Новий Яндекс.Вебмайстер більше не в беті. коментар експерта

Яндекс.Вебмайстер виходить з бети і стає основною версією. Крім всіх можливостей старого Вебмастера, нова версія сервісу вміє:

 • проводити технічну діагностику ресурсу,
 • відслідковувати показники, пов'язані з його поданням до пошуку,
 • перевіряти сторінки на mobile-friendliness,
 • шукати порушення на ресурсі,
 • вказувати сторінки для пріоритетного переобхода.

Розділами «Оригінальні тексти», «Вхідні посилання», «Валідатор XML» і «Видалити URL» поки можна користуватися тільки в старій версії сервісу.

Стара версія сервісу буде підтримуватися ще кілька місяців на домені old.webmaster.yandex.ru , Поки команда Яндекса не переконається, що основні сценарії роботи з сервісом збережені і поліпшені.

Ольга Степанова,
Менеджер пошукового просування агентства i-Media
для видання SEOnews :

Ольга Степанова,  Менеджер пошукового просування агентства i-Media  для видання  SEOnews  :  «Спочатку хотілося б позначити плюси нової версії Яндекс «Спочатку хотілося б позначити плюси нової версії Яндекс.Вебмайстер.

Інтерфейс системи став значно краще: приємне оформлення і зрозуміла навігація - це спрощує роботу SEO-фахівця. З'явилися і корисні інструменти, яких не вистачало в старій версії сайту:

- Діагностика сайту - незамінний інструмент від Яндекса. Якщо сайт знизився в ранжируванні в пошуку Яндекса, то дані з цього розділу перевіряються в першу чергу. Мені цей сервіс вже не раз допомагав в роботі: то сайт понизили в ранжируванні через низьку швидкості завантаження сторінок, то з'явилися проблеми з метаданими на сторінці, то на сайті виявлений шкідливий код або порушення. Все це можна легко відстежити в розділі «Діагностика» і, не витрачаючи час на виявлення проблеми, моментально приступити до її вирішення.

- Перевірка мобільних сторінок - не менш важливий і корисний інструмент. Тепер стало простіше обґрунтувати перед клієнтом думка про необхідність приводити сайт до «мобілопрігодному» формату, для цього достатньо надіслати посилання на розділ або скріншот з виявленими проблемами.

- Розширення розділу з пошуковими запитами виявилося корисним з точки зору детального аналізу запитів, з яких відвідувачі приходять на сайт, - а також запитів, з яких ніхто не приходить. Поява CTR і значень «покази / переходи» допомагає охарактеризувати запит як цільової або нецільової. З цього можна зробити висновок про те, над якими запитами працювати детальніше, а які запити не релевантні нашому сайту. Також стало простіше збирати семантичне ядро ​​цільових запитів сайту.

Ми віримо, що сервіс буде оновлюватися і покращувати свій функціонал. Нехай незабаром десятки інструментів, якими ми користуємося в роботі, заміняться одним - вебмайстрів Яндекса.

Тепер про «списку бажань».

- Хотілося б побачити в новому вебмайстрів функції зі старої версії, наприклад - «Вміст сайту».

- В розділі «Вхідні посилання» хотілося б бачити більш точну і достовірну інформацію з регулярним оновленням. Також вважаю вкрай необхідної функцію скасування обліку зовнішніх посилань.

- Від інструменту «Швидкість завантаження сторінок» хотілося б отримувати більш розгорнуті відомості, а не середнє значення по сайту. А від інструменту «Перевірка мобільних сторінок» - навпаки, загальну статистику по кількості оптимізованих і неоптимізованих сторінок.

- При діагностиці тегів title і description хотілося б отримувати вивантаження всіх помилок із зазначенням проблеми: довжина, інформативність, дублі, відсутність даних і т.д.

- Хотілося б побачити функцію пакетної онлайн-перевірки сторінок сайту на відповідь сервера.

- Іноді стикаємося зі складністю вивантаження інформації з інструментів сервісу, очікуємо появи функції вибору формату для завантаження на ПК.

- Ми все ще не втрачаємо надії, що у нас з'явиться можливість управляти або коригувати заголовки і опис фрагментів сторінок, тому що їх «рандомноє» формування іноді може не відповідати очікуванням користувачів.

Загалом, іншим сервісу велике майбутнє і терпляче чекаємо від нього нових корисних доробок ».

Загалом, іншим сервісу велике майбутнє і терпляче чекаємо від нього нових корисних доробок »

Також читайте:
« 4 причини подивитися сайт в новому Яндекс.Вебмастере »
20 листопада Яндекс презентував нову версію сервісу Яндекс.Вебмастер і розповів про реалізовані в ньому корисних нововведення. Ці новинки будуть важливі як для вебмайстрів та SEO-фахівців, так і для власників сайтів. Ось основні причини перевірити свій сайт в новому Яндекс.Вебмастере. Читати далі

14 липня 2016

Поділитися

Дополнительная информация

rss
Карта