Оновлені тарифи Vodafone RED EXTRA: більше гігабайт і безліміт на відео

Vodafone Україна представив оновлену лінійку тарифів Vodafone RED EXTRA. З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, в новій лінійці збільшений обсяг мобільного інтернету. Залежно від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, в тому числі і в 4G мережі.

Для початківців інтернет-користувачів підійде тариф RED EXTRA вартістю 55 грн. Крім 2 ГБ новим користувачам тарифу є безлімітне спілкування в Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype і Telegram. Акційна пропозиція діє також і для нових користувачів RED EXTRA S, їм будуть доступні тепер не тільки 5 ГБ Інтернету, але і безлімітний перегляд відео на YouTube. Для того, щоб скористатися акційною пропозицією, достатньо купити стартовий пакет S або XS до 1 жовтня 2018 року, зателефонувати на 111, зробити перше поповнення і користуватися наданими безлімітів протягом півроку.

Найбільш активним користувачам підійдуть тарифи Vodafone RED EXTRA M і L, в яких за 105 грн і 170 грн відповідно доступні 10 ГБ і 14 ГБ швидкісного Інтернету, безлімітний месседжінг, включаючи текстові та графічні повідомлення, і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Тарифи Vodafone RED EXTRA як і раніше спираються на принцип worry free і включають в себе не тільки гігабайти і безлімітний доступ до різних інтернет-сервісів, в них також доступні безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна, дзвінки на інші мережі та за кордон, SMS і MMS .