NEWSru.com :: У "Внуково" застрягли тонни посилок Пошти Росії

З аеропорту "Внуково" з 1 грудня тимчасово не надсилається авіапошта, яка перевозиться рейсами авіакомпанії "Ютейр", передає "Комерсант"
"Пошта Росії" пояснила, що логістикою пошти займається генеральний агент "Ютейр" "Внуково-Карго", який без жодного повідомлення припинив прийом і відправку спадної і прибуває авіапошти на всіх рейсах
Керівник дирекції з організації виробничих процесів Пошти Росії Олександр Тимофєєв розповів, що 8 тонн пошти, яка повинна була вилетіти з "Внуково" 2 і 3 грудня, агент не взяв на рейси і вантаж був перенаправлений в аеропорти "Шереметьєво"

З аеропорту "Внуково" з 1 грудня тимчасово не надсилається авіапошта, яка перевозиться рейсами авіакомпанії "Ютейр", передає "Комерсант" . "Пошта Росії" пояснила, що логістикою пошти займається генеральний агент "Ютейр" "Внуково-Карго", який без жодного повідомлення припинив прийом і відправку спадної і прибуває авіапошти на всіх рейсах, що виконуються авіакомпанією з аеропорту Внуково.

Керівник дирекції з організації виробничих процесів Пошти Росії Олександр Тимофєєв розповів, що 8 тонн пошти, яка повинна була вилетіти з "Внуково" 2 і 3 грудня, агент не взяв на рейси і вантаж був перенаправлений в аеропорти "Шереметьєво" і "Домодєдово" на рейси авіакомпаній "Сибір", "Трансаеро" і "Аерофлот".

"3 тонни, які прилетіли у Внуково, ми не могли забрати", - заявив Олександр Тимофєєв.

ІТАР-ТАСС передає, що Пошта Росії подала скаргу у Федеральну антимонопольну службу на дії компанії "Внуково-Карго". Пошта вважає, що "Внуково-Карго" намагається незаконно примусити федерального поштового оператора до укладення договору з обслуговування прибувають і відбувають внутрішніх поштових відправлень, при тому, що вартість цих послуг входить в тариф, оплачувану "Поштою Росії" авіаперевізнику "Ютейр". Іншими словами, в "Пошті Росії" стверджують, що підприємство намагаються змусити заплатити за одні й ті ж послуги двічі.

У свою чергу генеральний директор "Внуково-Карго" Валерій Штурміна повідомив "Комерсанту", що Пошту Росії попереджали про припинення поштових перевезень. За його словами, "Внуково-Карго" проводить митне оформлення пошти, охороняє її і розподіляє по рейсам на землі, але юридичних відносин з постачальником пошти при цьому не має. "Послуги авіаперевізника - компанії" Ютейр "- також оплачуємо ми, як їх оператор. При цьому" Пошта Росії "нам заборгувала за дві декади 7,5 млн рублів, - заявив Валерій Штурміна. За його словами, проблеми виникли з філією ФГУП" Головний центр магістральних перевезень пошти ", а з іншим філією - EMS Russian Post - прямий контракт є і проблем із затримкою пошти не спостерігається.

"Ми нічого не винні" Внуково-Карго ", у нас все рахунки оплачені", - говорить у відповідь Олександр Тимофєєв. За його словами, в тариф "Ютейр" за наказом Мінтрансу вже включена плата за наземну обробку пошти, але "Внуково-Карго", який є єдиним оператором у Внуково, "намагається знову вимагати оплату за свою роботу". "Зараз йдуть переговори, ми повинні забрати пошту, інакше ми висунемо претензії компанії" Ютейр ", - відзначає Олександр Тимофєєв.