Оновлюємо KIS. Ліцензія дійсна?

Ми навчилися не викидати картки з кодами після першої ж активації, тому що вони можуть стати в нагоді при перевстановлення продукту. І ось момент настав - вам потрібно перевстановити систему, а разом з нею і антивірус. Код у вас на руках, ви сміливо перевстановлюєте Windows, заходите на наш офіційний сайт, щоб скачати свою версію Kaspersky Internet Security 2013 і ... не знаходите її в списку закачувань. Там є тільки Kaspersky Internet Security 2014. Що ж робити? Ми навчилися не викидати картки з кодами після першої ж активації, тому що вони можуть стати в нагоді при перевстановлення продукту

Невже доведеться купувати нову ліцензію? А як бути c залишком строку дії старого коду? Не переживайте, «Лабораторія Касперського» надає вам право з виходом нових версій продукту оновлюватися до них, використовуючи той же самий код активації. Це право закріплено в вашому Ліцензійної угоди. «Тобто я можу купити 10 кодів запас?» - запитаєте ви. Зараз я відповім на це та інші питання, що стосуються сумісності ліцензій для продуктів «домашньої» лінійки і версій програми.

Для простоти розуміння принцип сумісності ліцензій можна представити у вигляді формули «-1 / + 3», тобто код підійде для активації «своєї» версії продукту, а також попередньої і трьох наступних. Розберемо цей принцип на конкретному прикладі. У вас є ще не активоване код для версії Kaspersky Internet Security 2010 (ви все ж купили кілька кодів запас, не дочекавшись цієї статті?). Активувати їм можна власне версію 2010 року (номінальну), а також версия 2009 (попередню) і версії 2011, 2012, 2013 (три наступні). Як ви бачите, що недавно з'явилася версія 2014 не може бути активована таким старим кодом. Думаю, ви вже й самі зрозуміли, яку відповідь я можу дати на поставлене раніше запитання. Якщо ви хочете завжди користуватися найактуальнішою версією програми, то ліцензії слід купувати у міру закінчення попередніх, а не запасатися ними на століття.

Для версії 2014 актуальна наступна політика переходу зі старих версій:

Зазначена вище формула актуальна і для інших «домашніх» продуктів: Kaspersky CRYSTAL / PURE, продуктів для Mac OS, а також антивірусів для смартфонів і планшетів. Винятком є ​​тільки «Менеджер паролів». Ні прямої, ні зворотної сумісності між ліцензіями версій 4.0 та 5.0 немає.

Варто окремо зупинитися на універсальних ліцензіях: Kaspersky ONE (K-ONE) і нашої нової розробки « Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв »(KIS-MD). Ці пакети включають в себе підтримку відразу декількох наших продуктів (для Windows, Mac OS, Android (Mobile, Tablet). Однак якщо в Kaspersky ONE використовувалася стара система ліцензування (номера ключів довжиною 18 знаків), то «Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв» підтримує тільки нову систему (її легко впізнати по 32-значному номером ліцензії в програмі). Більш ранні версії продуктів її не підтримують. Таблиця сумісності ліцензій для цих продуктів виглядає наступним чином:

ОСK-ONE сумісні продуктиKIS-MD сумісні продукти

Windows KIS 2011 - KIS 2012 KIS 2012 KIS 2013 KIS 2013 KIS 2014 KIS 2014 Mac KAV for Mac - KSMAC 2012 KSMAC 2012 KIS for Mac KIS for Mac Mobile KTS KTS (збірка 10.5.32 і вище) KMS KMS (збірка 10.2.32 і вище) KIS for Android KIS for Android

Оновлюйтеся до актуальних версій наших продуктів, користуючись поточним кодом активації, але не забувайте, що код активує тільки три наступні версії!

2014. Що ж робити?
Невже доведеться купувати нову ліцензію?
А як бути c залишком строку дії старого коду?
«Тобто я можу купити 10 кодів запас?
Ви все ж купили кілька кодів запас, не дочекавшись цієї статті?

Дополнительная информация

rss
Карта