Нідерланди атакує пташиний грип

Фото: pixabay.com

Через спалах пташиного грипу в Нідерландах масово знищують курей https://cdn.segodnya.ua/img/article/11178/5_main_new.1519654293.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11178/5_tn. 1519654293.jpg 2018-02-26T16: 12: 40 + 02: 00 Євросоюз Щоб вірус не поширювався, було вирішено заборонити транспортування птиці і яєць

У Нідерландах знищили більше 36 тисяч птахів після того, як на одній з місцевих птахофабрик виявили спалах вкрай заразного штаму пташиного грипу.

Про це повідомили в Міністерстві сільського господарства Нідерландів.

"Спалах пташиного грипу підтипу H5 була виявлена на птахофермі в селі Олдекерк, провінція Гронінген", - повідомили в міністерстві, відзначивши, що мова йде про поширення "швидше за все високопатогенного варіанту" інфекції.

У міністерстві відразу ж заборонили транспортування птиці, яєць, м'яса і добрива в межах 10-кілометрової зони навколо ферми на півночі країни для того, щоб уникнути розповсюдження вірусу.

Минулого року влада Нідерландів закрили 138 птахофабрик після того, як в курячих яйцях виявили підвищений рівень фіпронілу .

Раніше повідомлялося, що Об'єднані Арабські Емірати зняли тимчасові обмеження на імпорт української домашньої та дикої птиці, а також продуктів з них, які діяли для України .

Також в Південній Кореї місцеві органи влади закликали працівників ферм, розташованих поблизу від спортивних об'єктів майбутніх Ігор, вбити близько шести тисяч качок і курчат після того, як пташиний грип був виявлений на утокового фермі в провінції Чонбук на південному заході країни.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку