Оновлення Opera 52: Швидкий пошук і сервіс Мій Flow

  1. Швидкий пошук
  2. Мій Flow - смартфон і ноутбук стають одним цілим

Оновлена ​​версія веб-браузера Opera 52 поставляється з функцією Швидкий пошук і сервісом Мій Flow, призначеним для спільної роботи з новим мобільним браузером Opera Touch

Оновлена ​​версія веб-браузера Opera 52 поставляється з функцією Швидкий пошук і сервісом Мій Flow, призначеним для спільної роботи з новим мобільним браузером Opera Touch

Компанія Opera Software випустила чергову версію веб-браузера Opera 52 для платформ Windows, Mac і Linux з новими функціями і поліпшеннями.

Швидкий пошук

Практично всі користувачі браузерів виконують пошук в Інтернеті щодня. Однак, зазвичай для цього потрібно припинити поточні дії і перейти в адресний рядок або відкрити нову вкладку. Це часто відволікає від вашого поточного контенту і призводить до переривань.

Це часто відволікає від вашого поточного контенту і призводить до переривань

Розробники Opera створили новий спосіб пошуку, які не вимагає від користувача переривань. Функція Швидкий пошук (Instant Search) дозволяє відкривати окрему панель пошуку поверх відвідуваного сайту. Поточний веб-сайт затемнюється, поки ви шукаєте щось нове. Після завершення пошуку, закрийте панель Швидкого пошуку і продовжуйте роботу з сайтом. Ніяких переривань!

Щоб відкрити панель Швидкого пошуку натисніть ALT + Пропуск або натисніть по новій іконці з лупою на бічній панелі.

Можливості швидкого пошуку не обмежуються запитами в пошукових системах. За допомогою Instant Search ви можете знайти потрібну вкладку серед кількох відкритих сторінок. Для цього після того, як викличете панель за допомогою ALT + Пропуск, натисніть Tab, щоб переключити функцію в режим пошуку вкладки і потім введіть ключове слово. Перейти в режим пошуку вкладки можна відразу за допомогою поєднання Ctrl + Пробіл.

Мій Flow - смартфон і ноутбук стають одним цілим

На бічній панелі Opera з'явилася ще одна нова іконка зі стрілкою - це нова функція Flow. Flow дозволяє зберігати посилання, відеоролики YouTube і файли для відкладеного перегляду або обміну з мобільним пристроєм, на якому встановлений браузер Opera Touch . Контент в Flow буде доступний тільки на ваших пристроях.

Контент в Flow буде доступний тільки на ваших пристроях

Opera Touch - новий мобільний браузер для Android (і скоро для iOS)

Завантажити Opera Browser

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Дополнительная информация

rss
Карта