Нові вимоги до якості розміщення посилань

Це нововведення напрошувалося дуже давно

Це нововведення напрошувалося дуже давно. Зараз напередодні « Минусинска »Стало очевидно, що відкладати його не можна. Якість і тільки якість може бути запорукою успішної стратегії просування. Тому оголошуємо про внесення змін до правил розміщення посилань. Нові правила набирають чинності з сьогоднішнього дня.

  1. Мінімальний обсяг тексту, куди впроваджується посилання, тепер повинен становити 2000 символів. Раніше це було 1500 символів Якого, але потрібно чесно визнати, що в такий обсяг неможливо вмістити хорошу статтю. Тому на виході ми часто бачимо псевдостатьі з посиланнями. Вони не можуть бути призначені для користувачів, в тому числі, через свого обсягу. Ризики зарахування посилань до SEO-посилань в таких статтях вище, ніж в статтях, написаних для людей. Дане нововведення частково вирішує зазначену проблему.
  2. Розміщення посилань тепер можливо тільки в основних розділах сайту. Неприпустимо розміщувати посилання в прихованих розділах, призначених для пошукових систем, а не для людей. Поведінкові фактори в таких розділах вкрай низькі.

По-перше, користувачі не переходять туди по внутрішнім посиланнях, а якщо і потрапляють з пошукових систем, то тут же йдуть, так як якість контенту в таких розділах найнижче. Це призводить до випадання сторінок з індексу і зниження ефективності посилань.

Головним технічним ознакою основного розділу для арбітра є посилання на розділ з основного меню.

  1. З правил виключений пункт про заборону на вимогу зображень в тексті. Зображення привертають увагу відвідувачів і покращують поведінкові чинники.

В цілому, ці заходи повинні спрацювати в трьох напрямках:

  1. Зниження частки випадають з індексу сторінок
  2. Поліпшення роботи посилань
  3. Зниження ризиків віднесення посилань до SEO-посилань

А разом з запущеними днем ​​раніше рекомендаціями по анкорами це буде дуже хороший внесок у збільшення ефективності просування в Gogetlinks.

Раніше запущений функціонал рекомендацій по анкорами (клацніть для збільшення) Раніше запущений функціонал рекомендацій по анкорами (клацніть для збільшення)

Передбачаю заперечення деяких веб-майстрів, що тепер доведеться витрачати більше грошей на контент і піднімати ціни на розміщення посилань. Скажу наступне, дуже багато вебмастера завжди розміщували посилання в основних розділах в хороших статтях. Тому тим, хто раніше так не робив, потрібно буде перебудувати роботу і, можливо, скоригувати ціни.

Таким чином ми прагнемо до того, щоб посилання відповідали найсуворішим критеріям сучасного SEO.