Обалдівший Мегафон

:

Хіба вони такими діями самі не потрапляють під статтю шахрайство?

Ні. І навіть якщо десь і проколів, їм дешевше сплатити штрафи, ніж втрачати дохід з лопухів.

(No subject)

- -  lena-miro lena-miro.ru Expand

Мені теледва іноді (рідко) самовільно підключає якісь розсилки розважального контенту. Відключаю, пишу скаргу в "особистому кабінеті", мовляв, якого хрону? Списані за контент гроші повертають без зволікання.

Коли в моєму домі ще не провели інет, включала ноутбук через телефон, але 10Гб закінчилися швидко, і я підключила безлімітний інет. Після тижня використання прийшов лист, в якому говорилося, що раз я роздаю інет, то повинна платити 30р в день. Тобто 900 в місяць. Але про це попередили подачею на стіл, а за фактом, не забувши підняти вартість на інші тарифи для тих, хто все зрозумів і захотів повернутися до витоків.

Бгггг бігла стрімголов від збиткового мегафона, який просто зжирав мої грошики. пішла на Теле2, політ норм.

там не кидає?

(No subject)

- -  timoha_spb  Expand  (No subject)  -  наталья іванова  Expand timoha_spb Expand (No subject) - наталья іванова Expand

Я спокійний як удав Ка. Зазвичай. Навіть при тертя.
Але тут був просто розлючений, нескінченними, непрісекаемимі нічим мобільними підписками.
Спочатку мені пояснили (двічі!) Що я сам лох і тикаю ні туди в телефоні.
Потім на моє прохання завели спеціальний контекстний рахунок, окремий від зв'язкових грошей. Вічний нуль на контекстному рахунку здавалося б повинен був покласти край історії. Пішов задоволений. Очікував ебіт його мати !!! гарантовані 400 рублів на місяць за контрактом, але ні хера, все одно ближче до 1000 приходили рахунки.
Пропонували стежити за витратами в особистому кабінеті ................ по перше у мене два робочих телефону, а "кабінет" відкриває розклади тільки по одному з них,
по-друге і це принциповий момент-я англійська то після інституту не вчив ні разу, хоча треба б навіть по роботі, а тут треба вчити ці всі комп'ютерні справи які мені також цікаві, як тещині грядки в пильних! Я може там і можу щось відрегулювати, але на хрена мені в це вникати і тикатись? Підручники купувати шукати форуми? Ну ось на хрена ???
Коротше. (Зараз без реклами)
Незабаром мине рік відтоді вже як в теле-2. Тиша, да гладь, божа благодать. 399 рублів на місяць у всіх трьох без б!
Хоч би копійку пізданул! Ну немає ж цього.
Я не знаю як в інших конторах, мав справу тільки з мегафоном і з теле-2. Але мегафон конкретно заточені на відбирання грошей-основна робота таке відчуття, основне творчість! А ненадання послуг зв'язку.
Edited at 2017-04-25 8:34 am (UTC)

Теле 2 не скрізь ловить і інтернет безлімітний, тому що його немає ні хр ... ну, окрім Москви.

(No subject)

- -  lena-miro lena-miro.ru Expand

Так, знайома історія.
Особливо з непроханим підключенням платних послуг по односторонній ініціативи самого оператора, і про які дізнаєшся коли проводиш своє 'розслідування' про витік коштів з рахунку. Я вирішувала цю проблему шляхом постійного контролю через 'особистий кабінет' - простий перевіркою час від часу що підключено і 'за скільки'.
Але все-таки є великий плюс російських операторів - це дешева, в порівнянні з іншими країнами, мобільний зв'язок.
Наведу приклад сервісу іноземного моб оператора, яким користуюся зараз, абсолютно не подобаються мені:
При високій абонентській платі в принципі (70уе / міс) включається певний у І-нету. Коли трафік вичерпано з мене списують - не питаючи і не попереджаючи - 10уе за кожен додатковий 1Гб, відключити цю функцію можна - прописана в договорі.
У підсумку, по суті, виходить одне і те ж: не хочеш, щоб 'навісили' переплат - стеж сам.
Edited at 2017-04-25 8:38 am (UTC)

На мою це так називається. А з мегафоном я раздружілся в 2001. Теж з кнопковим телефоном приїхав з Ростова-на-Дону в Пітер ... І після третьої тисячі рублів за 10 годин перебування Пітері я все зрозумів. Останні 16 років не користуюся послугами мегафона і не планую

чим користуєшся?

Всі оператори однакові.
І МТС не краще.
І так вони чинять не з власної волі, могли б, будь їх воля, ще більше беспредельничать.
А надходять вони так, тому, що це робити їм дозволяє РФ законодавство.

все гівно
але в кожному моменті часу хтось гівном

Жах яка, треба буде перевірити у вихідні життєдіяльність мегафон-сімки в батьківському модемі.
Дякую за попередження.

перевір
реально адже оббирати пенсіонерів - остання справа

Пішла з мегафона рік тому, коли стала помічати що мої 500 хвилин йдуть якось дивно за 300. Вийняла сімку і пішла на йоту. В результаті прийшов лист з оплатою боргу абонентської плати. Сходила, заплатила і розірвала з ними офіційно відносини. А роумінг по Росії -) це окрема пісня. Це настільки жадібно. Особливо щодо осіб похилого віку, які не можуть себе захистити. Йота зараз теж стала не дуже. Скасувала безлімітний інтернет. В принципі, для безлімітного інтернету вона і була потрібна, тому що якість зв'язку у них кульгає.

кажуть, йота належить мегафону

(No subject)

- -  Yota_Russia  Expand Yota_Russia Expand

Раніше сиділа на мтс, але чесно трафік відлітав вліт за 3-5 днів активного пользоаанія (скачати пісеньку, посидіти в інтернеті, зайти в вк і т.д), хоча наприклад оновлення телефону завжди було тільки через wi-fi, і коли дізналася що можна поміняти оператора але залишити свій номер, не замислюючись перейшла на yota. Найбільше привертав звичайно безлімітний інтернет, мережа 4G ловить по місту добре (я з Хабаровська), і коли літали восени в Москву, не ламала голову що буде абон.плати за те, що не в своєму регіоні, так як немає у них роумінгу по Росії. Спокійно дзвонила і приймала дзвінки та інтернет був у хорошому доступі. І я вважаю що це правильно, живучи в такій великій країні не ламати голову під час поїздок ...

зараз все добре?

(No subject)

- -  Ніна Огороднікова  Expand  (No subject)  - (Anonymous) Ніна Огороднікова Expand (No subject) - (Anonymous)

потрібно обов'язково завести особистий кабінет і відслідковувати

(No subject)

- -  megafon_report  Expand megafon_report Expand

Сідає співробітник мобільного оператора з друзями в таксі.
- Скільки буде коштувати?
- У нас безліміт за сто рублів.
Приїжджають на місце, таксист говорить:
- З вас 2700 рублів.
- Ви ж сказали 100 ???
- Ну дивіться. У нас безліміт за 100 рублів. При безліміт обмежена швидкість - 10 км / ч. Ви просили їхати швидше. Це вам варто додаткові 100 рублів за кожні 10 км / год. Крім того, безліміт у нас діє тільки в межах району. Ви замовили поїздку в сусідній район, а це вже внутрішньо роумінг. Виїзд за межі домашнього району коштує 300 рублів. Більш того, у внутрішньоміському роумінгу у нас починається оплата по кілометрах і ми списуємо суму відразу за 100 кілометрів, це ще 1000. Що значить «дорого»? Звичайний тариф у нас 15 руб / км, а тут виходить 10. Дешевше ж! Крім того, ви розділили наше таксі з друзями. З 1 січня ця послуга платна - додаткові 200 рублів з людини. І ще 400 рублів ми зняли з вас за прослуховування музики, тому що сідаючи в таксі, ви висловили згоду на отримання платного музичного контенту. Так що все вірно, з вас 2700!
(С)

от би їх так всюди

У нормальних обставинах всі ці послуги типу інтернет, голосова пошта, визначники коду і тд. давно вже повинні бути в пакеті. У Польщі можна користуватися за приблизно 500руб на місяць повним безлімітом дзвінків і смс плюс 4гб на мапі

а у нас закони пишуть під дудку лобістами опсосов

Поставив заборона на мобільні підписки.
В Мегафоні він діє 3 місяці.
І я ПОВИНЕН кожні три місяці витрачати
час на цю хрень.
Виродки, вашої зв'язком користуються не тільки
підлітки і недоумкуваті.

Доброго дня! Приносимо вибачення від імені Компанії за завдані Вам незручності. У нас є безкоштовна і безстрокова послуга "Контентний рахунок". Після створення контентно рахунку, кошти на оплату контент-послуг будуть списуватися тільки з цього рахунку. Піти в мінус на ньому не можливо. При цьому послуги, що надаються без залучення наших партнерів, будуть оплачуватися як і раніше, з використанням Вашого основного Особового рахунку. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті: www.megafon.ru/options/services/other/content/ks/ks.html.

(No subject)

- -  finmarfin4  Expand  (No subject)  -  nano_metrolog  Expand  (No subject)  -  megafon_report  Expand  (No subject)  -  katerinakozak  Expand  (No subject)  -  finmarfin4  Expand  (No subject)  -  katerinakozak  Expand  (No subject)  -  finmarfin4  Expand  : finmarfin4 Expand (No subject) - nano_metrolog Expand (No subject) - megafon_report Expand (No subject) - katerinakozak Expand (No subject) - finmarfin4 Expand (No subject) - katerinakozak Expand (No subject) - finmarfin4 Expand :

Хіба вони такими діями самі не потрапляють під статтю шахрайство?
Відключаю, пишу скаргу в "особистому кабінеті", мовляв, якого хрону?
Ам не кидає?
Я може там і можу щось відрегулювати, але на хрена мені в це вникати і тикатись?
Підручники купувати шукати форуми?
Ну ось на хрена ?
? зараз все добре?
Скільки буде коштувати?
Ви ж сказали 100 ?
1000. Що значить «дорого»?