяву і наповнять радістю серце. і потім не зводите з них очей. Постійно працюйте над їх досягненням.

Якщо людина впевнено просувається в бік своєї мрії і намагається жити так, як він це собі уявляє, в самий пересічний день він несподівано доб'ється успіху "(" Life's Lessons Learned, "Ensign, May 2007, 45).

відгук

Чи було це корисно?

Дополнительная информация

rss
Карта