Огляди. Інтернет магазин якісних мобільних аксесуарів Партнер

  1. 2. OTG-кабель + звукова карта

Найбільш очевидний вихід в ситуації зі зламаним роз'ємом - піти в сервісний центр і замінити його на робочу запчастину. Однак для походу в сервіс потрібні, по-перше, гроші, а по-друге, час. Якщо Ви не хочете витрачати ні те, ні інше, представляємо два альтернативні способи вирішення проблеми.

1. Бездротові навушники

Якщо не можна підключити провід, то пора переходити на бездротові технології. Безпровідні навушники ніколи не заплутаються в клубок при перенесенні, і не доставлять незручностей при постійному носінні. За дверну ручку ними точно не зачепишся. Головне, вчасно заряджати вбудований акумулятор.

Якщо нові навушники - не варіант, є ще один спосіб. Він теж потребують матеріальних вкладень, але все-таки обійдеться дешевше повної заміни зламаного роз'єму.

2. OTG-кабель + звукова карта

OTG-кабель + звукова карта

Відразу уточнимо, спосіб підходить тільки для смартфонів з підтримкою OTG. кабель OTG дозволяє підключити до смартфону різну периферію. В даному випадку через OTG-кабель підключається зовнішня звукова карта у вигляді флешки, а вже до неї - навушники.

Мінус конструкції - вона досить громіздка. Зате дешевше вартості звичайного ремонту роз'єму і, якщо носити смартфон в кишені або сумці, незручностей не буде.