Огляд фітнес браслета Xiaomi Mi band 2 (2016) vs Xiaomi Mi band 1s (pulse)

 1. Порівняння технічних характеристик Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016)
 2. Додаток для Андроїд / iOS Xiaomi Mi band 1s pulse і Xiaomi Mi band 2
 3. Функції та можливості застосування Xiaomi Mi Band 1s pulse і Xiaomi Mi Band 2 в порівнянні
 4. застосовність
 5. Що вибрати Xiaomi Mi Band 2 або 1s pulse?

Ви, напевно, чули, що вийшов новий Xiaomi Mi band 2. Цей смарт браслет дійсно хороший. А наявність OLED дисплея перетворює його в одні з найдешевших розумних годин на ринку. Але далеко не всім припав до душі новий Mi band. Мовляв, дизайн не дуже, автономність впаде і інші доводи. У цій статті ми детально порівняємо ці два браслета і розкладемо все по поличках, прибравши будь-які сумніви з цього приводу. Поїхали!

Порівняння технічних характеристик Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016)

Почнемо з опису характеристик спортивних браслетів Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016):

Але найважливіша зміна далеко не в автономності, ремінці або розмірі. Головне нововведення - це OLED дисплей, який виводить час. Тепер, фітнес браслет Xiaomi Mi band 2 може сміливо називатися і розумними годинами Mi Band 2, найдешевшими смарт годинами на ринку портативної техніки.

Власне, відмінність фітнес трекера-смарт браслета Xiaomi Mi band 2 - OLED дисплей.

Водонепроникність фітнес браслета Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 - відмінна. Мій досвід використання Mi Band показує, що його можна сміливо брати на тренування з плавання і ходити з ним в душ. Браслету не страшна волога, це підтверджують і багато відгуки про новий Xiaomi Mi band 2 на зарубіжних форумах.

Автономність спортивних браслетів Mi band 1s і Mi band 2 - 20 днів. Це відмінний показник, яким мало хто з виробників розумної переносної техніки може похвалитися сьогодні. Той же, Samsung Gear Fit 2 здатний протримати заряд всього 3 дні (в кращому випадку), що звужує можливість застосування браслета в повсякденному житті. Більш того, досвід використання Mi band говорить і про те, що навіть якщо ви втратите зарядку до пристрою, то заряджати браслет у одного разу в 20 днів - не так складно і проблематично.

Браслети Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016) сумісні з операційними системами Android (не нижче 4.4) і iOS (не нижче 7-й версії) через спеціальний додаток.

Додаток для Андроїд / iOS Xiaomi Mi band 1s pulse і Xiaomi Mi band 2

Будь-спортивний браслет Mi Band, починаючи від першого Xiaomi Mi band, випущеного в 2014-му році, закінчуючи новим Xiaomi Mi band 2 використовують один додаток для Андроїд і iOS. Називається воно Mi Fit, детальний розбір можливостей програми та опис настройки Xiaomi Mi band 2 / 1s pulse з скріншот ви можете прочитати в цієї статті .

Але, варто зазначити, що у додатки Mi Fit для Андроїд - більше можливостей. Так, наприклад, ви можете отримувати сповіщення з інших додатків і смс. Але поклавши руку на серце, скажу, що без цього можна обійтися. Найцінніше: статистика активності, оповіщення при виклику і розумний будильник в iOS версії додатка для Mi Band зберегли. До слова сказати, розумний будильник Xiaomi Mi band 2 / 1s працює однаково добре, як з iPhone, так і з пристроями під керуванням Android.

Завантажити офіційний додаток Mi Fit для Android і iOS ви можете в Play Market або AppStore через QR-код в інструкції до вашого Mi Band.

Функції та можливості застосування Xiaomi Mi Band 1s pulse і Xiaomi Mi Band 2 в порівнянні

функції

Відмінності спортивних браслетів-трекерів Mi Band 2 і Mi Band 1s складаються тільки в OLED дисплеї, встановленому в Xiaomi Mi band 2, а всі інші зміни в дизайні, розмірі і більшою батареї - просто наслідок. Виходячи з цього, можливостей застосування у Xiaomi Mi band 2 - трохи більше.

Як уже писалося вище, Mi band 2 може виконувати функцію годинника, також на спортивному браслеті нового покоління можна відразу побачити кількість кроків, яке було пройдено за день, що потенційно мінімізує невиконання поставлених цілей активності.

Але основні функції Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016) - однакові. Серед них:

 • Відстеження фаз сну
 • моніторинг пульсу
 • Контроль над активністю

Власне, якщо використовувати Xiaomi Mi band 1s і Xiaomi Mi band 2 виключно як фітнес браслет-трекер для бігу, то різниці між ними ви не відчуєте.

застосовність

Де використовувати Mi band і який від нього толк? Питання досить актуальне. Можливості застосування Mi Band 2, 1s в більшості своїй зводяться до контролю над здоров'ям. Так, наприклад, графіки сну допоможуть вам відстежити ваші фази сну і вибрати найбільш сприятливий час для відбою, а поставлені цілі активність - не забувати про те, що потрібно хоч на трохи, але вийти на вулицю.

Ось основні можливості Xiaomi Mi band 1s (pulse) і Xiaomi Mi band 2 (2016) в повсякденному житті, які дуже корисні:

 • Розумний будильник (розбудить в потрібну фазу сну)
 • Сповіщення про вхідний дзвінок, смс або з додатку
 • Універсальність (завдяки водонепроникності і гіпоалргенному ремінця, Mi Band можна не знімати тижнями)

Також, фітнес браслет відмінно себе показує і в спорті:

 • Чи не боїться води, що означає його можна брати в басейн
 • Точно вважає кількість кроків і кілометраж, що корисно при бігу
 • Практично не боїться подряпин корпусу і ударів (більшою мірою актуально для Xiaomi Mi band 1s)

Додайте до цього синхронізацію Mi band 1s і Mi band 2 з Google Fit або ж «Здоров'я» на iPhone і ваші спортивні здобутки не загубляться.

Що вибрати Xiaomi Mi Band 2 або 1s pulse?

Вибір Xiaomi Mi band 1s vs Mi band 2 - досить актуальне в цьому році. Адже Mi band 1s стане ще дешевше і без OLED дисплея в Mi band 2, в принципі, можна обійтися. Ну, що-ж, з точки зору фінансів - Xiaomi Mi band 1s буде однозначно більше виправданою покупкою.

Але Xiaomi Mi band 2 може стати виходом для тих, хто шукає дешеві смарт годинник. У бюджеті 20 доларів ви не знайдете розумних годин, які вміли б точно вважати кроки, будити вас в потрібну фазу сну, заміряти пульс і не бояться води.

Підведемо риску: автономність і начинка браслетів Mi band 2 і Mi Band 1s - дуже схожа. Виконувати функції браслети будуть одні і ті-ж. А ціна на Xiaomi Mi band 2 буде абсолютно такий-же, як і була на Mi band 1s і складе 20 доларів.

Але значною перевагою в покупці Xiaomi Mi band 2 буде саме наявність дисплея. Адже багато сьогоднішніх власників Mi band носять їх з годинником, що не зовсім зручно, а дисплей в 0,42 дюйма виправить це.

А що думаєте з цього приводу ви? Напишіть відповідь в коментарі.

Що вибрати Xiaomi Mi Band 2 або 1s pulse?
А що думаєте з цього приводу ви?

Дополнительная информация

rss
Карта