Оленемер | XVM для World of Tanks 1.5.1.1

 • Категорія: Моди для World of Tanks 1.5.1.1
 • Автор: sirmax2, iBat
 • Версія: 7.9.5 (9190) # 1
 • Оновлене: 20.06.2019
 • Переглядів: 330 833
 • Поділитися:
 • Поділитися:

  зміни:

  • адаптовано для 1.5.1.1;
  • оновлені моди;
  • дрібні правки і поліпшення.

  опис:

  Оленемер - це як не їсти найпопулярніший мод для багатьох танкістів. За статистикою сайту XVM їм щодня користується понад три з половиною мільйонів гравців по всьому світу. Його популярність обумовлена ​​тим, що він дає можливість бачити наступну інформацію:

  • рейтинг ефективності гравців при завантаженні бою і в самому бою
  • їх відсоток перемог
  • кількість боїв
  • гаданий шанс на перемогу в бою з огляду на всі показники вище

  Всю інформацію, що виводиться можна налаштовувати в файлах конфігурації і виводити, наприклад, не загальний відсоток перемог гравця по всьому танках, а тільки по конкретному і так далі. Все це зробило оленемер гнучким для настройки і дуже популярним модом.

  Зроблений він на основі XVM для World of Tanks 1.5.1.1, який так само є дуже популярною модифікацією, адже він дає можливість гравцеві повністю поміняти ігровий інтерфейс і додати в нього такі поліпшення без яких сучасний танкіст просто вже не може грати:

  • лог нанесеного шкоди
  • розумна міні-карта з усіма потрібними даними і показниками
  • індикатор засвіти танків у вухах
  • індикатор захоплення бази, що показує скільки загарбників знаходиться на базі і як скоро її захоплять
  • видозмінені маркери над технікою
  • пінг в ангарі і на екрані логіна

  І це тільки основна частина функціональність мода. У ньому ще ховається дуже багато фішок і приколів, які ви зможете дізнатися з часом, використовуючи його. На цій сторінці представлений оленемер для World of Tanks 1.5.1.1, ще його називають пользомер, в самої останньої версії і з максимально докладною інструкцією по налаштуванню і установці кожного його компонента.

  Для того, щоб ви максимально комфортно встановили і налаштували оленемер, команда нашого сайту зробив для вас наступне:

  • ручна установка у вигляді архіву
  • автоматична установка за допомогою зручного і продуманого інсталятора

  Але запам'ятайте одну істину, встановивши одного разу оленемер для WOT 1.5.1.1, звертаєш ти себе на подальше мука і підгоряння стільців. Адже ви дізнаєтеся насправді скільки раків мешкає у всесвіті World of Tanks.

  За численних проханнях відвідувачів нашого порталу було вирішено зробити два варіанти установки оленемера, адже не всі мають гарні ПК, а для роботи деяких функцій XVM потрібні додаткові ресурси, яких на слабкому ПК на жаль немає. Тому, як і в ручному, так і в автоматичному режимі установки буде доступно два варіанти:

  1. Оленемер Full
  2. Оленемер Light

  У Full версію увійдуть всі моди, які можна включить в XVM, в Light версії буде тільки оленемер і хіт лог. Так що якщо ви власник слабкого ПК, радимо ставити вам "Оленемер Light". Для настройки додаткових можливостей XVM відкрийте папку "Додатки для оленемера" і там ви знайдете файл настройок для:

  • інформативною каруселі в 2 або 3 ряди,
  • установки стандартних маркерів техніки
  • різні види балки шкоди
  • ручного перемикання рейтингів

  Перемикання рейтингів в оленемере:

  У своїй збірці оленемера ми використовуємо інструмент для перемикання рейтингів прямо в ангарі, який був розроблений відомим гравцем ProTanki. Для того щоб змінити рейтинг відображається в оленемере, вам досить натиснути F6 і після цього ви побачите наступне повідомлення.

  Для того щоб змінити рейтинг відображається в оленемере, вам досить натиснути F6 і після цього ви побачите наступне повідомлення

  За допомогою цієї модифікації ви можете змінити рейтинг на один з нижче перерахованих:

  • eff - чотиризначний рейтинг ефективності (РЕ);
  • xeff - двозначний рейтинг ефективності (РЕ);
  • wn6 - чотиризначний WN6 (Wot-news);
  • xwn6 - двозначний WN6 (Wot-news);
  • wn8 - чотиризначний WN8;
  • xwn8 - двозначний WN8;
  • wgr - чотиризначний рейтинг від WG;
  • xwgr - двозначний рейтинг від WG;
  • xte - двозначний рейтинг враховує середній шкоди і кількість фрагов;
  • r - рейтинг настроюється на офіційному сайті (докладніше нижче);

  Після поновлення XVM до версії 6 + з'явилася можливість перемикати рейтинги оленемера прямо на офіційному сайті мода modxvm, в настройках свого аккаунта.

  В останньому оновленні ми додали цю можливість і в наш мод перемикання рейтингів. Для того, щоб міняти відображається рейтинг на сайті, вам спочатку потрібно включити цю можливість в ангарі, натиснувши клавішу F6 і переключивши рейтинг на "r" (дивіться на картинку нижче).

  Після цього виконайте наступні кроки:

  1. Зайти на сайт modxvm.com;
  2. Авторизуватися в особистому кабінеті;
  3. Зайти в Установки та
  4. Вибрати відображення віддається перевага рейтингу.

  Рейтинг змінюється відразу ж після його зміни в ангарі!

  Оленемер від WoTSite.Net.

  Представляємо вам перший і найкращий на даний момент установник оленемера для World of Tanks. Він був розроблений командою WoTSite.Net з побажаннями дуже багатьох танкістів. За його основу був узятий оленемер від ПроТанкі і це вже говорить багато про що. З його допомогою ви без особливих зусиль зможете встановити собі XVM і налаштувати його так як вам потрібно.

  В установнику можна ввімкнути або вимкнути кожен його елемент, що дозволяє вам зробити настройку мода максимально тонкої. Ви можете поставити собі тільки оленемер і все, а можете встановити максимальний пакет всіх доповнень, які допоможуть вам в грі.

  Ви можете поставити собі тільки оленемер і все, а можете встановити максимальний пакет всіх доповнень, які допоможуть вам в грі

  Ще однією особливістю установника є те, що ви можете змінювати свою конфігурацію Оленемера (XVM) скільки вам завгодно, переустанавлівая мод з іншими опціями і знати, що ви завжди отримаєте тільки те, що ви вибрали останнім.

  Ну а найбільшим його плюсом є менеджер оновлень. Встановивши оленемер від WoTSite.Net один раз, ви завжди будете в курсі виходу нових версій мода і зможете без проблем оновиться до його останньої версії простим запуском програми встановлення, який вже буде знати, які пункти установки ви вибирали минулий раз і вам всього лише залишиться швидко натиснути далі і Встановити.

  Оновлення мода до останніх версій зведе до мінімуму вильоти гри і дасть вам можливість завжди використовувати саму оптимізовану і стабільну версію мода.

  Установка XVM:

  Скопіювати папку res_mods в папку з грою.

  Включення статистики сайті (активація статистики): - ОБОВ'ЯЗКОВО!

  Щоб налаштувати додаткові сервіси XVM, такі як статистика, відображення шансу на перемогу і інші, вам потрібно зайти і залягання на офіційний сайт мода (modxvm.com) і активувати потрібні в розділ "Налаштування" в особистому кабінеті.

  com) і активувати потрібні в розділ Налаштування в особистому кабінеті

  Якщо у вас при вході в ангар з'являється таке повідомлення, то це перша ознака того, що ви не активували сервіси XVM.

  Якщо у вас при вході в ангар з'являється таке повідомлення, то це перша ознака того, що ви не активували сервіси XVM

  Для включення статистики вам потрібно зробити наступне:

  1. Натисніть на "детальніше" або на посилання сайту і ви відразу ж опинитеся на сайті XVM. (Дивіться на зображення вище)
  2. Якщо ви ще не залогінені на сайт, натисніть "Увійти", виберете регіон і введіть дані свого облікового запису.
  3. Виберете вкладку "Налаштування" і відзначте потрібні вам сервіси XVM, встановивши навпроти потрібного галочку. (Дивіться на зображення вище)
  4. Натисніть на кнопку "Додати клієнт" (якщо вона неактивна, натисніть на "Оновити статистику")
  5. Перезайдіть на сервер.

  Після всіх цих маніпуляцій ви повинні побачити в грі наступне повідомлення:

  Якщо воно не з'явилося, спробуйте повторити всі кроки активації ще раз. Для самих ледачих ми підготували відео в якому детально пояснюється і демонструється кожен крок активації статистки:

  Якщо вам набридло дивитися на статистику, то її можна відключити на все тому ж офіційному сайті, просто прибравши галочки навпроти "Статистика гравців в бою" і все.

  Часто задавані питання:

  В: Не работает відображення статистики, не працює оленемер, не вказує шанси на перемогу, що робити?

  Про: Радимо відразу ж перевірити активовані відповідні сервіси XVM на сайті. Детальний пояснення про те як це зробити можна прочитати тут .

  В: Виводиться повідомлення "Помилка мережі. Статистика XVM недоступна, спробуйте пізніше."?

  Про: Проблема не в вашому оленемере або комп'ютері, вся справа в сервері статистики XVM. Чекайте і з часом робота мода відновиться.

  В: Замість цифр рейтингу виводяться якісь незрозумілі кольорові квадратики?

  Про: По всій видимості у вас не встановлені потрібні шрифти. Якщо ви качали оленемер у нас на сайті, встановіть шрифт, який ви знайдете в завантаженому архіві.

  В: У мене відображається кілька назв танків на міні-карті?

  Про: Після виходу останнього оновлення в грі з'явилася вбудована розумна міні-карта і щоб прибрати дублювання написів на міні-карті вам потрібно відключити їх висновок в настройках в грі (дивіться на картинку нижче).

  В: Після установки на чистий клієнт одного оленемера пропадають танки в ангарі (лттб, е-25 і т.д.).

  Про: Заходимо по шляху диск С: /пользователі/імя/appData/roaming/wargaming.net/wot/xvm і видаляємо все в папці xvm. (Попередньо потрібно включити відображення прихованих файлів і папок)

  Завантажити:

  Реклама

  За замовчуванням в оленемере встановлений чотиризначний WN8. Але його можна змінити на будь-який інший прямо в ангарі (як це зробити написано тут ). Після установки не забувайте, що статистику потрібно активувати. (Читайте докладніше тут )

  Завантажити оленемер від WoTSite.Net (7.9.5) у вигляді зручного установника від 20.06.2019:

  Якщо у вас проблеми з рейтингом навіть після його активації на сайті modxvm, скачайте ClearCache.bat (очищення кеша гри) і запустіть його! Після цього повторно активуйте статистику.

  Установка за допомогою встановлення:

  Версія # 1:

  Щоб оновити мод до останньої версії, просто запустіть інсталятор і переустановите мод заново. Всі пункти, які ви вибирали раніше, він запам'ятає.

  Важливо! У користувачів Avast спостерігається помилкове спрацьовування антивіруса. У моді вірусів немає, як доказ, наводимо вам посилання на результати перевірки установника на Virustotal .

  Що робити якщо у мене щось не працює або вилітає?

  Якщо у вас вилетіла гра через мода, перед тим як писати це в коментарі, будь ласка завантажте на яндекс, мейл або гугл диск файл python.log (знаходиться в папці з грою) і вставляйте посилання в ваш коментар. Тільки так ми зможемо відловити всі баги і зробити мод краще.

Що робити якщо у мене щось не працює або вилітає?

Дополнительная информация

rss
Карта