Новий алгоритм від Яндекса «Баден-Баден»

 1. Приклад типового тексту «для пошукового робота»:
 2. 7 квітня 2017 року Яндекс почав офіційно використовувати новий алгоритм, щоб виявляти порушення «переоптімізацію»...
 3. Рекомендації від Яндекса
 4. Що бажано зробити найближчим часом вебмастерам і власникам сайтів, щоб не потрапити під алгоритм «Баден-Баден»...

23 березня 2017 року Яндекс анонсував  запуск нового алгоритму «Баден-Баден»  (Назва - прямий натяк розуміючим людям на текстовий спам і зловживання ключовими словами)

23 березня 2017 року Яндекс анонсував запуск нового алгоритму «Баден-Баден» (Назва - прямий натяк розуміючим людям на текстовий спам і зловживання ключовими словами). Його головна мета - боротьба з текстами, які пишуться не для людей, а для пошукових роботів. Розробники заявили, що сторінки з таким контентом будуть істотно знижені в пошуковій видачі.

Приклад типового тексту «для пошукового робота»:

SEO-текст - обов'язковий компонент пошукового просування сайту. Такі тексти здавна використовуються на Русі для SEO, пошукового просування, пошукової оптимізації та розкрутки сайту. Ставите питанням, як написати SEO-текст недорого? SEO-текст написати дуже просто - достатньо звернутися до фахівця з написання SEO-текстів в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії. Текст SEO, написати який у вас виникла необхідність, повинен володіти двома важливими властивостями - це повинен бути текст і він повинен бути SEO

7 квітня 2017 року Яндекс почав офіційно використовувати новий алгоритм, щоб виявляти порушення «переоптімізацію»

Команда Пошуку «Яндекс.Вебмайстер» повідомила : «Ми переробили і суттєво поліпшили алгоритм, який визначає переоптімізірованние сторінки. Тепер алгоритм, понижуючий позиції в результатах пошуку тільки переоптімізірованние сторінки, буде в цілому впливати і на рейтинг сайту, який містить такі сторінки ».

На конференції «Тиждень Байнета» Михайло Сливинський, керівник відділу маркетингової та пошукової аналітики компанії Wikimart, зазначив : «Тепер в зоні ризику - сайти з текстами для роботів. Розмір, довжина, тематика, мова, спосіб розміщення і так далі - не мають значення. Пороги будуть змінюватися. Зняти порушення можна тільки якщо прибрати «спамние» тексти. Можна використовувати переобход в Яндекс.Вебмастере ».

Очевидно, новий алгоритм безпосередньо пов'язаний з підвищенням вимог до роботи копірайтера. Необхідно буде грамотно і уважно вписувати ключові слова. Швидше за все, власники сайтів почнуть більше замовляти рерайт вже написаних текстів.

Інформація про наявність цього та інших порушень пошукової ліцензії відображається в пункті «Безпека і порушення» розділу «Діагностика» в «Яндекс.Вебмастере».

Рекомендації від Яндекса

Представники Яндекса порекомендували вебмастерам перечитати сторінки сайтів і «відмовитися від безглуздих і нещадних текстів, щоб не було нестерпно боляче». Рівномірно розподіляти ключові слова по всій статті, використовувати марковані списки.

Що бажано зробити найближчим часом вебмастерам і власникам сайтів, щоб не потрапити під алгоритм «Баден-Баден»

 • Аналізувати ТОП видачі по питанню.
 • Оцінити контент сторінок сайту, які знаходяться в ТОПі по питанню.
 • Вживати потрібне ключове слово кілька разів рівномірно по тексту.
 • Ознайомитися з основами LSI-копірайтингу, який передбачає збір латентно-семантичного індексу LSI-ключових слів і вживання їх в текстах. Це слова, які пишуться по-різному, але мають однаковий сенс (наприклад, «розкрутка ресурсу» і «просування сайту»). Можна використовувати сервіс Яндекс.Wordstat і рекомендації Яндекс і Google.
 • При складанні текстів мати на увазі, що сьогодні не так важливі поняття «щільність ключових слів» і «входження ключа N раз на 1000 знаків».
 • Чи не прагнути зробити якомога більше прямих входжень. Щоб створити релевантний текст, може бути достатнім один-два входження. Щоб збільшити релевантність, краще доповнювати текст синонімами, словоформами і т.д.
 • Використовувати ключові запити тільки для пошуку релевантних фраз.

PS Oптімізатори і копірайтери Optimism.ru обізнані про принципи написання якісних текстів, що зводить до мінімуму ризик накладення санкцій з боку пошукових систем. Сьогодні жоден з просуваються нами проектів не постраждав від нового алгоритму.

PPS Ще трохи корисної інформації по темі в нашому блозі:

Ставите питанням, як написати SEO-текст недорого?