Огляд заставок і шпалер для робочого столу від EleFun Multimedia


"Світ врятує краса", - сказав хтось із великих. Може, це і не так, але все ж потяг до прекрасного у людей не зжити. Якщо подивитися на тенденції в світі комп'ютерного програмного забезпечення, то в наявності явна схильність розробників зробити програми та операційні системи красивішим та привабливішим. Чого вартий 3D desktop в дистрибутивах Linux або Aero в Windows Vista. Але починалося все ж справа прикраси роботи на комп'ютері з анімованих заставок і шпалер. І отримало цю справу досить великий розвиток. Деякі софтверні компанії розглядають анімовані шпалери і заставки як окрему самостійну галузь і домагаються в ній вражаючих результатів.

Похмура час, очей зачарування

Наша розповідь про продукти компанії EleFun Multimedia , Яка зовсім недавно почала продаж своїх анімованих шпалер і заставок в Росії. До слова, EleFun Multimedia - не єдина компанія, яка займається цим. Але список її пропозицій значний шістдесят два варіанти заставок і шпалер для робочого столу. Правда, це не шістдесят дві індивідуальних варіанти, а приблизно тридцять одна тема, реалізованих в двох варіантах: скрінсейвера і шпалер. Всього ж в арсеналі компанії EleFun Desktops більш ста сімдесяти видів шпалер і заставок (сто десять - англомовних), в 2007 році планується випустити ще сто двадцять самих різних продуктів цього жанру. У найближчих планах у компанії - зрівняти число англо- і російськомовних продуктів.

Озеро в горах - як романтично

Тематика заставок і шпалер або романтична, або філософська, або святкова, або фентезі. Можна вибирати будь-які, під настрій. Ось тільки деякі з них: " Альпійське озеро "," Водоспад в джунглях "," Високі гори "," Дерево життя "," загадковий ліс "," загублена річка "," Багаття на березі "," Казковий ліс ".

У чому він, сенс життя?

Якість промальовування шпалер дуже висока. На ілюстрації внизу наведено фрагмент шпалер в масштабі 1: 1. Оцініть якість малюнка. (Синє - це метелик, її так захопила програма для зняття скріншотів.) За основу взято реальні фотографії, дуже якісно зроблено виділення елементів, які повинні надати об'єм: тіні, відблиски. Дуже багато анімованих об'єктів, на деяких заставках одночасно з півтора десятка. В результаті розмір файлів заставок вийшов досить великим: до семи мегабайт. Але при цьому програма не вимагає великих системних ресурсів: досить процесора Pentium II і 128 Мб оперативної пам'яті.

Оцініть якість промальовування

Шпалери управляються через спеціальну іконку в треї Windows, а заставки - як зазвичай, через меню "Властивості екрана". Заставки і шпалери мають обмежені можливості налаштування: зміна розміру, пріоритету роботи, звуку, а в разі скрінсейвер ще й команди виходу з режиму заставки. Зміна розміру можливий будь-який, аж до розтягування на весь екран. Але останнє не рекомендується, особливо для новітніх моніторів з форматом екрану під HDTV (16: 9) - спотворення зображення будуть дуже істотними. Пріоритет роботи також позначається на якості відображення. При низькому пріоритеті велика частина ресурсів комп'ютера віддається іншим задачам і картинка може почати сіпатися. Звуковий супровід досить якісне, і навряд чи варто його відключати, а ось "гарячі" клавіші виходу з режиму заставки можна налаштувати під свої переваги.

Чи давно ми сиділи біля вогнища?

Шпалери та заставки не позбавлені технічних або сюжетних огріхів. Але справа не в цьому. Справа в простій гарній картинці, що створює приємне відчуття спокою й умиротворення. Така картинка - прекрасний подарунок на день народження або інше свято.


У чому він, сенс життя?
Чи давно ми сиділи біля вогнища?

Дополнительная информация

rss
Карта