Нотатки на iPhone

 1. зміст Смартфон є відмінним інструментів для організації власного життя. Правда, далеко не всі власники...
 2. iPhone Notes
 3. Evernote
 4. Microsoft OneNote
 5. Як зберегти замітки з iPhone
 6. Microsoft OneNote
 7. Evernote
 8. Simplenote
 9. Додатки для заміток на iPhone
 10. iPhone Notes
 11. Evernote
 12. Microsoft OneNote
 13. Simplenote
 14. резюме
 15. Як синхронізувати нотатки на iPhone
 16. iPhone Notes
 17. Microsoft OneNote
 18. Evernote
 19. Simplenote
 20. Як відновити замітки на iPhone
 21. iPhone Notes
 22. Evernote
 23. Microsoft OneNote
 24. Simplenote

зміст

Смартфон є відмінним інструментів для організації власного життя Смартфон є відмінним інструментів для організації власного життя. Правда, далеко не всі власники розумних телефонів використовують їх на 100%, обмежуючись фотографією, читанням книг і соціальних мереж, зрідка навігацією. Великий пласт додатків-органайзерів залишається без уваги власника апарату. Тим часом календарі, замітки, нагадування могли б зробити його життя зручніше і ефективніше. Додатки для ведення заміток дозволяють записати вартісну ідею, скласти список покупок або краще запам'ятати доручення начальства. У цій статті ми розглянемо роботу з нотатками на iPhone.

Сьогодні на ринку додатків для ведення заміток присутні тисячі пропозицій: від найпримітивніших, по функціоналу не вирізняються від Блокнота Windows до мультиплатформових хмарних сервісів на зразок Evernote. Всі вони представлені і на платформі iOS.

Як перенести замітки на iPhone

Все залежить від того, в якій програмі їх раніше вів користувач, і як зберігалися замітки, локально або в хмарі. Якщо користувач збирається і далі використовувати улюблене додаток для нотаток на iPhone, а його замітки зберігаються в хмарі, то в більшості випадків досить встановити на iPhone версію програми для iOS, додати обліковий запис і провести синхронізацію.

iPhone Notes

iPhone Notes

Перенесення заміток на iPhone для додатки Notes (замітки) може виявитися складніше. Все залежить від конкретної ситуації. Наприклад, передбачається перехід з Android на iOS. Якщо користувач вже вів замітки на Android, він може синхронізувати їх з Gmail.

Якщо користувач вже вів замітки на Android, він може синхронізувати їх з Gmail

Потім, переходячи на iPhone під час налаштування телефону додати обліковий запис Gmail і в її настройках включити перемикачі не тільки для пошти, а й для контактів, календарів і заміток. В цьому випадку замітки будуть синхронізуватися з обліковим записом Gmail і на новому телефоні можна буде отримати замітки зі старого.

Також одним з варіантів перенесення може бути використання спеціальних додатків, наприклад, Copy My Data для iOS і ОС Android .

Evernote

Evernote

Для перенесення заміток з інших пристроїв на новий iPhone при використанні Evernote не потрібно будь-яких спеціальних дій. Ось коротка інструкція з перенесення заміток на iPhone за допомогою Evernote.

 1. Потрібно встановити на iPhone додаток Evermote з App Store.
 2. Додати в Evernote обліковий запис сервісу.
 3. Провести синхронізацію автоматично або вручну. Щоб провести синхронізацію вручну, потрібно зайти в Налаштування та вибрати там пункт Синхронізація.

Власне, це все - просто і швидко!

Microsoft OneNote

Для перенесення заміток, які ведуться в Microsoft OneNote, також не потрібно великих зусиль. Спочатку потрібно переконатися, що записники OneNote зберігаються не тільки локально (в програмі є можливість зберігати замітки локально і в хмарі). Якщо книжки відсутні в OneDrive, потрібно перенести їх туди.


Щоб перенести записні книжки в OneDrive, потрібно:

 1. в деськтопной версії OneNote перейти на вкладку Доступ, вибрати пункт Дозволити спільний доступ до цієї записнику;
 2. в розділі дозволів вибрати Інтернет і далі авторизуватися в OneDrive;
 3. потім вибрати в розділі Розташування в інтернеті папку для книжці і Дозволити загальний доступ до записника. Тепер замітки будуть доступні на будь-якому мобільному пристрої;
 4. встановити на iPhone з App Store додаток OneNote;
 5. авторизуватися в ньому за допомогою облікового запису Microsoft або OneDrive;
 6. замітки повинні з'явитися автоматично після синхронізації з OneDrive. Якщо цього не сталося потрібно в мобільному OneNote натиснути на прямокутник зі стрілкою в правому верхньому куті інтерфейсу - з'явиться меню, в якому присутній пункт Синхронізація.

Якось в Evernote все це трохи простіше, але взагалі OneNote теж пропонує хорошу функціональність.

Як зберегти замітки з iPhone

iPhone Notes

Зберегти замітки з iPhone досить просто. Notes підтримує синхронізацію з будь-яким IMAP-поштовою скринькою. Відповідно можна синхронізувати їх з поштою, наприклад, Gmail, а потім провести синхронізацію з іншою програмою, на іншій платформі.


Notes також підтримує функцію публікації замітки в сторонні сервіси або надсилання поштою.

 1. Для цього потрібно зайти в замітку.
 2. У нижній частині екрана вибрати кнопку у вигляді прямокутника зі стрілкою, розташованої посередині.
 3. У меню вибрати місце публікації замітки, наприклад, Evernote.
 4. Через деякий час Evernote видасть спливаюче вікно, в якому потрібно прийняти замітку і вибрати місце її збереження, той чи інший блокнот.

Також для збереження і експорту заміток з iPhone можна використовувати стороннє ПО, якого достатньо в App Store.

Microsoft OneNote

Аналогічні описаним вище можливості підтримуються і OneNote. Можна опублікувати будь-яку із заміток в сторонньому сервісі або відправити поштою.

Якщо записна книжка з нотатками синхронізована з OneDrive і доступна в декстопной версії OneNote, то її можна експортувати в різних форматах. Для цього:

 1. виберіть у меню Файл;
 2. далі Виберіть пункт Експорт;
 3. визначте, що потрібно експортувати: замітку, добірку або записну книжку;
 4. виберіть формат експорту (OneNote дозволяє експортувати в форматах ONEPKG - фірмовий пакет, PDF, XPS, і MHT);
 5. натисніть кнопку зберегти.

Evernote

Evernote

Evernote також дозволяє ділитися нотатками самим різним способом. Тут також є іконка у вигляді прямокутника зі стрілкою. Її можна знайти в контекстному меню в нижній частині екрана, якщо відкрити замітку.

Натиснувши кнопку, можна отримати список з можливих рішень. Замітку можна відправити повідомленням або електронною поштою, опублікувати в твіттері, Facebook, роздрукувати.

Simplenote

Simplenote володіє широкими можливостями для публікації заміток в інших програмах.

 1. Зайшовши в замітку, потрібно натиснути на букву I в колі.
 2. З'явиться меню, в якому вибирається пункт відправити.
 3. Далі потрібно вибрати програму, в яку відправиться замітка. Тут представлені інші сервіси, як Evernote і Microsoft OneNote. Також можна відправити замітку поштою або за допомогою повідомлення.

У веб-додатку Simplenote експортувати можна все замітки. У правому верхньому куті екрану під аккаунтом учасника є можливість додати Download zip. Після натискання на неї Simplenote вивантажить все замітки в форматі txt в Віже zip-архіву. При цьому будуть вивантажені також замітки, що знаходяться в архіві.

Додатки для заміток на iPhone

В цілому ринок додатків для iPhone, за допомогою яких можна робити нотатки, величезний. Причому, бажаючи знайти певну програму, користувач може зіткнутися з декількома аналогами. Наприклад, App Store при пошуку по Simplenote видає і SimpleNote і Simple Note. Чи треба говорити, що все це різні додатки з різною функціональністю. Тому ми зосередилися на основних, які дозволяють оперувати нотатками на різних пристроях і на різних платформах.

iPhone Notes

Notes дозволяє створювати нотатки. Це стандартний додаток iOS і є на кожному пристрої. У замітку можна вставити попередньо зроблену фотографію. Нотатки відображаються в хронологічному порядку. Нотатки можна опублікувати в різних сервісах і відправити поштою. Підтримуються функції друку.

Нотатки можуть бути розділені за обліковими записами: iCloud, Gmail і інші, в залежності від того, з якою обліковим записом налаштована синхронізація заміток.

Evernote

Evernote - визнаний комбайн для ведення нотаток, записи ідей та іншого. Нотатки можна об'єднувати в блокноти. Кожна замітка може являти собою текстову запис, фото. Є пряма інтеграція з камерою iPhone. Також можна зробити нагадування про календарний подію. Нарешті, тут дуже зручно складати списки.

Evernote дозволяє ділитися нотатками, відкривати до них доступ і редагувати їх спільно.

Функціональність базової версії можна розширити якщо перейти на преміум-аккаунт. Є магазин з можливістю покупки додаткових послуг.

Нотатки синхронізуються з хмарою. Доступні на інших пристроях і платформах. Записи можна відправляти будь-якими доступними способами.

Завантажити Evernote для iOS .

Завантажити Evernote для Android .

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote

Добре зарекомендував себе продукт для ведення заміток на декстопов. Володіючи потужним функціоналом під Windows в мобільній версії дещо скромніші.

OneNote також дозволяє створювати замітки, додавати в них різний контент, в тому числі і веб-сторінки, щоб їх можна було згодом переглянути без підключення до інтернету.

OneNote забезпечує надзвичайне по редагуванню тексту. Його можна оформити, як в інших програмах Office. Підтримуються широкі можливості для обміну даними.

В цілому OneNotye Mobile все-таки сприймається, як доповнення до декстопной OneNote.

Завантажити OneNote для iOS .

Завантажити OneNote для Android .

Simplenote

Simplenote

Просте і ефективне додаток для ведення нотаток. Навіть не додаток, а веб-сервіс, так як основним місцем зберігання заміток виступає хмара, а замітки в веб-додатку і в додатку для iOS синхронізуються моментально.

Є можливість забезпечити замітку тегом, відправити в інші сервіси, а також опублікувати в інтернеті на сайті Simplenote для подальшого обміну з іншими користувачами.

Завантажити Simplenote для iOS .

Завантажити Simplenote для Android .

резюме

Стандартний додаток Notes з iOS досить примітивне, але мінімально необхідний функціонал воно забезпечує. А найголовніше, воно добре інтегровано з хмарними сервісами Apple, дозволяє синхронізувати і навіть експортувати замітки.

Але якщо вам потрібно щось більш потужне і просунуте, то Evernote і Microsoft OneNote тут краще за всіх. Мабуть, Evernote трохи простіше у використанні, оскільки це додаток створювалося як хмарне рішення для нотаток. Правда, працює краще за все воно з власним хмарою.

Що до OneNote, то вся складність роботи з ним пояснюється тим, що це спочатку було настільний додаток, а після створили мобільний, не особливо турбуючись про їх взаємозв'язку - по суті обидві програми об'єднує перш за все загальна назва, а вже після загальна інтеграція можливостей. Але в іншому це відмінна програма, добре працює з хмарою OneDrive.

Решта програми для нотаток під iOS теж виглядають непогано, але до лідерів їм далеко, а функціонально вони місцями не такі хороші, як той же оригінальний клієнт Notes. Але в будь-якому випадку можна пошукати щось цікаве.

Як синхронізувати нотатки на iPhone

Синхронізувати нотатки на iPhone можна декількома способами. Деякі додатки для ведення заміток самі по собі є веб-сервісами та автоматично синхронізують замітки з власним хмарою, звідки вони автоматично будуть доступні в цьому ж додатку на інших пристроях і платформах. Також можна використовувати для синхронізації хмарні або поштові сервіси Apple або інших розробників.

iPhone Notes

Синхронізувати нотатки на iPhone Notes після виходу OS X 10.8 можна тільки через хмару. Раніше для цього можна було використовувати iTunes.

Є два варіанти синхронізації нотаток в iPhone Notes - через поштову скриньку з підтримкою IMAP і через iCloud.

Синхронізація нотаток через IMAP:

 1. зайдіть в налаштування iPhone;
 2. виберіть пункт Пошта, Адреси, Календарі;
 3. виберіть обліковий запис поштового ящика з підтримкою IMAP з яким потрібно синхронізувати замітки;
 4. включите перемикач Нотатки для цього ящика.

зайдіть в налаштування iPhone;  виберіть пункт Пошта, Адреси, Календарі;  виберіть обліковий запис поштового ящика з підтримкою IMAP з яким потрібно синхронізувати замітки;  включите перемикач Нотатки для цього ящика

iPhone буде автоматично відправляти все замітки в поштову скриньку. Наприклад, в додатку iOS Mail вони будуть знаходитися в розділі Нагадувань в папці Нотатки.

Синхронізація нотаток через iCloud:

 1. зайдіть в налаштування iPhone;
 2. виберіть пункт iCloud. При необхідності авторизуйтесь в iCloud за допомогою облікового запису iCloud або Apple ID;
 3. знайдіть перемикач Нотатки і увімкніть його.

Тепер замітки будуть автоматично синхронізуватися з iCloud. Якщо у вас є замітки на Mac, то переконаєтеся, що вони зберігаються не локально. У разі якщо вони зберігаються локально, то для синхронізації їх потрібно перенести в iCloud.

Microsoft OneNote

Синхронізація нотаток в Microsoft OneNote має кілька нюансів. Синхронізація нотаток, створених на комп'ютері з мобільним додатком OneNote Mobile підтримується для версії OneNote 2010 і вище.

Щоб синхронізувати замітки, необхідно перенести всі записники в OneDrive. Тоді вони будуть відразу доступні в OneNote Mobile на iPhone. Детально процес перенесення записників в OneDrive описаний в розділі «Як перенести замітки на iPhone». Синхронізація записників, створених в OneNote 2007, неможлива.

Також є проблема з синхронізацією заміток, створених в OneNote Mobile. Їх не можна відкрити в деськтопной версії OneNote. Вони доступні тільки через OneNote Online. Щоб отримає до них доступ потрібно:

 1. на комп'ютері відкрити сайт OneDrive.com і авторизуватися на ньому за допомогою облікового запису Microsoft;
 2. знайти потрібну записну книжку і відкрити її в OneNote Online. Якщо там немає потрібної замітки, то варто переглянути записну книжку Особиста або Веб, де зберігаються всі непідшиті замітки.

Синхронізація нотаток OneNote Mobile і OneDrive відбувається автоматично. Якщо є необхідність синхронізувати замітки вручну, то необхідно натиснути на іконку прямокутника зі стрілкою в правому верхньому куті інтерфейсу OneNote і в меню вибрати пункт синхронізувати.

Також потрібно пам'ятати, що додаток OneNote для iPhone не підтримує примусової синхронізації через Wi-Fi. За замовчуванням воно завжди вибирає мобільний зв'язок. Тому якщо у користувача включений Wi-Fi і 3G, необхідно відключити передачу даних через мобільну мережу - OneNote буде використовувати тільки Wi-Fi.

Evernote

Evernote

Синхронізація нотаток в Evernote відбувається автоматично. Однак є кілька нюансів, які потрібно знати.

 1. Щоб провести синхронізацію вручну, потрібно вибрати Установки, а потім натиснути на відповідний пункт меню - синхронізація.
 2. Щоб заощадити гроші, можна налаштувати синхронізацію тільки по Wi-Fi. Для цього вибравши Налаштування на домашньому екрані додатки, потрібно перейти в пункт меню, Загальна інформація і там включити перемикати Синхронізація тільки через Wi-Fi.

В принципі, можна нічого не міняти, якщо вас все влаштовує.

Simplenote

У Simplenote замітки автоматично синхронізуються між додатком для iOS, веб-сервісом, а також додатками Simplenote для інших платформ.

Як відновити замітки на iPhone

Питання відновлення заміток також важливий - адже буває, що загублена важлива інформація, яка потрібна ось тут прямо зараз.

iPhone Notes

Століттями вважалося, що написано пером, то не вирубати і сокирою. Однак в XXI столітті будь-який запис, в тому числі і замітка, зроблена на iPhone за допомогою якої-небудь програми для ведення нотаток, може стати жертвою випадкового видалення. Таку замітку треба відновити.

Відновити замітку на iPhone з одного боку просто, з іншого - досить складно. Просто, так як iOS постійно робить бекапи смартфона або в iTunes, зберігаючи локальні копії, або через iCloud, зберігаючи їх локально або в хмарі. Проблема полягає в тому, що виконуючи бекап, iOS в багатьох випадках постійно перезаписує резервну копію. Тобто якщо користувач видалив замітку, а тепер її потрібно повернути, то краще відразу приступати до відновлення, поки система не зробила резервну копію.

Відновити нотатки з резервної копії складно, так як найчастіше доведеться відновлювати iPhone цілком, в тому числі заново робити настройки. Крім того, в процесі відновлення буде видалена частина користувацького контенту, наприклад, музика, яку треба буде закачувати в телефон за новою.

У цьому сенсі краще відновлювати iPhone через iTunes, а не через iCloud. iTunes дозволяє вибрати відновлення окремих компонентів.

Щоб відновити замітки за допомогою iTunes, потрібно:

 1. Відключити автоматичну синхронізацію для пристроїв. В цьому випадку iTunes не стане синхронізувати резервну копію при підключенні iPhone, а значить, замітка залишиться в бекапе. Запустити iTunes, зайдіть в меню Налаштування.
 2. У меню Налаштування знайдіть вкладку Пристрої і відзначте пункт «Не синхронізуватися з iPod, iPhone і iPad».
 3. Підключіть iPhone до комп'ютера із запущеним iTunes. Перейдіть на вкладку Інформація. Знайдіть пункт Додаткові настройки і поставте навпроти Нотаток прапорець «Замінити дані на цьому iPhone».
 4. Синхронізація пристрій.

Якщо не вдалося відновити замітки таким чином, то можна спробувати витягти їх з бази даних. Справа в тому, що iOS не видаляти замітку фізично, а лише позначає її в базі даних, як віддалену.

 1. Если користувач НЕ виявило потрібної заміткі, необходимо, що не створюючі Нових заміток, щоб не затерта Втрачений, підключіті iPhone до комп'ютера з iTunes.
 2. Натіснуті на влаштуванні та сделать копію.
 3. С помощью файлового менеджера (найчастіше рекомендуються FAR, но підійде и Total Commander) нужно найти копію пристрою. У Windows 7 ВІН буде розташовуватіся за адресою: UserAPPDATARoamin Apple ComputerMobileSyncBackup [UID резервної копії з 40 сімволів]. Як варіант, це буде найпізніша папка за годиною создания.
 4. В папці треба запустіті пошук, залиша маску *. * В поле поиск файлу, а такоже Вибравши кодування UTF-8 и в поле «Містіть текст», ввести слово або слова з втраченої заміткі.
 5. У результатах поиска нужно вібрато файл найбільшого розміру. Швідше за все, це и є база з шуканої заміткою. Файл буде мати випадкове ім'я, наприклад, ca3bc056d4da0bbf88b5fb3be254f3b7147e639c або 740b7eaf93d6ea5d305e88bb349c8e9643f48c3b
 6. Далі слід змінити розширення файлу на htm.
 7. Файл можна відкрити будь-яким браузером, обов'язково поміняти кодування на UTF-8.
 8. Тепер запустивши пошук за ключовим словом, буде легко знайти текст замітки в тегах <div>, <br>.

Непросто, так. Але якщо буде потрібно, ці інструкції допоможуть вам.

Evernote

Всі вилучені замітки з Evernote потрапляють спочатку в Корзину. Тому якщо користувач не очищав корзину, то є можливість відновити замітку з неї.Щоб відновити замітку з кошика, необхідно виконати наступні дії:

 1. запустити Evernote;
 2. на домашньому екрані вибрати пункт Блокноти;
 3. потрапивши в меню Блокноти, проскролліть наявні книжки до кінця. Блокнот з назвою Кошик буде останнім, тут і варто шукати віддалену замітку;
 4. знайшовши потрібну замітку, необхідно зайти в неї і натиснути Відновити в правому нижньому кутку екрану;
 5. замітка буде відновлена ​​в блокноті, з якого її видалили. Також разом з нею відновиться історія.

Важливе зауваження. У кошику знаходяться замітки, створені під даною обліковим записом. Якщо користувач видалив замітку, доступ до якої йому відкрив його товариш, то замітку потрібно шукати не в кошику користувача, а в кошику того, хто Разшарив замітку.

Якщо замітка була видалена А з коша, то її можна спробувати відновити способом, схожим на описаний вище для iPhone Notes. Evernote також не відразу видаляє записи з бази даних, правда, щоб прочитати базу потрібно спеціальне платне ПО.

Microsoft OneNote

Для зручності користувачів всі видалені замітки зберігаються в кошику Microsoft OneNote протягом 60 днів, якщо, звичайно, користувач сам не відключив бекап для тієї чи іншої записної книжки.

Відновлення нотаток залежить від того, в якій записнику вони знаходяться - в локальній або расшаренной.

На комп'ютері в Microsoft OneNote 2010 треба зробити наступне:

 1. вибрати в меню Файл пункт Відомості;
 2. на вкладці Відомості справа буде кнопка «Відкрити резервні копії», натиснути її;
 3. в діалоговому вікні будуть представлені резервні копії, знайти по імені потрібну записну книжку, з якої була видалена замітка;
 4. відкрити резервну копію і знайти віддалену замітку. Правим кліком мишки викликати контекстне меню і вибрати пункти Перемістити або Копіювати. Відновити початкове розміщення замітки;
 5. синхронізувати замітки з мобільним пристроєм.

У расшаренной записнику віддалену можна знайти, натиснувши пункт Історія, далі в ньому знайти Корзину Записній Книжки.

Simplenote

Simplenote

У Simplenote також передбачена кошик для віддалених заміток. Щоб знайти її натисніть у верхній частині екрану стрілку поруч з полем пошуку. Відкриється меню. Далі перейдіть в пункт Кошик, тут знаходяться всі видалені нотатки.

Дополнительная информация

rss
Карта