Опис тарифу МТС «Мій Безлімітіще»

  1. внутрішньо-роумінг

Дата: 23 Січ 2018

Переглядів: 25880

Автор: iMobile

Увага! З 25 лютого 2019 року МТС змінив умови на цьому тарифі. Детальніше про це - тут . У статті ж представлена ​​інформація на момент запуску тарифу.

У лютому 2018 року мобільний оператор МТС запустив новий тарифний план «Мій Безлімітіще», а потім випустив кілька оновлень без відправки старої версії в архів, а це значить, що зміни торкнулися всіх абонентів, який користуються тарифним планом «Мій Безлімітіще».

Пропоную Вам ознайомитися з описом тарифу «Мій Безлімітіще», що включає в себе оновлення від 10 квітня 2018 року і оновлення умов внутрішньомережевого роумінгу.

Даний тарифний план прийшов на зміну «Безлімітіщу», яке нарешті відправили в архів. І відразу невеликий спойлер - на новому тарифі також немає безлімітного інтернету.

Чим же новий тариф відрізняється від минулого недавно в архів? «Мій Безлімітіще» - це тариф-конструктор. З одного боку, це здорово, тому що є можливість налаштувати пакети під себе. З іншого боку, це окрема настройка тарифу (підключається він всім в однаковому вигляді, а лише потім його можна налаштувати) і сумнівні можливості самої настройки - не можна окремо налаштувати кількість смс. Та й, чесно кажучи, судячи з коментарів, настройка тарифу виходить далеко не у всіх.

Насправді, тариф «Мій Безлімітіще» нагадує маловідомий тарифної «Трансформіще», який вкрай швидко канув в лету. Там також можна було налаштовувати пакети на тарифному плані.

Які ж існують варіанти настройки тарифу на «Моєму Безлімітіще»? Розглянемо на прикладі Москви і Московської області.

Є 4 варіанти для пакетів хвилин і смс: 300, 500, 700, 900 і 4 варіанти для пакета мобільного інтернету: 5 Гб, 15 Гб, 20 Гб, 30 Гб.

Спочатку тариф підключається з настройками «15 Гб інтернету» і «500 хвилин і смс». Далі вже необхідно персонально налаштувати тариф під себе, а максимальна абонентська плата за перші 30 днів складе 570 рублів. Це зроблено, щоб абонент зміг поекспериментувати з тарифом і залишити далі потрібні собі параметри.

До речі, далеко не всі знають, як налаштувати пакети на тарифі після підключення, тому я написав окрему статтю про налаштування. Ознайомитися з нею можна тут .

Крім оновлення розцінок та розмірів пакетів мобільного інтернету, МТС додав безлімітні соціальні мережі - тепер опція «всет» доступна для абонентів тарифного плану «Мій Безлімітіще» безкоштовно, тобто за 0 рублів на добу. Список безлімітних сервісів (безкоштовний невраховуваних трафік): «ВКонтакте», «Однокласники», Facebook, FB Messenger, Instagram, Telegram, Skype, WhatsApp, Viber, Twitter, Snapchat і Twitch. Однак послуга ця не входить в початковий пакет - її необхідно підключити окремо. USSD-запит для підключення послуги «всет» * 345 # 📞

Як виглядає залежність вартості від пакетів хвилин, смс та інтернету на тарифі:

Як виглядає залежність вартості від пакетів хвилин, смс та інтернету на тарифі:

Не варто забувати, що налаштовувати тарифний план необхідно після переходу на нього. Чомусь не можна відразу вбити код, що дозволяє перейти на конкретний тариф. Реалізувати це досить просто. Зроблено саме так, швидше за все, щоб абонент скористався спеціальною пропозицією (перші 30 днів - не дорожче 570 рублів навіть при максимальних налаштуваннях) і потім або вибрав тарифний план з більшою кількістю хвилин і Гб інтернету, ніж планував, або просто забув на деякий час про тому, як саме у нього налаштований тарифний план. Цьому також сприяє подобова оплата. Можливо, що тут немає ніякого підступу, але мобільні оператори ті ще хитруни!

внутрішньо-роумінг

Після запуску тарифу «Мій Безлімітіще» були оновлені умови внутрішньомережевого роумінгу, тому слід згадати і їх.

Пакети хвилин, смс і мобільного інтернету діють на території всієї Росії в мережі МТС. Вхідні дзвінки з номером регіону перебування - безкоштовно. Вхідні дзвінки з будь-яких інших регіонів, включаючи домашній - 5,5 рублів за хвилину. Вихідні дзвінки на номери інших операторів будь-яких регіонів Росії (за винятком регіону перебування) - 5,5 рублів за хвилину.

Відео-огляд тарифу

рекомендовані матеріали

Поділитися в соціальних мережах:

Чим же новий тариф відрізняється від минулого недавно в архів?
Які ж існують варіанти настройки тарифу на «Моєму Безлімітіще»?