Огляд 20-ки популярних безкоштовних шаблонів для WordPress

У даній статті ми зібрали добірку адаптивних безкоштовних шаблонів для популярної CMS WordPress . Якщо вам потрібно швидко розробити невеликий сайт, то все що вам потрібно єто хостинг wp і один безкоштовних шаблонів.

Дані шаблони підійдуть для сайтів різної тематики - від портфоліо фотографа до ресурсу про кулінарію. WordPress для бізнесу. які рішення існують? Дані шаблони підійдуть для сайтів різної тематики - від портфоліо фотографа до ресурсу про кулінарію
Якщо Ви вирішили підібрати для свого майбутнього сайту шаблон то качати всі шаблони компанія Гіпер Х ост рекомендує на wordpress.org - офіційному сайті. Там можна знайти близько 2 тис. Безкоштовних шаблонів. Рекомендують робити завантаження тим з офіційних джерел, так як вони на даних ресурсах проходять модерацію на безпеку і коректність. Безкоштовні шаблони на невідомих ресурсах можуть помістити шкідливий код або вбудовані посилання, які завадять в просуванні вашого проекту в Мережі. Звичайно, не всі офіційно скачані теми мають подібного роду проблеми, але все ж краще скачемо шаблони з офіційних сайтів вордпресс.

Модулі WordPress для додавання водяних знаків більш детально по засланні .

Важливим критерієм вибору для багатьох користувачів є наявність російської мови в шаблоні. Але варто звернути увагу і на те, що всі стандартні теми Вордпресс мають підтримку російської мови. До того ж існують спеціальні плагіни, які переводять шаблони, наприклад, Loco Translate. Крім того, на офіційному сайті є фільтр translation-ready, який позначає, що тема підготовлена ​​до перекладу. Використовуючи PoEdit можна перевести таку тему на російську мову, без входу в вихідні.

20 популярних плагінів для WordPress. Про це в наступного статті.

Даний огляд торкнувся тільки адаптивні шаблони WordPress, так як інші розглядати беззмістовність.

 1. llustriouIs - тема більш орієнтована на корпоративні сайти і сайти-портфоліо. Тема повністю інтегрується з плагінами WooCommerce, Yoast SEO, WPML, Contact Form 7. Серед основних функцій слід виділити: довільний фон, заголовок і меню; мініатюри записів; можливість прикріплення записи; вкладені коментарі; настройка теми; один стовпчик шаблон; готова до перекладу.
 2. Шаблон Veggie Lite - ідеально підходить для сайтів кулінарної спрямованості, наприклад, кулінарний блог або звичайний сайт з рецептами. Мінімалістичний дизайн і оригінальні заголовки відрізняють даний шаблон від інших подібних. Серед корисних функцій можна виділити наступні: настройка колірної гами, довільний фон / заголовок / меню, мініатюри і мікроформати, підтримуються мови з написанням справа наліво, можливість прикріплення записів, наявність вкладених коментарів.
 3. Тема Olevia підходить для красивих сайтів-портфоліо з безліччю фоторобіт. Функціональність аналогічна попередній темі, але крім цього даний шаблон вже готовий до перекладу.
 4. One Press відмінно підійде для бізнес-сайтів або портфоліо. Шаблон готовий до перекладу і має безліч корисних функцій, серед яких: довільне меню і мініатюри записів, функція прикріплення записи, налаштування теми і вкладені коменти, шаблон складений з однієї колонки.
 5. AccessPress Store підійде навіть для інтернет-магазину. Шаблон сумісний з плагіном WooCommerce. Має зручні можливості для перегляду товару, додавання закликів до покупки. За функціональністю аналогічна з попередніми темами і також готова до перекладу.
 6. Krakatau Lite - прекрасна можливість швидко створити власний блог. Має платний аналог. Має можливість прикріплення поста і мініатюри записи.
 7. Coherent - проста тема для тих, хто любить мінімалістичний дизайн. Якщо у Вас ідея зробити фотоблог, даний шаблон вдало впорається з цим завданням. Функціональність аналогічна попереднім описаних шаблонах.
 8. BootFrame Core може бути використаний для багатьох ресурсів. Шаблон створений за допомогою HTML5, CSS3 і фреймворка Bootstrap. Інтегрується з Contact Form 7, Shortcodes Ultimate, Meta Slider. За функціями слід виділити: гнучкий заголовок, шаблон складається з однієї колонки, настройка теми, готовність до переведення на іншу мову.
 9. fPsychology - пропонується використовувати для сайтів, пов'язаних з психотерапією, психологією і іншим. Шаблон виділяється серед інших випадає меню і слайд-шоу. Серед функцій доступні: довільний фон, заголовок і меню; настройка кольорів; мініатюри записів; можливість прикріплення записи; настройка теми; вкладені коментарі; один стовпчик шаблон; готова до перекладу.
 10. Waffle - дочірня гілка дуже популярного шаблону Twenty Fifteen, який має 1 млн. Завантажень. По можливостях має: довільний фон, заголовок і меню, налаштування кольорів, мініатюри і мікроформати, підтримка арабської мови, вкладені коментарі, готовність до переведення. В принципі, ті ж функції, що і в попередніх шаблонах.
 11. Merlin підійде для сайту журналу або новинного порталу. За функціоналом володіє темі ж можливостями, що і попередні шаблони.
 12. Chosen - шаблон з красивими і запомінающе шрифтами. Підійде для особистих блогів і, наприклад, сайти видавництв.
 13. Тема Manage Issue Based Magazine - дуже багатофункціональна і практично підійде для будь-яких сайтів. Ви зможете налаштувати зовнішній вигляд сайт на Ваш смак. За функціоналом аналогічно попереднім темам.
 14. Популярний шаблон Hueman відзначився великою кількістю завантажень. В даній темі можна скористатися для користувача віджетами і підтримкою локалізації. На даний момент більше 70 тис. Завантажень.
 15. Gazette - дуже функціональний шаблон, який дозволяє виносити окремі статті на головну сайту. Окрему привабливість додають фотографії, які можна збільшити за допомогою сайту.
 16. Powen Lite - спеціально була розроблена для блогів, але якщо враховувати те, що її основа чиста, то можна використовувати даний шаблон для будь-яких ресурсів.
 17. Studio в принципі підійде для будь-яких сайтів, але спочатку був розроблений для корпоративних. Підходить для екранів з різними розширеннями, присутні налаштування персоналізації.
 18. Шаблон Ving підійде для особистого сайту / блогу чи сайту, що представляє окрему компанію. Має безліч особливостей, які надає для користувачів. Наприклад, блок "кращі пости", "останні пости", слайдер, анімаційні ефекти тощо.
 19. Працюючи з темою Quest, не потрібно знати основ веб-розробки. Її рекомендують для фотоблогів і для новачків в цій сфері. Шаблон працює за принципом drag-and-drop.
 20. SKT Yogi Lite. Ви хочете мати сайт присвячений фітнесу, здоров'я, краси або гімнастики? Тоді даний шаблон ідеально підійде для цього завдання. Справа пропонується шаблон, в якому розміщується архів записів, останні пости, коментарі, що дуже зручно для користувачів сайту.

6 кращих кешуючих плагінів для WordPress більш детально тут .

10 плагінів для експорту та імпорту даних в WordPress тут .

Ви вже вибрали шаблон для майбутнього сайту? Тоді варто вибрати і надійний хостинг для нього. Зверніть увагу, що компанія HyperHost пропонує тарифи хостингу оптимізовані під CMS WordPress. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Ми обов'язково перенесемо Ваш сайт на наш хостинг, незалежно від обраної Вами CMS, абсолютно безкоштовно.

Як зупинити спам з сайтів на WordPress? Наші поради читайте тут .

3120 раз (а) 2 Сьогодні переглянуто раз (а)

Ви хочете мати сайт присвячений фітнесу, здоров'я, краси або гімнастики?
Ви вже вибрали шаблон для майбутнього сайту?
Як зупинити спам з сайтів на WordPress?

Дополнительная информация

rss
Карта