Новий скандал в Facebook: Марка Цукерберга хочуть позбавити влади

Цікава замітка була опублікована на сайті видання Business Insider. У ній йдеться про те, що засновник компанії Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) може покинути пост голови ради директорів, причому не з власної волі.

Журналісти видання Business Insider поспілкувалися з шістьма великими акціонерами компанії, яка повідомили про дуже неспокійною обстановці серед інвесторів Facebook після серії скандалів. Йдеться про використання Facebook для здійснення впливу на результати президентських виборів в США, а також про те, що Facebook кілька років незаконно надавала виробникам призначені для користувача дані .

У нас є занепокоєння з приводу структури правління, яку компанія, схоже, не готова змінювати. А це може призвести до ризиків - репутаційних, нормативним і іншим

Політик Скотт Стрінгер, який володіє акціями Facebook на 895 мільйонів доларів

Тепер великі акціонери, які володіють акціями компанії на суму понад три мільярди доларів, хочуть повністю змінити корпоративну структуру Facebook, що робить Цукерберга недоторканним на своєму посту. В даний момент у Цукерберга є право відмовитися від будь-якої пропозиції акціонерів, з яким він не згоден. Незадоволені інвестори вже увійшли в стадію відкритої конфронтації з лідером Facebook. Один з акціонерів назвав Цекерберга бароном-розбійником .

Цікава замітка була опублікована на сайті видання Business Insider

У Facebook ж заявляють, що структура управління компанії є розумною і ефективною, а поділ обов'язків Цукерберга як виконавчого директора і голови правління може принести невизначеність, плутанину і знизити ефективність роботи компанії.