Облік комп'ютерів в мережі підприємства

 1. Без такої програми ви не будете знати, що відбувається з вашими комп'ютерами, і можете зіткнутися з...
 2. Переваги нашої програми для обліку комп'ютерів:
 3. Про збір інформації для обліку ПК
 4. Які дані збираються з ПК в базу даних
 5. Облік ліцензій і програм
 6. Виявлення вразливостей і проблем на комп'ютерах
 7. Наші клієнти
 8. Відгуки
 9. нагороди

Здійснюйте облік комп'ютерів в мережі підприємства за допомогою програми 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів

Здійснюйте облік комп'ютерів в мережі підприємства за допомогою програми 10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів Здійснюйте облік комп'ютерів в мережі підприємства за допомогою програми "10-Страйк: Інвентаризація Комп'ютерів". Вона дозволяє адміністратору мережі легко створити і підтримувати актуальну базу даних для обліку ПК, їх комплектуючих, встановлених програм і ліцензій до них.

Програма сама просканує вашу локальну мережу, виявить комп'ютери під управлінням Windows, віддалено опитає їх і занесе наступну інформацію про комплектуючих і ПО в базу даних для обліку ПК Програма сама просканує вашу локальну мережу, виявить комп'ютери під управлінням Windows, віддалено опитає їх і занесе наступну інформацію про комплектуючих і ПО в базу даних для обліку ПК.

Вся інформація з комп'ютерів сканується автоматично.

Вам не потрібно обходити всі ПК, щоб дізнатися що на них встановлено!

Після сканування комп'ютерів по мережі за допомогою технології WMI, ви можете створити будь-який звіт по ПО або устаткування комп'ютерів з десятків готових шаблонів, наявних в програмі, або створити свій новий звіт Після сканування комп'ютерів по мережі за допомогою технології WMI, ви можете створити будь-який звіт по ПО або устаткування комп'ютерів з десятків готових шаблонів, наявних в програмі, або створити свій новий звіт.

Програма буде продовжувати оновлювати базу даних обліку ПК постійно в автоматичному режимі, виявляючи зміни, і сповіщаючи вас про них (можна налаштувати що саме контролювати, наскільки часто перевіряти зміни і як вас інформувати) Програма буде продовжувати оновлювати базу даних обліку ПК постійно в автоматичному режимі, виявляючи зміни, і сповіщаючи вас про них (можна налаштувати що саме контролювати, наскільки часто перевіряти зміни і як вас інформувати).

Наша програма обліку вміє проводити діагностику ПК на наявність неполадок жорстких дисків і буде прагнути попереджати виникнення позаштатних ситуацій, надаючи вам звіт про виявлені недоліки Наша програма обліку вміє проводити діагностику ПК на наявність неполадок жорстких дисків і буде прагнути попереджати виникнення позаштатних ситуацій, надаючи вам звіт про виявлені недоліки. Наприклад, якщо на якихось комп'ютерах закінчується місце на дисках або не оновлюється бази антивіруса.

Наприклад, якщо на якихось комп'ютерах закінчується місце на дисках або не оновлюється бази антивіруса

Без такої програми ви не будете знати, що відбувається з вашими комп'ютерами, і можете зіткнутися з неприємностями, про які могли дізнатися заздалегідь!

Скачайте програму і спробуйте її протягом 30 днів безкоштовно:

Крім Windows програма може опитувати ПК з Linux, MacOS і мобільні пристрої на Android Крім Windows програма може опитувати ПК з Linux, MacOS і мобільні пристрої на Android! (Для доступу потрібно встановити сервер SSH)

Переваги нашої програми для обліку комп'ютерів:

Автоматизований облік комп'ютерів в організації і постійний моніторинг змін на ПК допоможе вам оперативно виявляти випадки підміни або пропажі обладнання, установки неліцензійного програмного забезпечення, видалення необхідних програм і установки нових невирішених додатків користувачами мережі.

1 1. Облік програм і ліцензій. Створюйте звіти за наявністю певних програм і їх кількості на комп'ютерах. Створіть звіт за версіями операційних систем, за встановленими оновлення і латочки, по наявності встановлених кодеків, або за наявністю певних програм в автозавантаження.

2 2. Облік апаратного забезпечення. Створіть звіти за встановленим апаратного забезпечення на комп'ютерах мережі. Відстежуйте зміни в конфігураціях комп'ютерів. Наприклад, дізнайтеся, на яких комп'ютерах стало менше пам'яті, де були підключені зовнішні диски або флешки. Також ви можете здійснювати моніторинг стану жорстких дисків за допомогою SMART

3 3. Підготовка та планування апгрейдів комп'ютерів, створення звітів. Створіть звіт, що містить комп'ютери з недостатнім обсягом дискової або оперативної пам'яті (наприклад, всі комп'ютери з об'ємом оперативної пам'яті менше 512 Мб). Аналогічним чином можна створити таблиці комп'ютерів з певними моделями процесорів, відеоадаптерів, або принтерів.

4 4. Контроль змін в "залозі" і ПО на комп'ютерах мережі. Програма виявляє зміни в апаратне і програмне забезпечення ваших ПК і записує їх в журнал. Ви можете налаштувати відправку повідомлень про зміни на ваш email та зможете отримувати дайджести з інформацією про те, що вийшло з ладу, було замінено або пропало, а також які програми встановлювалися / віддалялися / оновлювалися!

5 5. Експортуйте дані в зовнішнє базу даних. Експорт дозволить вам завантажити дані в СУБД для докладного аналізу, резервного збереження, або інтеграції з вашими АСУ. Програма підтримує експорт в такі СУБД: MS SQL, MS Access, Postgre, Linter і т.д. Інтегруйте наш продукт в вашу АСУ або систему тих-підтримки або аналізуйте дані самостійно в своїй БД.

Одним з важливих наших переваг є той факт, що ви зможете отримувати технічну підтримку російською мовою безпосередньо від розробників програми, а також зможете оформити всі необхідні для бухгалтерії документи про покупку ліцензії (ліцензійний договір, акт передачі і т Одним з важливих наших переваг є той факт, що ви зможете отримувати технічну підтримку російською мовою безпосередньо від розробників програми, а також зможете оформити всі необхідні для бухгалтерії документи про покупку ліцензії (ліцензійний договір, акт передачі і т.п.). програму можна оплатити безготівковим розрахунком , Що найбільш зручно для організацій в Росії.

При покупці ліцензії ви отримаєте підписку на безкоштовні оновлення програми і підтримку протягом одного року.

Про збір інформації для обліку ПК

Програма працює в середовищі Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012 і підтримує збір інформації з будь-яких Windows-комп'ютерів.

Програма підтримує три способи збору даних з комп'ютерів Програма підтримує три способи збору даних з комп'ютерів. Комбінуючи їх, можна вирішити проблему автоматичного опитування ПК в мережі підприємства практично будь-якої конфігурації.

При наявності централізованого адміністрування (в домені) на комп'ютери мережі можна нічого не встановлювати і збирати дані для обліку комп'ютерів за допомогою WMI при наявності прав адміністратора на віддалених ПК (адміністратора домену). Програма буде автоматично сканувати комп'ютери за розкладом, виявляти зміни і повідомляти вас, якщо це необхідно. Якщо WMI не може бути використаний віддалено в мережі, на комп'ютери можна встановити Агентів *.

Якщо мережа децентралізована або розподілена (розбита на безліч віддалених філій з обмеженням доступу до ПК з зовнішньої мережі), то у нас передбачений збір даних за допомогою Клієнтів * з використанням файлових серверів, email або проміжних FTP-серверів Якщо мережа децентралізована або розподілена (розбита на безліч віддалених філій з обмеженням доступу до ПК з зовнішньої мережі), то у нас передбачений збір даних за допомогою Клієнтів * з використанням файлових серверів, email або проміжних FTP-серверів. Така схема роботи використовується для збору даних з десятків тисяч ПК, розкиданих по філіях по всій країні, а також з переміщуються ноутбуків. Якщо у вас ПК в домені, то налаштувати запуск Клієнтів можна логон-скриптом .

* Клієнти і Агенти включені в дистрибутив програми.

Які дані збираються з ПК в базу даних

 • назви встановлених процесорів і їх частоту;
 • обсяг встановленої оперативної пам'яті;
 • назви жорстких дисків і їх обсяги;
 • інформація про CD / DVD-приводах;
 • використані USB-флешки і інші накопичувачі;
 • встановлені відеокарти;
 • підключені принтери (локальні і мережеві);
 • інформація про встановлену ОС (версія, чи доступні оновлення);
 • список встановлених програм, драйверів і служб;
 • запущені процеси;
 • використовувані серійні номери MS Windows, Office та інших програм;
 • ярлики в автозавантаженні;
 • модель комп'ютера;
 • обсяг вільного місця на дисках;
 • ...і багато іншого.

  Наприклад, вміст певних значень реєстру (можете налаштувати самі для зчитування потрібної інформації з комп'ютерів) або серійні номери моніторів. Можна навіть подивитися списки файлів і папок на дисках мережевих комп'ютерів.

  Облік ліцензій і програм

  Підрахуйте скільки Фотошоп встановлено на комп'ютерах підприємства Підрахуйте скільки "Фотошоп" встановлено на комп'ютерах підприємства. Наша програма допоможе це зробити. Ви можете задати кількість куплених ліцензій до різних програм і перевірити, чи не перевищує число установок допустиму кількість ліцензій. Контролюйте ліцензії до MS Office і Windows. Також є можливість контролювати правильність використаних серійних номерів і виявляти "піратські" копії програм.

  Виявлення вразливостей і проблем на комп'ютерах

  З нашою програмою ви завжди будете знати, що встановлено на комп'ютерах мережі, які процеси і служби працюють, які нові ярлики і служби додаються в автозавантаження З нашою програмою ви завжди будете знати, що встановлено на комп'ютерах мережі, які процеси і служби працюють, які нові ярлики і служби додаються в автозавантаження. Це дозволяє виявляти установку небажаного або шкідливого ПЗ.

  Програма відстежує виникнення потенційних проблем на ПК: завершення вільного місця на дисках, відсутність антивірусів або проблеми з їх оновленням, перегрів жорстких дисків і виникнення помилок на них (з прогнозуванням виходу з ладу за допомогою технології SMART) Програма відстежує виникнення потенційних проблем на ПК: завершення вільного місця на дисках, відсутність антивірусів або проблеми з їх оновленням, перегрів жорстких дисків і виникнення помилок на них (з прогнозуванням виходу з ладу за допомогою технології SMART). Якщо на комп'ютерах виникне якась проблема, ви своєчасно дізнаєтеся про це! Ви можете налаштувати оповіщення адміністратора по email про проблеми. Це одна з унікальних функцій нашої програми.

  Наші клієнти

  Наша програма обліку комп'ютерів вже впроваджена і працює в тисячах організацій по всьому світу, в тому числі на підприємствах з тисячами і десятками тисяч ПК, розподіленими в офісах по всій країні. Щоб це стало можливим, ми внесли сотні виправлень і доопрацювань в програму з зауважень і пропозицій наших користувачів. Підтримується опитування комп'ютерів за допомогою клієнтів, здатних відправляти дані по email і FTP (варіант для віддалених офісів).

  Відгуки

  Арсеній О Арсеній О., 18.01.2013: "Наша компанія вже декілька років використовує продукт« 10-Страйк: Інвентаризація комп'ютерів ». Хочу зазначити, що дана програма економить час наших IT-фахівців і дуже зручна у використанні."

  Євген Ніколаєв, КК Петропавловськ, 11 Євген Ніколаєв, КК "Петропавловськ", 11.09.2014: "Наша компанія почала використовувати програму практично з моменту її виходу. Згодом, у нас з'являлися нові ідеї з доопрацювання і по внесенню зручних для нас доповнень до програми. Програмісти" 10-Страйк " з ентузіазмом ставляться до цікавих пропозицій і нововведень, які ми пропонуємо. Завдяки нашій взаємодії, програма стає все більш досконалий, функціональніша і зручніше. програма є в нашій компанії основний в інвентаризації ПО і заліза. "

  нагороди

  Лауреат премії «Російське по 2014: інновації та досягнення» журналу PC Magazine Лауреат премії «Російське по 2014: інновації та досягнення» журналу PC Magazine.

  14.12.2014: "ПК опитуються в фоновому режимі, надаючи адміністратору актуальні звіти про комплектуючих і програмах, встановлених на комп'ютерах. Пакет дозволяє завантажувати інформацію з ПК за маршрутизаторами і NAT, витягувати дані з ноутбуків і Android-гаджетів мобільних співробітників."

  Лауреат нагороди «PC Magazine / RE Лауреат нагороди «PC Magazine / RE. Найкраще ПО 2013 г. »

  12.12.2013: "Зручна система інвентаризації ІТ-інфраструктури, що особливо корисно в компаніях СМБ з їх« зоопарком »обладнання. Система фіксує марки обладнання, конфігурацію ПК, версії ПО і ліцензії. Одна з найбільш корисних можливостей - відстеження змін в обладнанні, що дає можливість виявляти вихід з ладу, пропажу або підміну комплектуючих. "

  Ви можете завантажити і спробувати 30-денну пробну версію безкоштовно:

  Що вміє наша програма обліку комп'ютерів:

  Облік ліцензій на програмне забезпечення

  Контроль і облік ліцензійних ключів

  Контроль змін конфігурацій комп'ютерів

  Діагностика SMART жорстких дисків на віддалених ПК