оформлення групи в контакті

Ви чогось продаєте Ви чогось продаєте? Чи займаєтеся творчістю і хочете розповісти про нього інтернет спільноті? У вас є сайт і ви хочете отримати додатковий трафік? Тоді вам просто необхідно створити власну групу в контакті !

Від багатьох фахівців з просування в мережі, можна почути, що створення тематичної групи в соціальних мережах, дуже непоганий інструмент для популяризації чого б то не було вашого, на сьогоднішній день.

Я довгий час пропускав це все мимо вух, соціальним мережам взагалі уваги не надавав. Але ось, мабуть, і до мене дійшло - вирішив нарешті організувати групу в контакті. Думаю це допоможе більшій кількості людей дізнаватися про відеоуроки і все інше, що є на цьому ресурсі. Благо аккаунт у мене давно створений, правда подзаброшен злегка - не дружить навіть ніхто. Ну плювати - подивимося як це все справа піде з пустого, нульового аккаунта.

Думав все простіше простого - створив та й все - че там паритися. Потім подивився різні групи - оформлені деякі досить незвично, навіть не моя область інтересів на кшталт, а хочеться вступити. Дізнався що є виявляється якась wiki розмітка для цих справ.

Загалом поколупався - без нетрів - взяв основне і створив групу. Попутно зробив відео, для таких-же ламеров, як я, дивіться, що у мене вийшло. Не забудьте в неї вступити!

Ще наведу основні коди wiki для оформлення меню, які я використовував. Куди їх встромляти? Якщо не знаєте - зрозумієте коли відео подивіться.

Код для графічної кнопки в меню групи

[[Photo1851587_288481917 | 382x50px; nopadding | topic-44005638_27388424]], де

photo1851587_288481917 - ID картинки (кнопки) для меню
382x50px - розмір цієї картинки (кнопки)
topic-44005638_27388424 - ID теми групи з розділу обговорення, куди веде кнопка - на цьому місці може бути звичайна зовнішня посилання, наприклад http://kopirka-ekb.ru , Або посилання на сторінку групи у вигляді page-44005638_44103176 - це ID сторінки відповідно.

Код для створення сторінки

[[Ім'я сторінки]], де "ім'я сторінки" - будь-який текст

Загалом відео вам на допомогу - впевнений, використовуючи ці найпростіші коди wiki розмітки і чуть чуть фотошопа, ви зможете оформити групу в контакті дуже навіть симпатично і ефективно.

Залишайте будь ласка коментарі і питання! Тисніть ласка на кнопки соціальних мереж!

з повагою, Agor

Ви чогось продаєте?
Чи займаєтеся творчістю і хочете розповісти про нього інтернет спільноті?
У вас є сайт і ви хочете отримати додатковий трафік?
Куди їх встромляти?

Дополнительная информация

rss
Карта