Оновлення драйвера своєї відеокарти для використання апаратного прискорення і WebGL

 1. Використовуючи служби Windows Update
 2. Використовуючи інструмент оновлення системи від виробника вашого комп'ютера
 3. Використовуючи стандартний процес оновлення вашого дистрибутива
 4. Використовуючи останні універсальні драйвера відеокарт
 5. Відключення апаратного прискорення

Firefox і деякі плагіни використовують вашу відеокарту для прискорення відображення веб-контенту. Такі просунуті веб-технології, як WebGL, також використовують можливості відеокарт. Щоб вирішити деякі проблеми, що виникають з цими функціями або скористатися ними в повній мірі, вам, можливо, буде потрібно оновити драйвер відеокарти. У даній статті описується, як це зробити.

Використовуючи служби Windows Update

Деякі з останніх версій графічних драйверів доступні в якості додаткових оновлень у функції служби Windows Update. Якщо ви не налаштували Windows на автоматичну інсталяцію рекомендованих оновлень, виконайте наступні дії:

 1. Клацніть по кнопці Firefox і деякі плагіни використовують вашу відеокарту для прискорення відображення веб-контенту , Виберіть, а потім виберіть, щоб відкрити вікно служби Windows Update.
 2. Оберіть пункт Керування приєднаними "Перевірити оновлення" на лівій панелі і почекайте завершення пошуку.
 3. Якщо є необов'язкові оновлення, перейдіть на сторінку, що містить фразу "необов'язкові оновлення".

Windows Vista: Відкриється панель Перегляд наявних оновлень. Клацніть по "Додатково".

Windows 7: У панелі, виберіть оновлення, які ви хочете встановити.

 1. Пошукайте поновлення, в чиєму заголовку присутня назва виробника вашої відеокарти (ймовірно, Intel, AMD / ATI або NVIDIA).
 2. Якщо ви що-небудь знайдете, встановіть прапорець навпроти останньої версії.
 3. Клацніть по Встановити.
 4. Зачекайте завершення установки оновлення. У відповідь на запит перезавантажте комп'ютер.
 5. Запустіть Firefox.
 1. На Стартовому екрані натисніть на плитці Робочий стіл. Відкриється вид Робочого столу.
 2. На Робочому столі, наведіть курсор миші в нижній правий кут, щоб отримати доступ до чудо-кнопках.
 3. З чудо-кнопки виберіть. Відкриється вікно Панель управління.
 4. У вікні Панелі управління виберіть Система і безпека.
 5. Виберіть служби Windows Update, щоб відкрити вікно центру поновлення Windows.
 6. Оберіть пункт Керування приєднаними "Пошук оновлень" на лівій панелі і почекайте завершення пошуку.
 7. Якщо є необов'язкові оновлення, перейдіть на сторінку, що містить фразу "необов'язкові оновлення". Відкриється панель Вибір оновлень для установки.
 8. Пошукайте поновлення, в чиєму заголовку присутня назва виробника вашої відеокарти (ймовірно, Intel, AMD / ATI або NVIDIA).
 9. Якщо ви що-небудь знайдете, встановіть прапорець навпроти останньої версії керування у Встановити.
 10. Зачекайте завершення установки оновлення. У відповідь на запит перезавантажте комп'ютер.
 11. Запустіть Firefox.

У Windows 10 все драйвера автоматично завантажуються і встановлюються через служби Windows Update, але ви можете вручну пошукати поновлення графічного драйвера. Для отримання додаткової інформації прочитайте статтю підтримки Microsoft Оновлення драйверів в Windows 10 . Якщо ви не знайшли доступні оновлення або оновлення не вирішили ваші проблеми, переходьте до наступного розділу.

Використовуючи інструмент оновлення системи від виробника вашого комп'ютера

Деякі виробники комп'ютерів включають інструмент оновлення системи, відновлювальний драйвера і не використовує драйвера від Windows. Можливо, вам буде потрібно використовувати цей інструмент для поновлення графічних драйверів.

Просто пошукайте цей інструмент в меню. Деякими з можливих слів, які потрібно шукати, є назва виробника комп'ютера (таке як Dell або HP) або загальний термін, такий як "оновлення", "обслуговування" або "драйвер". Відкрийте інструмент і встановіть всі доступні оновлення.

Якщо у вас немає інструменту оновлень, недоступні поновлення, або оновлення не вирішили ваші проблеми, переходьте до наступного розділу.

Використовуючи стандартний процес оновлення вашого дистрибутива

Якщо стандартний процес оновлення вашого дистрибутива не дає вам останню версію драйвера, вам може знадобитися пошукати інші репозиторії пакетів для вашого дистрибутива. Наприклад, щоб оновити пропрієтарні драйвера на Ubuntu, вам може знадобитися відкрити пункт меню Система> Адміністрування> Драйвери пристроїв.

Використовуючи останні універсальні драйвера відеокарт

Ви також можете встановити універсальний драйвер відеокарти з сайту виробника відеокарти. Вони, як правило, є сучасними і призначені для роботи на різних системах:

Якщо ви не знаєте, яка у вас встановлена ​​відеокарта, подивіться в розділі Графіка Надіслати відгук для вирішення проблем Firefox, також відкривається за адресою about: support.

Примітка: Апаратне прискорення не є для відеокарт інших виробників.

Примітка: Після завантаження драйвера відеокарти, майстер установки може не дати вам його встановити, тому що ваш поточний драйвер був налаштований під виробника вашого комп'ютера.

Попередження: З деякими комбінаціями комп'ютера і відеокарти, у вас можуть виникнути проблеми з універсальними версіями драйверів.

 1. Клацніть по Apple.
 2. В меню "Apple", клацніть по "Software Update."
 3. Якщо є оновлення для Mac OS X, ви можете встановити його. Якщо для драйвера відеокарти є оновлення, воно буде включено в оновлення Mac OS X.

Перезавантажте комп'ютер, щоб почати використовувати новий драйвер відеокарти.

На жаль, через велику кількість можливих комбінацій драйверів, відеокарт і операційних систем, апаратне прискорення або 3D веб-графіка (WebGL) можуть не заробити для вас в Firefox. У цих випадках ви можете усунути проблему, відключивши апаратне прискорення і WebGL.

Відключення апаратного прискорення

відключення WebGL

 1. В адресному рядку наберіть about: config та натисніть Enter Return.

  • Може з'явитися сторінка попередження about: config "Будьте обережні, а то втратите гарантії!" . Клацніть по Я приймаю на себе ризик! , Щоб перейти на сторінку about: config.
 2. В панелі наберіть webgl.disabled.
 3. Двічі клацніть по webgl.disabled, щоб переключити його в true.
 4. Знову запустіть Firefox.

Дополнительная информация

rss
Карта