Opera і TELE2: мобільний браузер з безлімітним інтернетом

28 вересня 2010, 21:11

і оголосили про вихід спеціальної версії браузера Opera Mini для абонентів стільникового оператора. Ця версія браузера містить встановлені в Експрес-панелі посилання для швидкого завантаження контент-ресурсів «TELE2 Росія» - ігор, музичних композицій, розважального порталу. Тепер абоненти «TELE2 Росія» зможуть купувати контент і поповнювати свої мобільні рахунки прямо з вікна Opera Mini. Завантажити спеціальну версію Opera Mini для «TELE2 Росія» можна за адресою, набравши його в браузері мобільного телефона .

Завантажити спеціальну версію Opera Mini для «TELE2 Росія» можна за адресою, набравши його в браузері   мобільного телефона

Разом з виходом спеціальної версії Opera Mini, абоненти мережі «TELE2 Росія» отримали можливість переглядати веб-сторінки в необмеженій режимі за ціною від 2,9 рублів на добу. Для цього достатньо підключити послугу «Безлімітний Opera Mini». Перегляд веб-сайтів (у т.ч. соціальних мереж, поштових і новинних ресурсів) з мобільного телефону тепер не потребують оплати кожного мегабайта переданих та отриманих даних.
Спеціальна версія Opera Mini буде доступна безкоштовно для абонентів «TELE2 Росія» у всіх обслуговуваних оператором регіонах.
«Обмін ідеями з" TELE2 Росія "на стадії обговорення проекту привів до реалізації в Opera Mini деяких нових елементів інтерфейсу. У підсумку ми розробили унікальний канал комунікацій між оператором та користувачами мобільного Інтернету, - підкреслив Михайло Ільїн, директор Opera Software з продажу в Росії та СНД. - Спеціальна версія браузера для TELE2, а також послуга "Безлімітний Opera Mini" є першими кроками співпраці Opera з одним з найбільш активно розвиваються мобільних операторів Росії ».
«TELE2 Росія» є частиною міжнародного телекомунікаційного холдингу TELE2 і працює в форматі дискаунтера. Компанія має ліцензії на надання послуг стільникового зв'язку в 37 регіонах Росії і обслуговує понад 16,5 млн. Абонентів. Угода з Opera Software є частиною глобального контракту, відповідно до якого Opera Mini буде також пропонуватися абонентам TELE2 в Латвії, Литві, Нідерландах, Норвегії, Хорватії та Естонії.
«Мобільний інтернет стає все популярнішим серед абонентів мережі TELE2 в Росії. Сьогодні ми знайомимо наших клієнтів з комплексним рішенням - зручним мобільним браузером і безлімітним доступом в інтернет, - сказав Роман Володін, директор по продукту «TELE2 Росія». - За допомогою послуги «Безлімітний Opera Mini» наші абоненти зможуть користуватися улюбленими сайтами там, де їм це потрібно. Традиційно для TELE2, ця послуга надається за найвигіднішою ціною ».
раніше редакція THG.ru зазначила, що всі наші читачі користуються браузерами, які дозволяють переглядати web-сторінки. Сьогодні на ринку представлені п'ять найбільш популярних рішень, багато з яких обіцяють високу швидкість або неперевершену зручність. Ми вирішили перевірити продуктивність браузерів в найбільш поширених сценаріїв. Пропонуємо ознайомитися з результатами тестів п'яти браузерів : Chrome, Opera, Safari, Firefox, Internet Explorer. У другій частині ми поліпшили методику і змінили деякі тести.
Популярні статті:

  • Тести продуктивності web-браузерів : Порівняння п'яти найпопулярніших рішень
  • Opera Mobile 10 для Symbian : Доступна бета-версія браузера
  • Opera Mini 5 : Випущена бета-версія популярного мобільного браузера
  • Opera для смартфона : Завантажити
  • Opera 10.52 : Найшвидший браузер для Mac