Онук колишнього повпреда в ДФО Віктора Ишаева прийшов на «Дом-2»

На «Дом-2» Ігор Ішаєв з'явився за Єлизаветою Тріандафіліді. В ефірі він пояснив, що зустрічався з дівчиною за периметром.

«Коли вперше побачив її очі, як шматочки льоду, я розтанув. Вона - мій ідол жінки, який шукаю по життю. Готов забрать Лізу з проекту. Можу забезпечити її життя, купити все, що вона захоче. На сьогоднішній день не бачу ніяких перешкод для цього », - сказав Ігор.

На сьогоднішній день не бачу ніяких перешкод для цього », - сказав Ігор

Єлизавета Тріандафіліді згадала молодої людини. Однак вона заявила, що не має наміру поки залишати проект. В даний час дівчина зустрічається з учасником «Дому-2» Олексієм Чайчітцем.

«Бачилися ми з ним один раз. Він талановитий, добрий, сором'язливий, хороший хлопець. Але я люблю Льошу. Навіть коли ми з Ігорем спілкувалися, то я говорила йому, що ніякої любові немає. Не думала, що так полюблю якоїсь людини. Я буду з Льошею. Ми плануємо жити разом і йти з проекту разом. Так, у нього важкий характер, мені це неприємно, але будемо боротися теж разом. Навіть заберемо мою дочку і будемо жити разом », - сказала Тріандафіліді.

Провідні запитали Ігоря про готовність прийти на шоу в якості учасника і боротися за Єлизавету. «Можу зробити простіше: полетіти на ці острови і забрати її. Під час нашої зустрічі за периметром ми сиділи в кафе і говорили близько трьох годин. Вона розповідала про проект, але про Льошу сказала лише раз. Ліза показала мені, як танцює її талановита дочка, я б подарував їй можливість брати участь в якомусь шоу », - сказав Ігор.

Однак рішення Єлизавети в результаті не змінилося.

Раніше Ігор Ішаєв вже потрапляв в поле зору ЗМІ. 15 березня 2017 року його став винуватцем крупного ДТП в Москві. Тоді зіткнулися три автомобілі та фура, яка від удару перекинулася на бік і блокувала рух на дорозі. В аварії постраждали дві людини.

Дополнительная информация

rss
Карта