Новий тариф «Мегафон-Все включено XS» на Кавказі!

Як Ви вже чули, оператор стільникового зв'язку Мегафон вже давно встиг порадувати не один мільйон своїх діючих і нових абонентів оновленими версіями тарифних планів «Все включено XS» Як Ви вже чули, оператор стільникового зв'язку Мегафон вже давно встиг порадувати не один мільйон своїх діючих і нових абонентів оновленими версіями тарифних планів «Все включено XS». Воно і зрозуміло, цілком за прийнятні гроші клієнти оператора отримують ряд переваг, вигідні дзвінки і великий пакет інтернет-трафіку. Ось і настала черга радіти жителів регіону Кавказ.

Upd. Підключення до цього тарифу закрито, лінійку «Все включено» змінили тарифи Мегафон серії «Включайся!». Докладний опис тут .

І так, що ж включає в себе новий тариф «Мегафон - Все включено XS» в вищевказаному регіоні надання послуги:

1. Абонентська плата становить всього 150 рублів на місяць.

2. В тариф і абонплати включено безлімітні дзвінки всередині мережі в домашньому регіоні понад пакет хвилин, який включений у вартість тарифного плану.

3. Пакет 300 хвилин, який витрачається і на дзвінки абонентам Мегафон всій Росії.

4. Цілий 1ГБ інтернет-трафіку на різні потрібні абонента, будь то соціальні мережі або завантаження додатків.

Таким чином, виходячи з усього перерахованого вище випливає, що тариф «Мегафон - Все включено XS» на Кавказі стане одним з найкращих і вигідних пропозицій в сфері мобільного зв'язку в цьому регіоні серед більшості населення, так як він підійде практично кожному за своїми особливостями і характеристиками .

Для того, щоб перейти на новий тарифний план Ви можете вибрати один із таких способів:
- для підключення тарифу наберіть на своєму телефоні команду * 105 * 0095 # + виклик;
- або зайдіть в особистий кабінет на сайті оператора і зробіть це там;
- зверніться до найближчого офісу компанії.

Зміна тарифу здійснюється безкоштовно. Оптимізуйте витрати на мобільний зв'язок з тарифами лінійки «Все включено» від Мегафон! До речі, якщо Ви ще не в курсі, то рекомендуємо Вам звернути увагу на пропонував від ще одного оператора зв'язку, тільки орієнтоване воно більше на банківську сферу - платіжна карта «Білайн» , Яка в останні дні обзаводиться все більшим числом власників.