Новини: «ІТ-ГРАД» взяв участь у відкритті найбільшого в світі магазину дитячих іграшок

31 березня в Москві відбулося довгоочікуване відкриття Центрального дитячого магазину на Луб'янці. Після семирічної реконструкції торговий центр знову відчинив свої двері, поставши перед відвідувачами в оновленому вигляді. Центральний дитячий магазин на Луб'янці визнаний найбільшим дитячим торговим комплексом в світі, загальною площею понад 70 тисяч квадратних метрів.

У день відкриття ЦДМ на Луб'янці своїх перших гостей прийняв і знову відкрився магазин іграшок «Мир Hamleys» групи компаній Ideas4retail. Це найбільший магазин іграшок в Європі. Крім власне торговельних залів, «Мир Hamleys» - це ще й цілий сімейний парк розваг, завдяки чому проект відразу ж привернув особливу увагу відвідувачів.

Сьогодні складно уявити величезний магазин без ІТ-інфраструктури, бездротових технологій і доступу в Інтернет. Для реалізації цього блоку робіт організатори проекту «Світ Hamleys» запросили фахівців групи компаній «ІТ-ГРАД», які успішно впоралися з поставленими завданнями.

Незважаючи на те, що «ІТ-ГРАД» давно відомий як хмарний інтегратор, ми вирішуємо не тільки хмарні завдання. Фахівці «ІТ-ГРАДу» спроектували мережевий ландшафт магазину, відповідно до нього встановили і налаштували обладнання на базі Cisco Сatalyst, Juniper, APC Symmetra. В рамках проекту була реалізована відмовостійка мережева інфраструктура для підключення до сервісів, які розташовані в хмарі компанії «ІТ-ГРАД».

ІТ-інфраструктура мережі магазинів Hamleys в Росії вже більше чотирьох років розміщується в хмарі IaaS-провайдера «ІТ-ГРАД». За цей час Hamleys у співпраці з «ІТ-ГРАД», крім IaaS-сервісу, реалізували кілька хмарних проектів, включаючи хмарну телефонію, проект по хмарному резервного копіювання, а також аутсорсинг першої лінії підтримки.

Назад до списку новин