Олена Водонаєва будує величезний особняк

Олена Водонаєва

Сусіди провідною вкрали у неї проект котеджу

Олена Водонаєва - турботлива дочка: на днях ведуча виклала в своєму блозі фото споруджуваного в Підмосков'ї будинку, в якому будуть жити її батьки. Уже зведено другий поверх «Теремка», як ласкаво його називає зірка. Правда, радість Олени трохи зіпсували сусіди, які вкрали у неї проект котеджу.

- У нашому котеджному селищі якийсь прекрасна людина з багатою фантазією, побачивши наш будинок, по точно такому ж проекту почав будувати свій! Куля в кулю! Один в один! Нам наші будівельники сказали, що він поцікавився, хто нам будує будинок, поїхав купив ідентичний проект і почав будівництво! Ми, м'яко кажучи, здивовані такій події. У мене тільки одне питання назріває, чи не соромно йому перед нами. Сусіди все-таки. Та й взагалі, всі власники в курсі, що ми перші будуємося. Наш будинок один такий великий вже в порівнянні з іншими, так як батьки швидше хочуть заїхати. Новий 2012-й плануємо вже там зустрічати. Дивно звичайно. Чи то це лінь така у людини, чи то зовсім фантазія відсутня ... Взяти поцупити ідею. Нда, - жахається Водонаєва.

Олена особисто контролює хід будівництва, притому, в останній раз «пожертвувала» заради цього своїм телефоном.

Олена Водонаєва

- Ми з чоловіком уже давно хотіли з'їздити подивитися на будівництво. Теремок зростає, зводиться вже другий поверх. Я там ще свій телефон втратила. Виходила з машини, і він в замет полетів. Так, напевно, у багатьох буває. Уже поїхали назад, я захотіла братові зателефонувати - Опачки! - і немає його, звонітельного апарату. Повернулися, знайшли. Весь мокрий, брудний! Не дарма ж, коли кого-то или что-то не любиш, це або хтось йде з твого життя. Я вже сто мільйонів разів говорила, що ненавиджу телефони! Ненавиджу розмовляти по телефону! Ось він і вирішив від мене втекти в черговий раз, - відзвітувала Алена.

Олена Водонаєва

Від клопотів провідна відволікається шопінгом: на весну вона купила собі нові сукні і капелюшок. В особистому житті Олени теж все в порядку: недавно сімейство відсвяткувало шість місяців синочка Богдана. А ще Водонаєвої запропонували вести передачу на новому музичному каналі, і вона вирішила погодитися.

Олена Водонаєва

Нещодавно Олена з чоловіком відзначили 6 місяців свого синочка Богдана