Опція Білайн «7 днів інтернету для подорожей по Росії»

  1. Опис опції «Інтернет для подорожей по Росії»
  2. Вартість мобільного інтернету в національному роумінгу
  3. Підключити послугу
  4. Номер телефону та USSD запит
  5. Мобільний додаток Мій Білайн
  6. Як працює опція
  7. відключити послугу
  8. офіс компанії

Опція Білайн «7 днів інтернету для подорожей по Росії» - 4.0 out of 5 based on 17 votes

Досить часто доводиться вирушати в поїздки по Росії, а з огляду на, що більшість послуг працює тільки в домашньому регіоні, в тому числі і мобільний інтернет, то доводиться шукати рішення таких ситуацій Досить часто доводиться вирушати в поїздки по Росії, а з огляду на, що більшість послуг працює тільки в домашньому регіоні, в тому числі і мобільний інтернет, то доводиться шукати рішення таких ситуацій. У таких випадках у вас є можливість скористатися спеціальною послугою, яка дозволить вам отримати доступ до мережі на час вашої подорожі по країні [Детальніше…]

Тим абонентам, яким потрібно вирушати в поїздки по Росії, як ділові, так і так, відвідати близьких - ніколи не завадить активувати послугу Білайн «7 днів інтернету для подорожей по Росії». Вона дозволить використовувати доступ до мережі в будь-якому куточку Росії.

Такий послуги буде цілком достатньо для таких простих дій, як перевірка пошти, спілкування в соціальних мережах, пошук інформації або ж використання навігаційних карт. Все це буде можливо використовувати, як тільки на вашому тарифі буде активна ця опція.

Опис опції «Інтернет для подорожей по Росії»

Отже, перед підключенням будь-якої послуги, слід ознайомитися з умовами її надання і тарифікації. Що стосується умов надання даної опції, то тут все досить просто.

Сервіс діє на території всередині мережевого роумінгу і її дія починається з того моменту, коли користувач залишає межі домашнього регіону. Домашнім регіоном вважається область дії вашого тарифного плану, зазвичай вона обмежується місцевістю підключення.

Тарифікація послуги Білайн "Інтернет в національному роумінгу" Абонентська плата 99 руб Термін підключення На 7 днів Відключення 0 руб Мобільний інтернет за умовами тарифу

Вартість мобільного інтернету в національному роумінгу

Що стосується доступу до інтернету, то він доступний не тільки в домашній зоні, але і в національному роумінгу. Для цього слід активувати опцію терміном на сім днів. Вартість такого задоволення становитиме 99 рублів. А вартість надання послуг буде здійснюватися за умовами того пакету, який діяв у вас в домашньому регіоні.

Наприклад, вдома ви використовували опцію « хайвей 1Гб »І вам було нараховано 1 Гб інтернет трафіку строком на 30 днів. Як тільки ви підключите додаткову послугу «Інтернет для подорожей», ви зможете використовувати цей трафік і в всередині мережевому роумінгу по країні.

Підключити послугу

Якщо ви вирішили відправитися в подорож по країні, варто відразу підключити доступ до інтернету через цю послугу. Для цього можна скористатися кількома доступними методами, які представлені на ваш розсуд нижче. Це далеко ще не всі доступні способи активації, а тільки ті, які виробляють активацію максимально швидко і зручно.

Номер телефону та USSD запит

Перший метод - це використовувати простий номер телефону служби, на який вам просто потрібно зателефонувати. Отже, ось цей номер - 067 409 0361. Після того як ви наберете даний номер, ви почуєте автовідповідач, за допомогою якого і слід виконати перехід. Також є й більш простий метод активувати послугу - набрати USSD запит. Для цього на телефоні слід набрати комбінацію * 115 * 361 # і натиснути кнопку виклику.

Мобільний додаток Мій Білайн

Для тих, у кого встановлено мобільний додаток «Мій Білайн» , Можна використовувати саме його. Воно дозволяє досить швидко виконати підключення опції. Якщо у вас ще не встановлено такий додаток, то слід його встановити, оскільки воно дозволить управляти вашими витратами та послугами, які підключені на вашому номері. Все це відбувається в режимі реального часу.

Як працює опція

Як тільки користувач залишає домашню зону обслуговування - опція автоматично включається і абонент може використовувати послугу доступу до мережі.

Варто зазначити, що дія послуги поширюється тільки на термін в 7 днів з моменту її підключення. Тобто, по закінченню цього терміну, вона не буде доступна до використання, і ви не зможете скористатися доступом до мережі інтернет.

відключити послугу

З цього приводу також немає особливих проблем, можна просто дочекатися до кінця терміну дії сервісу, або ж самостійно деактивувати. Тільки от гроші за це все одно не повернуть, вся сума коштів списується відразу після замовлення опції на телефоні.

офіс компанії

Деактивувати можна в найближчому офісі компанії або ж через систему самообслуговування « Особистий кабінет користувача ». У першому випадку вам необхідно взяти з собою паспорт або інший документ, який підтвердить вашу особистість. Вся процедура займає не більше пари хвилин. Також можна виконати вхід в особистий кабінет і самостійно подати заявку на деактивацію.