Оператор «МТС» запустив справжній безлімітний мобільний інтернет в усій Росії

Пройшов рівно один рік з того самого моменту, як всі російські стільникові оператори відмовилися від тарифних планів з безлімітним мобільним інтернетом. Чому його позбулися - досі достеменно невідомо, проте попит на таку послугу вкрай великий, тому оператор «МТС» вирішив знову запустити справжній безлімітний мобільний інтернет, який працює на території всієї Росії, але вже на інших умовах. Він стоїть цілком доступних грошей, тому підключити його собі може будь-хто.

Тепер всім жителям Росії став доступний справжнісінький безліміт за частиною мобільного інтернету. Йдеться про тарифний план під назвою «МТС Коннект-4», який можна підключити в абсолютно будь-якому регіоні РФ. У нього немає постійної абонентської плати, оскільки абонент сам вибирає, які послуги до нього підключити. Завдяки запущеній послуги «Інтернет 4 Мбіт / с» у кожного росіянина з'явилася можливість використовувати необмежений інтернет-трафік при виконанні будь-яких завдань.

Хоч опцію «Інтернет 4 Мбіт / с» і можна підключити до тарифного плану «МТС Коннект-4», проте останній доступний для підключення виключно при покупці в парі з фірмовим модемом або роутером. Вартість стартового набору становить 2600 рублів. За цю суму грошей абонент отримує SIM-карту і спеціальний електронний пристрій, в якому її можна використовувати (і будь-якому іншому). Це може бути USB-модем, який підключається до комп'ютера або будь-якого іншого пристрою, або ж портативний Wi-Fi роутер.

За опцію «Інтернет 4 Мбіт / с» потрібно платити по 750 рублів щомісяця, але зате вона надає абсолютно безлімітний інтернет-трафік, але на швидкості в 4 Мбіт / с. Її цілком достатньо, щоб в режимі реального часу дивитися відеоролики в дозволі 480p, слухати музику через інтернет, з комфортом відвідувати будь-які сайти, звертатися в соціальних мережах, відправляти будь-які файли, перевіряти електронну пошту і виконувати будь-які інші завдання, аж до дзвінків по відеозв'язку.

Послуга під назвою «Інтернет 4 Мбіт / с» може стати відмінним вибором для всіх тих, кому не потрібен занадто швидкий мобільний інтернет, але потрібно, щоб він обов'язково був безлімітним, щоб додаткові пакети не довелося купувати знову і знову, витрачаючи на це значні суми грошей. Важливо зауважити, що функція працює на території всієї Росії, тобто використовувати її можна буде навіть у Владивостоці (на іншому кінці країни), тоді як домашнім регіоном значиться Москва.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.