Нова послуга - доменні сертифікати

Хостинг Україна надає нову можливість для клієнтів, які зареєстрували у нас домен - можливість отримати доменний сертифікат Хостинг Україна надає нову можливість для клієнтів, які зареєстрували у нас домен - можливість отримати доменний сертифікат. Доменний сертифікат засвідчує право власності на володіння доменним ім'ям і містить інформацію про домен, власника і періоді реєстрації. Якщо реєстрація здійснювалася на юридичну особу, сертифікат буде виписаний на юридичну особу, якщо ви реєстрували доменне ім'я як фізична особа, то буде вказано ваше ім'я.
Сертифікат оформляється на оригінальному фірмовому бланку, який має високий ступінь захисту до підробки. Доменний сертифікат змусить вас не забути продовжити доменне ім'я на наступний період, розташований на видному місці, він підкреслить солідність вашої організації, а також буде прекрасним доповненням, якщо домен придбаний в подарунок!
Як можна замовити Сертифікат? Доменний сертифікат ви можете замовити через панель управління доменом, замовити сертифікат на домен можна тільки після того, як домен буде зареєстрований.
Вартість доменного сертифікату становить всього 30 гривень (близько 4 доларів США).
Доменний сертифікат, як правило, оформляється максимально швидко після надходження грошей до нас на розрахунковий рахунок.
Підготовлені сертифікати відправляються рекомендованими листами з повідомленням про вручення, після прибуття листи в поштове відділення, вам буде направлено повідомлення про необхідність забрати його особисто.

У разі втрати доменного сертифікату Ви завжди можете замовити новий. Новий сертифікат виписується на ім'я власника домену, вказаного в загубленому сертифікаті. Вартість повторного замовлення також становить 30 гривень, так як вимагає повторних витрат.


Додати коментар

Як можна замовити Сертифікат?

Дополнительная информация

rss
Карта