Новий тариф з 30 ГБ мобільного інтернету за смішною ціною став доступний всім жителям Росії

Уявити життя сучасної людини без мобільного інтернету вже просто неможливо. Проте, у кожного свої потреби в ньому. Кому-то вистачає 1-2 ГБ на цілий місяць для перевірки електронної кореспонденції, хтось активно слухає музику і споживає по 10 ГБ трафіку, а для кого-то недостатньо і 20 ГБ через занадто великих потреб. На жаль, тарифний плани з безлімітним мобільним інтернетом недоступні для підключення всім жителям Росії ось уже як цілий рік, однак з новим тарифом він вже зовсім і не так сильно потрібен.

Не так давно всім жителям Росії став доступний новий тарифний план, що включає в себе 30 ГБ мобільного інтернет-трафіку за смішною ціною. Його підключення пропонує оператор Yota, який працює на інфраструктурі «Мегафона». У зв'язку з цим, якість їх послуг і зона покриття абсолютно ідентичні, тільки ось вартість послуг відчутно відрізняється. Не так давно «Йота» скинула ціни на свої послуги зв'язку та інтернету по всій РФ, завдяки чому їй вдалося запропонувати росіянам одні з найвигідніших умов для виходу в мережу.

За допомогою конфігуратора на офіційному сайті оператора Yota можна створити свій власний тарифний план, включивши в нього 200 хвилин (менше не можна) і 30 ГБ інтернет-трафіку. Платити за нього доведеться зовсім небагато - всього 650 рублів на місяць. При використанні послуг від оператора «Мегафон» витрачати доведеться десь в два рази більше, також як і у «МТС». Важливо зауважити, що мобільний інтернет від «йоти» працює на території всієї Росії без будь-яких додаткових платежів або обмежень, що є вагомим плюсом для його використання.

Якщо 30 ГБ мобільного інтернету на місяць мало, то оператор Yota готовий запропонувати додаткові опції, які дозволять заощадити багато інтернет-трафіку. Зокрема, лише за 25 рублів на місяць можна підключити безлімітний інтернет-трафік для «ВКонтакте», Instagram, Facebook, «Однокласники» або Twitter, за 15 рублів на місяць для Viber, WhatsApp, Telegram або Skype, а всього за 60 рублів повний безліміт для відео на YouTube.

На тлі всіх своїх конкурентів, оператор Yota пропонує найбільший вигідним тарифний план для доступу до мобільного інтернету, який коштує смішні гроші, так як «Мегафон», «МТС» і «Білайн» просять приблизно в два рази більше грошей.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.