Новий рік в Києві - як збираються зустрічати свято в столиці

Фото: pixabay.com

Як Київ відсвяткує Новий рік: кілометри гірлянд, фудкорти і дюжина концертів Анастасія Іщенко https://cdn.segodnya.ua/img/article/10931/61_main_new.1511685511.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 10931 / 61_tn.1511685511.jpg 2017-11-26T07: 27: 05 + 02: 00 Україна Столицю прикрасять сотнею кілометрів гірлянд, а ялинка буде вища за минулорічну

Київ активно готується до новорічних свят, а головна ялинка засяє вже 19 грудня. Сайт "Сегодня" розповідає, як прикрасять столицю і яка розважальна програма очікує киян.

Вже традиційно святкування пройдуть на Софійській і Михайлівській площах і на Владимировском проїзді. Саме там розміститься новорічний містечко, де з 19 грудня по 14 січня кияни відзначатимуть "НеоГод" (від слова "неоновий" - мається на увазі масштабна ілюмінація).

Головну ялинку країни прикрасять 1000 ліхтариків і 3,6 км неонових гірлянд. Організатори з Folk Ukraine відзначають, що дерево буде жива і хоча б на метр вищий за минулорічний (26 м). Кожен день ялинка сяятиме різними кольорами, а в новорічну ніч засвітиться всіма одночасно.

Якщо роком раніше на прикрасу центру столиці пішло всього 40 км гірлянд, в цей раз тільки на Софійській площі буде 110 км гірлянд. Організатори пояснюють, що головна тема святкування - це світло і радість.

"Тема цього року - світло і радість, і все буде пов'язано з різними відтінками. Відкриється свято фестивалем ілюмінації, який ми проведемо вперше. У сквері на Володимирському проїзді будуть представлені 20-25 унікальних арт-об'єктів з новорічними мотивами - з Франції, Греції, Польщі, інших країн і, звичайно ж, наші ", - пояснює куратор проекту Ігор Добруцький.

Всього заплановано 12 концертів за участю естрадно-симфонічних оркестрів та українських зірок. На Владимировском проїзді буде працювати радіостанція "Folk FM", де артисти будуть анонсувати свої пісні і вітати всіх з святами.

За ялинкою буде інсталяція амфітеатру під "зірковим небом", довжиною в 90 м і прикрашеного 33 км гірлянд, що нагадують спадаючі зірки. Для дітей на Михайлівській площі спорудять гірки і величезну карусель.

"По-іншому будуть підсвічені і будиночки на Володимирському проїзді, зараз для них розробляємо мотиви. Щоб було просторіше, їх кількість зменшуємо на 12-15%. В цьому році все буде ще краще, адже ми врахували весь попередній досвід, всі зауваження, побажання від киян і туристів ", - відзначає Добруцький.

Нагадаємо, що в минулому році на Міхйловской площі працювало 16-метрове колесо огляд, також був споруджений тунель бажань, завдовжки майже в 20 м.

До слова, зараз трохи зміниться і розташування фудкорти. Тепер вони будуть стояти імпровізованими кварталами, в кожному з яких представлять особливі страви.

З 29 листопада по 31 січня буде заборонено рух транспортних засобів по Володимирському проїзду і обмежена по вулиці Володимирській.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дополнительная информация

rss
Карта