нові функції

 1. Дія
 2. Налаштування
 3. Автоматичне повідомлення відправляється тільки при наявності оператора онлайн
 4. Повідомлення на робочому столі
 5. Чому ми рекомендуємо Google Chrome?
 6. Ярлики додатки в Chrome
 7. Налаштування (ОС Windows):
 8. Перевірка орфографії в Google Chrome
 9. Налаштування -> Параметри
 10. Розширені -> Веб-вміст
 11. Налаштування мови та перевірка правопису
 12. Налаштування сповіщень
 13. Налаштування -> Параметри
 14. Розширені -> Конфіденційно
 15. налаштування вмісту
 16. Сповіщення -> Управління винятками
 17. Дія
 18. Налаштування

13 травня 2011 року були запущені нові функції:
Автоматична відправка повідомлень відвідувачеві сайту, після того як він провів на ньому встановлений час.

У SC реалізована функція автоматичного повідомлення відвідувачеві.

Дія

Автоматичне повідомлення (АС) має жорстку прив'язку до сайту. АС показується відвідувачеві сайту один раз після закінчення певного часу перебування відвідувача на сайті. АС не залежить від кількості переглянутих відвідувачем сайту сторінок, а також від часу, проведеного відвідувачем на кожній з них. При показі АС повідомлення з'являється в поле листування вікна чату і, в залежності від типу вікна чату на сторінці, вікно чату або виїжджає (слайдер), або з'являється (спливаюче). Для вбудованого вікна чату ніяких додаткових дій не відбувається.

З боку оператора системи не відбувається ніяких змін до тих пір, поки відвідувач не відповість на АС. У цьому випадку він відобразиться в списку відвідувачів як вхідний дзвінок. Крім того, оператор не може визначити, чи було відвідувачеві відправлено АС, або він звернувся до вас самостійно.

Налаштування

Налаштування АС може бути проведена користувачем, що має доступ до налаштувань сайтів на акаунті.

До налаштованим полях АС відносяться:

 1. Час, після якого новий відвідувач сайту побачить АС.
 2. Тема повідомлення. Аналогічно заголовкам повідомлень користувача і оператора. Доцільно використовувати для вітання, або вказувати там універсальне ім'я оператора або назва компанії.
 3. Текст повідомлення. Будьте уважні при призначення тексту повідомлення. Пам'ятайте про те, що відвідувачі можуть заходити на ваш сайт, наприклад, з інших регіонів з іншими часовими поясами. Намагайтеся робити повідомлення максимально нейтральним.

Для настройки АС:

 • пройдіть в розділ "Сайти" -> "Основне".
 • У блоці "Автоматичне повідомлення" включите пункт "Увімкнути автоматичне повідомлення відвідувачам"
 • Проведіть настройку часу, заголовка і тексту повідомлення.
 • Натисніть кнопку "Зберегти"

Автоматичне повідомлення відправляється тільки при наявності оператора онлайн


Спливаючі оповіщення робочого столу. Функція дозволяє бачити спливаючі повідомлення про новий відвідувача або отриманих викликів при згорнутому вікні браузера із запущеною системою SC. На сьогоднішній день, спливаючі оповіщення працюють в браузері Google Chrome.

Повідомлення на робочому столі

SC має можливість показувати спливаючі повідомлення на робочому столі. Ця функція працює на даний момент тільки в браузері Google Chrome. (В Firefox також є можливість використовувати спливаючі повідомлення після установки спеціального плагіна ) Браузер Chrome ми рекомендуємо, як кращий для роботи з веб-додатками в цілому і Netrox SC зокрема.

Чому ми рекомендуємо Google Chrome?

Google Chrome створювався як браузер, в першу чергу призначений для роботи з веб-додатками, що використовують модель SaaS. По-перше Chromium, що лежить в основі Google Chrome використовує більш ефективний движок JavaScript, що дозволяє істотно прискорити роботу інтерфейсу. Крім того, Chrome має низку унікальних функцій, що сприяють ефективній роботі таких додатків в цілому і Netrox SC зокрема.

Не обов'язково використовувати Chrome як браузер за замовчуванням. Ви можете використовувати ваш улюблений браузер для перегляду сторінок в інтернеті, а Chrome встановити і використовувати тільки для роботи в Netrox SC.

Завантажити Google Chrome

Ярлики додатки в Chrome

Суть цієї функції зводиться до того, щоб розмістити ярлики для швидкого запуску веб-додатки на робочому столі, в меню "Пуск" і в панелі завдань (вказано для ОС Windows). Крім того, що ви отримаєте можливість швидкого доступу до Netrox SC, вікно відкривається по ярлику не містить стандартних панелей інструментів і адресного рядка браузера, а тільки тонку смужку заголовка вгорі. Це дозволяє використовувати простір робочого столу більш ефективно.

Налаштування (ОС Windows):

Налаштування (ОС Windows):

 • Відкрийте Google Chrome
 • пройдіть на сторінку входу в Netrox SC і виконайте вхід в систему
 • Перейдіть в зону спілкування
 • Натисніть кнопку "Налагодження та управління" в панелі інструментів браузера Chrome (іконка "гайкового ключа")
 • У випадаючому меню наведіть курсор на пункт "Інструменти"
 • У який з'явився додатковому меню виберіть пункт "Створити ярлики програми ..."
 • У віконці, що з'явилося "Створення ярлики програм" виберіть місця, де ви хочете створити ярлики
 • Натисніть кнопку "Створити"

Перевірка орфографії в Google Chrome

Chrome має вбудовані засоби перевірки орфографії для різних мов. Ви можете використовувати цю можливість, працюючи в системі SC для перевірки повідомлень перед відправкою їх відвідувачам. Як це налаштовується в Chrome

Налаштування -> Параметри

Налаштування -> Параметри

Розширені -> Веб-вміст

Розширені -> Веб-вміст

Налаштування мови та перевірка правопису

Налаштування мови та перевірка правопису

Налаштування сповіщень

У Chrome, ви маєте унікальну можливість використовувати нашу систему спливаючих повідомлень і швидкого відправлення повідомлень відвідувачеві без установки додаткових додатків (агентів, сповіщувачів тощо) на свій комп'ютер. Навіть якщо ваш браузер згорнуть і вкладка з SC не активна. Сповіщення працюють в будь-який деськтопной операційній системі.

Якщо після того, як ви дозволили браузеру сповіщати вас спливаючими повідомленнями SC - вони не з'явилися. Перевірте цю настройку

Налаштування -> Параметри

Налаштування -> Параметри

Розширені -> Конфіденційно

Розширені -> Конфіденційно

налаштування вмісту

налаштування вмісту

Сповіщення -> Управління винятками
дозволити sys1.netroxsc.ru

ru

Дія

Подією для показу десктоп-повідомлення в SC може бути:

 • Поява нового відвідувача на сайті.
 • Нове повідомлення в вашої активної чаті з відвідувачем. (Не реагує на повідомлення від інших операторів)
 • Вхідний дзвінок від користувача сайту
 • Вхідний внутрішній виклик від іншого оператора

Все, що вам потрібно - це відкрити SC і увійти в зону спілкування. Після цього ви можете мінімізувати в панель завдань (-) вікно SC і працювати в інших додатках. При виникненні одного з перерахованих вище подій, в кутку робочого столу спливе табличка-повідомлення із зазначенням типу події і деяких даних про відвідувача. Після клацання мишею на цьому повідомленні автоматично підніметься вікно SC, відкриється відповідний діалог і курсор перейде в поле введення відповіді. Таким чином ви відразу зможете набрати відповідь відвідувачеві, або запросити його до чату. Після відправки повідомлення згорніть вікно SC і продовжуйте займатися своїми справами до таке зауваження.

Після відправки повідомлення згорніть вікно SC і продовжуйте займатися своїми справами до таке зауваження

Налаштування

 • Пройдіть в розділ Налаштування -> Інтерфейс
 • У блоці "Повідомлення на робочому столі (тільки для Google Chrome)" поставте галочки навпроти тих подій, по виникненню яких ви хочете отримувати повідомлення.
 • Натисніть кнопку "Зберегти"
 • При першому вході в зону спілкування після налаштування повідомлень після першого клацання мишею в будь-якому місці сторінки, Chrome покаже нагорі панель з питанням "Дозволити sys1.netroxsc.ru показувати повідомлення?". Натисніть кнопку "Дозволити".
 • Готово

Чому ми рекомендуємо Google Chrome?
Ru показувати повідомлення?