Нові iPhone: як відрізняються ціни в Україні та в світі - останні новини технологій

В Україні ціни на нові моделі iPhone Xs і iPhone Xs Max будуть значно вище, ніж в їх країні-виробнику США. За попередніми даними, через особливості оподаткування і мит деякі смартфони для українців будуть продавати дорожче, ніж по всьому світу.

Якщо в Штатах купити Xs можна буде від $ 999 (близько 28 100 UAH), а Max - від $ 1099 (близько 30 990 UAH), то в нашій країні ці ціни будуть відрізнятися мінімум на кілька сот доларів. Як пише видання AIN , Для аналізу вони взяли найдешевший і найдорожчий флагмани: iPhone Xs на 64 ГБ і iPhone Xs Max на 512 ГБ.

Старт продажу нових моделей iPhone в світі ділиться на хвилі: в першу входять ті країни, в якій їх реалізація починається в той же день, що і в США - 21 вересня. У другій знаходяться ті держави, де продажі почнуться з 28 вересня.

"Україна не входить ні в одну" хвилю ", а офіційні ціни і дату початку продажів нових смартфонів поки не оголосили. За попередньою інформацією, вартість Phone Xr буде починатися з 29 999 грн, iPhone Xs - від 39 999 грн, iPhone Xs Max - від 44 999 грн. за топову версію iPhone Xs Max на 512 ГБ реселлери можуть попросити 58 999 грн. Це ставить українські iPhone на першу сходинку за дорожнечею ", - зазначили у виданні.

Це ставить українські iPhone на першу сходинку за дорожнечею , - зазначили у виданні

Вартість нових моделей в різних країнах

Таким чином, різниця між вартістю iPhone Xs на 64 ГБ в Україні і США в складе $ 423, а дорожчої моделі - цілих $ 648.

Зовсім трохи від країни-виробника ціни будуть відрізнятися в Японії: "накрутка" складе менше 10 доларів. Відзначимо, що в сусідній для України Польщі купити Xs можна буде за $ 1352, а Max - за $ 1956. А ось в Італії нові моделі також будуть одними з найдорожчих у світі: по $ 1389 за Xs і $ тисяча дев'ятсот сімдесят один за Xs Max.

А ось в Італії нові моделі також будуть одними з найдорожчих у світі: по $ 1389 за Xs і $ тисяча дев'ятсот сімдесят один за Xs Max

Новий модельний ряд Iphone

як писав OBOZREVATEL 2 вересня компанія Apple представила лінійку нової продукції. презентація новинок традиційно стала одним з найбільш обговорюваних подій 2018 року в світі технологій.

Ми в Telegram ! Підписуйся! Читай тільки краще!