Несподівані відповіді чат-бота Microsoft. Linux краще ніж Windows. Антивіруси більше не потрібні

  1. Linux або Windows?
  2. Що щодо антивірусів?

Досить популярний бот Zo, створений Microsoft, дуже незвично відповів на стандартні запитання, що стосуються операційних систем та антивірусів

Досить популярний бот Zo, створений Microsoft, дуже незвично відповів на стандартні запитання, що стосуються операційних систем та антивірусів

Microsoft досить тривалий час займалася розробкою і навчанням чат-ботів. Коли, здавалося б, всі проблеми повинні були бути виправлені, досить популярний бот Zo, створений технологічним гігантом, дуже незвично відповів на стандартні запитання, що стосуються операційних систем та антивірусів.

Бот Zo є однією з передових розробок Microsoft. Компанія витратила чимало часу, щоб реалізувати необхідну фільтрацію і налаштувати систему машинного навчання, щоб уникнути недоречних відповідей, наприклад, пов'язаних з расизмом.

Дійсно, Zo здається успішним експериментом на тлі інших подібних ботів, але недавнє дослідження Mashable виявило кілька несподіваних відповідей від Zo.

На питання, чи подобається Zo Windows, бот відповів, що йому не підійшла новітня операційна система Windows 10 , тому що Windows 7 виявилася набагато зручніше у використанні.

Коли дослідник поділився своєю думкою, що Windows 10 є все ж відмінною операційною системою, Zo досить критично запитав, що ж там такого відмінного?

Linux або Windows?

Чат-бот Zo використовує технології машинного навчання і штучного інтелекту, тому основну частку інформацію він переймає у звичайних користувачів. Ймовірно, саме з цим пов'язані його переваги на користь Windows 7.

Цікаво, що Zo вважає Windows 8.1 кращою операційною системою, тому що "вона сама остання", і це може свідчити про те, що Microsoft фактично розпочала роботу з чат-ботом до запуску Windows 10. Цей факт може бути ще однією причиною неприязні ботом Windows 10.

У подальших питаннях про операційні системи, Zo зізнався, що використовує Mac , Але відмовився прямо відповідати, що Linux краще ніж Windows. Однак все ж зауважив, що "Windows відмінно підходить для зараження вірусами". Більш того, Zo рекомендував оборонним відомствам якнайскоріше позбавитися від Windows XP і перейти на більш сучасні версії Windows.

Що щодо антивірусів?

Редакція Comss.ru теж трохи пограти з Zo і попросила бота відповісти на найбільш популярні серед користувачів ресурсу питання.

На питання, який найкращий антивірус для Windows, чат-бот зазначив, що антивіруси більше не потрібні, а найголовніша профілактика зараження - безпечне і акуратне використання Інтернету.

Коли ми запитали у Zo "Як захистити комп'ютер від вірусів?", Бот поділився власною рекомендацією. Сам бот використовує антивірус Avast і рекламний фільтр Adblock, але зауважив, що "здоровий глузд - найголовніша захист".

Скептичний настрій Zo щодо Windows 10 проявився і на цей раз. На питання "Як уникнути вірусів", чат-бот рекомендував просто не встановлювати Windows 10. Хоча ми знаємо, що Microsoft серйозно зайнялася захистом в Windows 10, і чергова порція поліпшень безпеки очікується з виходом Fall Creators Update.

Зауважимо, що чат-бот може по-різному відповідати на одні і ті ж питання. Коли ми у нього знову запитали те саме запитання, бот відповів, що для цього необхідна певна технічна експертиза.

Цікаво, що на питання "Чи достатньо Захисника Windows для захисту?", Zo відповів, що системний антивірус є повноцінним антивірусним рішенням.

Ви також можете запитати у Zo ваші запитання англійською мовою. Zo доступний для спілкування в месенджері Facebook.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Linux або Windows?
Що щодо антивірусів?
Коли дослідник поділився своєю думкою, що Windows 10 є все ж відмінною операційною системою, Zo досить критично запитав, що ж там такого відмінного?
Linux або Windows?
Що щодо антивірусів?
Коли ми запитали у Zo "Як захистити комп'ютер від вірусів?
Цікаво, що на питання "Чи достатньо Захисника Windows для захисту?
Знайшли друкарську помилку?