Новина: Підтвердження біткоіни-транзакції

  1. Що таке біткоіни-транзакції?
  2. Чи можна прискорити біткоіни-транзакції?
  3. Як повернути гроші з блокчейна, коли системі не вдалося підтвердити транзакцію?

Новачкам в кріптовалютном співтоваристві навряд чи цікаво, що таке біткоіни транзакції, оскільки вони працюють з невеликими сумами
Новачкам в кріптовалютном співтоваристві навряд чи цікаво, що таке біткоіни транзакції, оскільки вони працюють з невеликими сумами. Для них питання про генерацію блоків або підтвердження транзакцій не настільки важливі, як для великих інвесторів або трейдерів, які торгують цифровий валютою на кріптовалютних біржах. Проте, якщо користувач вирішив працювати в сфері заробітку цифровий валюти шляхом збору Сатоши з кранів, Майнінг або інвестування в перспективні проекти, націлені на популяризацію біткоіни , Дещо про технології знати необхідно.

Що таке біткоіни-транзакції?

Після отримання деякої кількості цифрових монет, їх потрібно якось перевести для подальшого використання, або конвертувати в фідуціарні гроші. Як підтвердити транзакцію в Біткоіни-гаманці ? При відправці цифрових грошей створюється заявка, де і підтверджується напрямок і сума переказу. Але є одна проблема, підтвердження транзакції самою системою може зайняти деякий час (іноді до 5-7 годин). У рідкісних випадках система не підтверджує запит, і гроші повертаються на гаманець, з якого створювалася транзакція.

Технологія blockchain працює на основі генерації інформаційних блоків з даними про самому біткоіни і транзакціях, замовляються користувачами мережі. У кожен наступний блок включаються запити користувачів на переклад цифрових грошей. Якщо говорити про систему біткоіни, то повне підтвердження транзакції можливо за умови, що вона буде включена в шість наступних блоків. Простіше кажучи, транзакція повинна бути підтверджена шістьма інформаційними блоками, тільки тоді відбувається переклад цифровий валюти.

Число блоків для підтвердження обрано не випадково. Справа в тому, що подібну систему набагато складніше зламати. Щоб підтвердити транзакцію, потрібно шість блоків, які схвалять переклад, а значить, для хакерів менше шансів хоч якось вплинути на процес. Імовірність підробки блоку або ланцюжка блоків для крадіжки валюти мізерно мала, якщо тільки у зловмисника є потужна апаратура, вартістю в кілька мільйонів доларів.

Непідтверджена транзакція в мережі біткоіни може повернутися на гаманець користувача, який створив заявку. Це буває вкрай рідко, але все-таки трапляється. Причина в тому, що мережа може бути перевантажена. Це ускладнює процес генерації блоків. Якщо одночасно робиться багато запитів для підтвердження транзакцій, то може бути затримка в часі. При перевантаженні системи, коли запитів набагато більше, ніж генеруються блоків, деякі транзакції можуть відхилятися. У такому випадку гроші повертаються на біткоіни-гаманець.

Чи можна прискорити біткоіни-транзакції?

Багатьох цікавить питання, чи можна прискорити підтвердження транзакції біткоіни самостійно. Як можна вплинути на швидкість підтвердження транзакції? Як виявилося, існує кілька способів, які і розглянемо нижче. Головне, що потрібно зрозуміти, - система блокчейна працює відповідно до встановлених правил і на основі певних умов. Користувач сам не може вплинути на генерацію блоків або на підтвердження транзакції, всі процеси відбуваються завдяки цілій мережі користувачів, де кожен грає свою роль і певним чином впливає на систему.

Проте, питання, як швидше підтвердити транзакцію в біткоіни гаманці досі не втрачає актуальності. Розглянемо кілька способів, як використовувати систему блокчейн в швидкісному режимі:

  1. Використання централізованих сервісів з окремою системою транзакцій. Існують ресурси, що пропонують послуги створення і використання біткоіни-гаманців, які проводять транзакції цифровий валюти між своїми клієнтами, які не задіявши екосистему блокчейна. Подібні сервіси пропонують своїм клієнтам миттєві транзакції, але тільки в тому випадку, якщо переказ валюти відбувається всередині системи. Один з таких сервісів - Coinbase. Він має окрему від блокчейна систему транзакцій, завдяки якій можна проводити переклади практично миттєво.
  2. Використання мультіподпісі для прискорення підтвердження транзакції в системі біткоіни. Деякі компанії, такі як GreenAddress, крім стандартної підписи транзакції, передбаченої системою, ставлять свою мультіподпісь, як підтвердження надійності перекладу. Система блокчейн розглядає подібні транзакції, як надійні і вони швидше приймаються в генерований блок. Крім того, використання технології мультіподпісей підвищують безпеку кріптовалютних транзакцій.
  3. Використання відкритих транзакцій і довірчих серверів. Суть в тому, що відкрита транзакція, коли присутня вся інформація про відправляє і приймаючій стороні, швидше отримує підтвердження системи шляхом прийняття даних в генерований блок. Але мало хто використовує відкриті біткоіни-транзакції, оскільки це суперечить самій ідеї використання цифрової валюти, а саме - анонімності грошових переказів.

Існує думка, що можна збільшити швидкість прийняття транзакції в блоці шляхом штучного підвищення комісії. Більшість біткоіни-гаманців підтримують подібну функцію, але підвищення комісії не може істотно вплинути на швидкість прийняття транзакції. Вона буде проходити стандартну процедуру підтвердження переказу, через схвалення транзакції шістьма блоками, не менше.

Швидкий обмін Bitcoin на Ощадбанк на вигідних умовах

Як повернути гроші з блокчейна, коли системі не вдалося підтвердити транзакцію?

Бувають випадки, коли непідтверджена транзакція біткоіни зависає в системі. Вона не підтверджується генеруються блоками і не повертається назад на гаманець. Що ж робити в такій ситуації? Для початку потрібно зрозуміти, в якій черговості приймаються транзакції. Справа в тому, що кожна заявка на переказ валюти при створенні отримує певний рівень пріоритетності. Саме від нього залежить швидкість прийняття системою грошового переказу. Фактори, що впливають на пріоритетність транзакції:

  • Розмір транзакції. Чим більше цифровий валюти ви передаєте, тим вище буде статус транзакції.
  • Час зберігання криптовалюта на гаманці також грає роль, оскільки система більше довіряє біткоіни, які довго лежать на рахунку.
  • Розмір комісії, яку готовий заплатити користувач, як нагороду за підтвердження транзакції в біткоіни-гаманці.

Останній пункт варто розглянути уважніше. Система blockchain розрахована на транзакції з нульовою комісією. За такими правилами діяла мережа раніше, але зараз власники Біктоін-портмоне, пропонують актуальну комісію за переказ. Іноді вона варіюється виходячи з завантаженості системи та кількості транзакцій, що проходять підтвердження. Користувачеві дозволено самому вибирати розмір комісії, але не менше, ніж 1 Сатоши . На думку деяких учасників системи, чим вище комісія транзакції, тим вище пріоритет, відповідно, підтвердження перекладу відбудеться швидше. Але це не зовсім так.

Не завжди підтвердження транзакції в системі біткоіни залежить тільки від розміру винагороди. Так, комісія відіграє певну роль, але далеко не головну. Все залежить від швидкості видобутку криптовалюта, тобто від Майнер. Чим більше видобувається біткоіни, тим швидше будуть підтверджуватися транзакції. І навпаки, ускладнюється видобуток, сповільнюється швидкість підтвердження. Що ж робити, коли цифрові гроші зависли в системі? Єдине, що ви можете зробити в такій ситуації - це чекати поки транзакцію включать в наступний блок, або, коли система автоматично поверне ваші гроші. Не варто писати в службу підтримки сервісу, що надає послуги біткоіни-гаманця, вони нічого не можуть зробити. Будь-яка непідтверджена транзакція рано чи пізно, за умовами функціонування системи, повинна бути включена в блок, або повернена в відправну точку.


Опубліковано: 21.06.2016

Що таке біткоіни-транзакції?
Чи можна прискорити біткоіни-транзакції?
Як повернути гроші з блокчейна, коли системі не вдалося підтвердити транзакцію?
Що таке біткоіни-транзакції?
Чи можна прискорити біткоіни-транзакції?
Як можна вплинути на швидкість підтвердження транзакції?
Що ж робити в такій ситуації?
Що ж робити, коли цифрові гроші зависли в системі?

Дополнительная информация

rss
Карта