Обмін електронних валют - спосіб заробітку грошей в Інтернеті

 1. 1. Обмін електронних грошей - варіант переведення в готівку валюти і хороший спосіб заробітку
 2. 2. Як дізнатися кращий курс
 3. 3. Інструкція по заробітку на обміні електронних валют
 4. Крок 1. Створюємо скрипт обмінника і заливаємо його на сайт
 5. Крок 2. Поповнюємо електронні гаманці і рахунки
 6. Крок 3. Даємо рекламу і залучаємо клієнтів
 7. 4. Скільки можна заробити
 8. 5. Корисні поради по заробітку
 9. Рада 1. Одночасно працюйте по декількох валютних напрямками
 10. Порада 2. Знайдіть вигідний канал отримання валюти
 11. Рада 3. Не скупіться
 12. 6. Що таке збирач залишків обміну електронної валюти і чи можна на ньому заробити
 13. 7. Висновок
 14. Питання до читачів

Ви дізнаєтеся все про заробіток на обміні електронних грошей і познайомитеся з таким сервісом, як збирач залишків електронної валюти. Дізнаєтеся, чи можна на ньому заробити.

Електронні гроші беруть далеко не скрізь. Поки ще не можна розплатитися в супермаркетах біткоіни або засобами з гаманця «Вебмані». В майбутньому це напевно буде в порядку речей, але поки для перекладу електронних грошей в реальні (фіатние) доводиться вдаватися до послуг обмінних пунктів.

З вами Денис Кудерін - штатний експерт журналу «ХітёрБобёр» з питань фінансів і їх множення. Я розповім, що собою являє обмін електронних валют, хто і навіщо користується послугами обмінних пунктів, і які в цій сфері є перспективи для заробітку.

А ще ви дізнаєтеся, як відкрити свій власний обмінник, і зрозумієте, чому вигідно користуватися сервісом BestChange - професійним моніторингом обмінних пунктів.

А ще ви дізнаєтеся, як відкрити свій власний обмінник, і зрозумієте, чому вигідно користуватися сервісом BestChange - професійним моніторингом обмінних пунктів

1. Обмін електронних грошей - варіант переведення в готівку валюти і хороший спосіб заробітку

Якщо ви хоча б раз змінювали гроші в оффлайн-обмінниках, ви в курсі, як працюють такі заклади. Принцип дуже простий: одну валюту там міняють на іншу, а невеликий відсоток винагороди забирають собі.

Аналогічним чином працюють онлайн-обмінники. Тільки валютних пар в таких сервісах в десятки, а то і в сотні разів більше. Тут змінюють не тільки рублі на євро, долари або гривні, але і валюту електронних платіжних систем - Ківі, Вебмані, Яндекс.Деньги, Perfect Money і багатьох інших, а також цифрові гроші нового покоління: біткоіни, ефіри, догкоіни, лайткоіни і т. д.

Онлайн-обмінники цінні тим, що дозволяють проводити обмінні операції, не виходячи з дому. Досить скористатися будь-яким сучасним пристроєм з виходом в інтернет, щоб ініціювати процедуру обміну.

Кому потрібен обмін валют онлайн ? Всім, хто має справу з електронними платіжними системами. Це фахівці, які отримують оплату за послуги на гаманці платіжних систем, власники інтернет-магазинів, ігрових сайтів, сервісів, які приймають платежі в криптовалюта.

У список завсідників обмінних пунктів входять:

 • фрілансери - програмісти, копірайтери, дизайнери;
 • перекладачі, викладачі, юристи, консультанти, що працюють віддалено;
 • гравці на біржах криптовалюта;
 • підприємці, Манімейкер і всі ті, хто заробляє через інтернет.

Електронні гроші, в тому числі криптовалюта, це, звичайно, зручно, практично і іноді навіть вигідно. Однак на практиці людям доводиться стикатися з різними нюансами, про які краще знати заздалегідь. Один з таких нюансів - необхідність конвертації.

Якщо маєте справу з онлайн валютою, будьте готові до взаємодії з обмінниками.

Найважливіші моменти, які необхідно знати:

 • серед ресурсів, що видають себе за обмінні пункти, чимало шахрайських сайтів, націлених на відбирання грошей у громадян;
 • відсотки в деяких обмінниках пристойні: не хочете втрачати гроші, не користуйтеся першим-ліпшим сайтом, а вибирайте надійного і чесного партнера;
 • відстежуйте котирування за допомогою спеціального сервісу - моніторингу обмінних пунктів BestChange;
 • будьте готові до очікування при проведенні операцій - не всі сервіси працюють швидко.

З ростом загальної популярності криптовалюта актуальність обмінників багаторазово зросла. Кріптомонети поки ще не приймають в банках: щоб скористатися біткоіни, лайткоінамі та іншими новомодними валютами, їх потрібно перевести в фіатние гроші. Ось тут допомога обмінників неоціненна.

приклад

Мій знайомий на ім'я Антон заробляє на життя спортивної аналітикою, а точніше - продає футбольні прогнози. У нього своя клієнтська база і свій блог. Оплату за послуги йому зручніше отримувати на електронні гаманці Яндекс, Вебмані, Ківі.

Як людина прогресивна і передової він приймає оплату навіть у біткоіни. Це менш проблематично з юридичної точки зору, ніж мати справу з банківськими переказами.

Так ось, щоб перевести зароблені на прогнозах кошти в реальну валюту, Антону доводиться регулярно користуватися електронними обмінниками.

До цього він міняв гроші і у приватних осіб, і через спеціальні біржі-форуми. І прийшов до висновку, що обмінні пункти (якщо користуватися ними з розумом) - найкращий варіант для переказу електронних грошей в фіатние.

Так виглядає один з мережевих обмінників

Онлайн-конвертери - дійсно корисна річ, якщо мати справу з перевіреними компаніями та відстежувати котирування за допомогою спеціального сервісу моніторингу. Як це робити - читайте в наступному розділі.

2. Як дізнатися кращий курс

Найпростіший спосіб стежити за мінливим курсом - користуватися спеціальним сервісом моніторингу BestChange. Експерти і рядові користувачі одностайно визнають цей сайт кращим в Рунеті інструментом для пошуку найбільш вигідних умов і варіантів обміну.

BestChange  - сервіс з бездоганною репутацією і великими можливостями BestChange - сервіс з бездоганною репутацією і великими можливостями. Тут зібрані і впорядковані відомості про сотні автоматичних і ручних обмінників інтернету. Сам ресурс простий і інтуїтивно зрозумілий.

У цьому ролику очевидець розповідає і наочно показує, як працює сервіс.

Щоб знайти кращі котирування потрібно всього лише зазначити, що цікавлять вас валютні пари і запустити процес пошуку. Моніторинг видасть не тільки список обмінників з кращими на поточний момент курсами по цій парі, але і вкаже резерви валют в касах обмінних ресурсів.

Основні опції моніторингу представлені в таблиці:

3. Інструкція по заробітку на обміні електронних валют

Для деяких категорій користувачів обмін електронних грошей - не просто зручний сервіс, а спосіб заробітку. Досвідчені біржові гравці заробляють на різниці котирувань - і не тільки в біржових операціях, але навіть на обміні.

Але для цього потрібні знання, досвід і солідні резерви. Особливо перспективні в плані збагачення криптовалюта. Їх вартість іноді змінюється протягом кількох годин на кілька пунктів.

Якщо ви вмієте відслідковувати напрямок курсу, на кількох операціях зможете збільшити свій початковий капітал в два і більше разів. Однак і ризик втрати банку досить великий.

Є і більш надійний спосіб заробітку - створити свій обмінний пункт. Як це зробити? Читайте експертну інструкцію.

Крок 1. Створюємо скрипт обмінника і заливаємо його на сайт

Обмінний пункт в інтернеті - це повноцінний і перспективний бізнес-проект. І хоча в мережі вже працює кілька сотень обмінників, можливості для зростання і розвитку безумовно є.

А враховуючи, що в найближчі роки популярність криптовалюта буде тільки рости, відкриття нового, швидкого і сучасного пункту конвертації бачиться вельми привабливою і майже безпрограшної ідеєю. Звичайно, за умови, що ви будете діяти обачно і грамотно.

Основа будь-якого комерційного проекту - професійний бізнес-план. У ньому відображена загальна ідея, початкові витрати і способи отримання доходу. Перш за все, це потрібно самому підприємцю, а також партнерам і спонсорам, якщо в таких буде потреба.

Подальший крок - створення скрипта сайту або покупка готової програми для складання веб-ресурсу. Скрипт - це матриця, своєрідний каркас майбутнього сайту. Якщо ви самі не розбираєтеся в цій сфері, найміть програміста або зверніться в агентство по створенню сайтів комерційної спрямованості.

В основному на ресурсах такого плану обмінні операції виконуються в автоматичному режимі. Так що розкрутивши свій сайт і забезпечивши постійний приплив користувачів, ви створите ідеальну схему пасивного заробітку.

Крок 2. Поповнюємо електронні гаманці і рахунки

В онлайн-обміннику, як і в звичайному «наземному» установі такого роду, завжди має бути достатньо грошей для задоволення споживчих запитів. Оскільки невідомо, які саме гаманці і валюти будуть користуватися найбільшим попитом, потрібно поповнити все каси.

Спочатку краще виконувати обмінні процедури під особистим контролем. А далі маєте повне право передати кермо влади адміністратору і автоматичним обмінними програмами. Великі угоди потрібно буде курирувати особисто, бо ціна помилки дуже велика.

Запам'ятайте - спочатку потрібно заробити репутацію, щоб потрапити в рейтинги того ж самого моніторингу BestChange. Потім репутація буде працювати на вас.

Не поспішайте виставляти максимальну комісію. Влаштовуйте акції для користувачів і робіть знижки постійним клієнтам.

Крок 3. Даємо рекламу і залучаємо клієнтів

Без реклами в інтернеті нікуди. Продвигайте свій ресурс будь-якими доступними способами - через соцмережі, відеоролики на Ютубі, в Інстаграме і Телеграма. Створіть корпоративні акаунти ВКонтакте і на Фейсбук і роздавайте купони друзям і знайомим.

Краща реклама - дійсно вигідний курс, швидкодія і високий рівень сервісу. Займайтеся просуванням через моніторинг BestChange . Якщо якість ваших послуг задовольнить цей ресурс, ви швидко підніметеся на верхні рядки рейтингу, що приверне на ваш сайт більше користувачів.

Але будьте готові до напливу клієнтів - заздалегідь запасіться валютою. Негативні відгуки в мережі вам ні до чого.

4. Скільки можна заробити

Заробітки в цій сфері залежать від безлічі факторів - початкового капіталу, вдалою розкрутки, розміру комісійних, щоденної кількості операцій. Можна сказати, що верхніх лімітів тут немає.

Великі роботизовані ресурси, які працюють на ринку вже багато років поспіль, напевно мають прибутку, яких власникам з лишком вистачає для забезпеченого життя.

Але і невеликі обмінні пункти приносять своїм власникам стабільний дохід. Головне в цій справі - правильна розкрутка. У статті " Просування сайту »Є багато корисної інформації по цій темі.

5. Корисні поради по заробітку

Кілька експертних рекомендацій збільшать ваші прибутку і допоможуть уникнути типових помилок неофітів.

Запам'ятовуйте і використовуйте на практиці.

Рада 1. Одночасно працюйте по декількох валютних напрямками

Не зациклюйтеся на якійсь одній валюті - біткоіни або WMR. Зараз цифрові гроші представлені самими екзотичними втіленнями, при цьому кожне з них користується певним попитом.

Для розкрутки ресурсу використовуйте тематичні форуми, соцмережі, інші сайти. Головне завдання на початковому етапі - зібрати зацікавлену аудиторію користувачів.

Порада 2. Знайдіть вигідний канал отримання валюти

Рада хороший, але щоб слідувати йому, потрібні певні навички. Як люди знаходять вигідні джерела валют? Відстежують роботу банків, бірж (в тому числі кріптовалютних) платіжних систем. Якщо потрібно, укладають прямі договори.

Якщо потрібно, укладають прямі договори

Завжди є ресурси, які продають валюту за вигідною ціною, тому не бійтеся витратити час на пошук варіантів

Завжди є ресурси, які продають великі партії електронних або фіатних грошей за нижчими цінами, ніж конкуренти. А для вас різниця в кілька відсотків - це чистий прибуток.

Рада 3. Не скупіться

Універсальна рекомендація для будь-якого бізнесу. Переглядайте сайти конкурентів і прагнете, щоб ваші котирування були вигідніше. Допускати перевищення не можна, оскільки втратити клієнтів в цій сфері - простіше простого.

6. Що таке збирач залишків обміну електронної валюти і чи можна на ньому заробити

Новомодне напрямок в галузі електронних валют - так званий «збирач залишків». Не вдаючись в подробиці, хочу сказати, що користуватися таким способом заробітку, який пропонують всім бажаючим деякі сайти, нерозумно і небезпечно.

Це чистої води лохотрон, розлучення і шахрайство. Насправді все залишки в електронних платіжних операціях враховані, і ніхто не буде їх роздавати задарма.

Побачити шахрая дуже просто - на певному етапі (до якого все йде гладко) сайт починає вимагати від вас перекладу на якийсь рахунок. Нібито за оплату електронного підпису. Або тому подібного «дрібниці», без якого не вивести «зароблені» десятки тисяч. Чи потрібно говорити, що цих грошей, а тим більше прибутку, ви не побачите?

7. Висновок

Обмін електронних валют - сервіс, корисний всім, хто має справу з електронними платіжними системами, криптовалюта і онлайн-перекладами. Найкращий спосіб заробити в цій сфері - відкрити свій обмінник.

Питання до читачів

Як ви вважаєте, чи продовжить курс біткоіни рости в 2019 році?

Ми бажаємо вам чесних партнерів і вигідних котирувань! Будемо вдячні за коментарі та відгуки. Якщо матеріал виявився корисним, діліться посиланням на статтю з друзями в соціальних мережах. До нової зустрічі!

Як це зробити?
Як люди знаходять вигідні джерела валют?
Чи потрібно говорити, що цих грошей, а тим більше прибутку, ви не побачите?