Офіційний сайт Razer в Росії

Razer Stargazer - перша в світі веб-камера, розроблена спеціально для стримерів: лідируюча в індустрії технологія захоплення зображення, можливість вилучення фону, 3D-сканування, розпізнавання осіб і жестів і багато іншого
Razer Stargazer - перша в світі веб-камера, розроблена спеціально для стримерів: лідируюча в індустрії технологія захоплення зображення, можливість вилучення фону, 3D-сканування, розпізнавання осіб і жестів і багато іншого  ЛАС-ВЕГАС (CES 2016) -Razer, світовий лідер з виробництва периферії і ПО для геймерів, сьогодні анонсував веб-камеру Razer Stargazer

ЛАС-ВЕГАС (CES 2016) -Razer, світовий лідер з виробництва периферії і ПО для геймерів, сьогодні анонсував веб-камеру Razer Stargazer. Вона пропонує кращі якості, захоплення зображення серед всіх існуючих на сьогоднішній день веб-камер, а також значно спрощує традиційний підхід до стрімінга.


Razer Stargazer в корені міняє роботу з веб-камерою - це перше в своєму роді пристрій, який підходить для створення якісного стрімінгового контенту. Вона встановлює нові критерії захоплення відео - 60 кадрів в секунду з роздільною здатністю 720p, що є найкращим показником в порівнянні з лімітом 30 кадрів в секунду у звичайних веб-камер, а також дає можливість знімати відео з високою роздільною здатністю 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Razer Stargazer також має двонаправлений мікрофон з функцією автоматичного шумозаглушення.


Оснащена камерою Intel® RealSense ™ SR300, Razer Stargazer володіє новітніми характеристиками, які змінюють погляд на можливості веб-камери масового користування.


Функція видалення фону виключає потребу в повномасштабних зелених екранах (хромакей), традиційно використовуваних стримерами. Завдяки технології Intel RealSense, камера відчуває глибину і здатна відокремити передній план від заднього. Ця функція сумісна з такими популярними програмами для трансляції, як OBS, XSplit і Razer Cortex: Gamecaster.


Функція видалення фону відкриває можливості не тільки для геймерів. Проведення відеоконференцій в Skype з Personify дозволить видалити або замінити фон. Камера також підтримує FaceRig, QQ Video і ooVoo. 3D-сканування особи і об'єктів буде працювати легко і швидко, і користувачі без будь-яких спеціальних хитрувань зможуть переносити реальні об'єкти в віртуальний світ в full-HD. Це дуже перспективно для розробки ігор, адже тепер 3D-скани можна швидко перенести прямо в робочу середу движків для розробки - наприклад, Unity.


Razer Stargazer також пропонує саму просунуту систему розпізнавання осіб і жестів серед камер широкого користування. Веб-камера здатна відстежити до 78 точок на обличчі і до 22 точок на кожній руці. Завдяки цьому нововведенню користувачі зможуть працювати з системою безпеки Windows Hello, яка за допомогою розпізнавання особи дозволяє розблокувати комп'ютер, запускати додатки жестами і грати в ігри, які відстежують вирази облич і руху рук, як, наприклад, Nevermind і Laserlife, - і це стане абсолютно новим рівнем занурення.


«За останні кілька років у виробництві веб-камер не відбувалося будь-яких серйозних інноваційних змін, - розповів Мін-Лян Тань, співзасновник і генеральний директор Razer. - Зараз відеоконференціями і стрімінга займається все більше і більше людей, їх кількість зростає в геометричній прогресії, як ніколи раніше. Відповідно, їхні потреби теж постійно ростуть. Razer Stargazer може перетворити роботу, проробляють стримерами, користувачами YouTube, 3D-дизайнерами і розробниками ігор, і надає додаткові переваги середньостатистичному користувачеві. Простіше кажучи, це веб-камера майбутнього ».


Зокрема, в останні роки спостерігається значне зростання стрімінга ігор. Згідно зі звітом SuperData за 2015 рік, стрімінговий контент, що відноситься до ігор, і їх студії оцінюються в 3,8 мільярда доларів по всьому світу, з більш ніж 480 мільйонами глядачів.


Razer Stargazer стане частиною універсального магазину пристроїв для стрімінга Razer разом з мікрофонами Razer Seiren і Seiren Pro, а також супутніми аксесуарами. Всі товари з'являться в продажу в другому кварталі 2016 року Razer планує безкоштовно відправити обмежена кількість камер Razer Stargazer стримера в рамках своєї спонсорської програми для стримерів.
Razer Stargazer стане частиною універсального магазину пристроїв для стрімінга Razer разом з мікрофонами Razer Seiren і Seiren Pro, а також супутніми аксесуарами

характеристики:

 • Надшвидкий захоплення зображення зі швидкістю 60 кадрів в секунду, оптимізований для стрімінга (максимальний дозвіл 720p)
 • Захоплення відео з максимальним HD-дозволом 1080p
 • Система автоматичного шумозаглушення за допомогою двонаправленого мікрофона
 • Можливість видалення фону
 • 3D-сканування
 • Розпізнавання облич і жестів
 • Гнучке кріплення для ноутбуків та моніторів стаціонарних комп'ютерів

Технічні вимоги:

 • Процесор Intel Core 6-го покоління
 • Наявність порту USB 3.0
 • Тільки для Windows 10

Про компанію Razer:


Razer ™ - світовий лідер в області периферійних пристроїв і програмного забезпечення для гравців.


Razer перетворює то, як люди грають в ігри, взаємодіють з іншими гравцями і відносяться до геймерської стилю життя. Володар нагород «Best of CES» протягом п'яти років, компанія є флагманом інновацій в своїй продукції і продовжує розробляти все нові позиції для ігрового співтовариства, що нараховує понад 1 мільярд геймерів по всьому світу. Удостоєний нагород дизайн і технології Razer включають в себе безліч системних пристроїв і пристроїв для користувача інтерфейсу, засоби IP-комунікації для геймерів, хмарний сервіс для настройки ваших ігрових пристроїв.

Заснована в 2005 р, компанія Razer спонсорується Intel Capital, IDG-Accel і Heliconia Capital Management (Heliconia), повністю підконтрольною інвестиційної компанії Temasek (Сінгапур). Для більш повної інформації відвідайте http://www.razer.ru/about .