Новорічний книжковий фестиваль відкривається сьогодні в Тбілісі

  1. У програмі також публічні лекції про Фрідріха Ніцше, про персонажах Шота Руставелі, про поета і державі,...
  2. Завершиться фестиваль 23 грудня. Протягом трьох днів працювати він буде з 11:00 до 20:00. Детальну...

ТБІЛІСІ, 21 грудня - Новини-Грузія

ТБІЛІСІ, 21 грудня - Новини-Грузія. Новорічний книжковий фестиваль відкриється сьогодні в тбіліській Національній парламентській бібліотеці.

У перший день форуму Асоціація видавців та розповсюджувачів книг Грузії назве бестселер року і відзначить його премією.

В рамках фестивалю також заплановано безліч презентацій грузинських переказів іноземної літератури. Зокрема, читачам представлять грузинський переклад книги нігерійського письменника Чинуа Ачебе «І прийшло руйнування». Цей роман на сьогоднішній день є найбільш читаних і перекладної книгою Ачебе. За нього письменник в 2007 році отримав Міжнародну Букерівську премію.

У програмі також публічні лекції про Фрідріха Ніцше, про персонажах Шота Руставелі, про поета і державі, про долю літератури в грузинських школах, важливості читання батьками книг дітям і інші.

Крім того, на фестивалі очікується презентація нового грузинського коміксу про міфічний персонаж Амирани і політичного роману «Шлях на Голгофу» Михайла Іремадзе, зустріч з фотографом Гогой Чанадірі.

Найменших гостей форуму чекає розважальна шоу-програма з Дідом Морозом, уявлення дитячої балетної студії «Фуете», різноманітні вікторини та інші науково-пізнавальні заходи.

Спеціально для фестивалю більшість видавництв Грузії запропонують безпрецедентні знижки як на хіти-продажів, так і на нові видання.

Завершиться фестиваль 23 грудня. Протягом трьох днів працювати він буде з 11:00 до 20:00. Детальну програму фестивалю можна побачити тут.

Фестиваль заснований в Грузії Асоціацією видавців та розповсюджувачів книг Грузії в 2014 році і з тих пір проходить щорічно. Мета фестивалю - популяризація читання та підвищення рівня доступності освіти в Грузії. Крім того, ініціатори заходу хочуть ввести в добру традицію дарувати друзям і близьким книги на Новий рік.

Адреса бібліотеки - Тбілісі, вулиця Ладо Гудіашвілі №7. Відвідування всіх заходів фестивалю - вільний. Офіційний партнер Тбіліського новорічного книжкового фестивалю - Парламентська бібліотека та Посольство США в Грузії.