Ось шість застарілих програм, якими не потрібно користуватися

Росія - унікальна країна у багатьох відношеннях, в тому числі в своїх пристрастях в плані софта. Є величезна кількість старих і дивних програм, якими користуються наші з вами співвітчизники без будь-якої на те причини. Пам'ятайте якими?

Пам'ятайте якими

1. The Bat - Колись цей поштовий клієнт був дуже популярний на території нашої Батьківщини. Найцікавіше полягає в тому, що він популярний до цих пір. Сюди можна додати купу причин, чому людина користується The Bat, але всі вони не будуть об'єктивними. Для більшості потреб людей, що працюють з електронною поштою, не просто вистачає можливостей веб-інтерфейсу GMail, деякі з них навіть зайві. А ось те, що ця програма не тільки володіє жахливим інтерфейсом і оформленням, але і не вміє правильно інтерпретувати юнікод, схоже, нікого не хвилює.

А ось те, що ця програма не тільки володіє жахливим інтерфейсом і оформленням, але і не вміє правильно інтерпретувати юнікод, схоже, нікого не хвилює

2. ICQ - Цей ізраїльський сервіс коротких повідомлень міцно закріпився в нашій країні. Ніде більше в світі немає такої кількості користувачів ICQ, і не дивно, що в результаті його купила Mail.ru. Неможливість використання стандартного клієнта, який з деяких пір став здаватися неповоротким бронтозавром, непробивна шкура якого обліплена всіляких сміттям, постійні заборони сторонніх клієнтів, до недавнього часу відсутність можливості одночасно логінитися з декількох пристроїв ... Цей список можна продовжувати до нескінченності. Більш того, співгромадяни продовжують користуватися старими версіями стороннього клієнта QIP, який, знову ж таки, некоректно працює з юнікодом, ускладнюючи спілкування між користувачами Windows та інших операційних систем. "Все одно його не кину, тому що він ..." - продовжите рядок з цього вірша на свій розсуд.

 - продовжите рядок з цього вірша на свій розсуд

3. WinRar - колись архіватор RAR дозволяв ефективно стискати інформацію, щоб вона влазила на дискети, а також дозволяв з відносною легкістю розбити архів на кілька частин щоб, знову ж таки, впихнути занадто великі файли на декілька не дуже ємних носіїв. Використання його зараз не виправдано нічим. Всі великі операційні системи дозволяють архівувати дані за допомогою вбудованого в ОС архиватора ZIP, а якщо ви користуєтеся дискетами, то краще відразу звернутися до психіатра. Більш того, WinRar шареварний, але переважна більшість росіян використовує або його зламану версію, або постійно клацає на табличку, що повідомляє про те, що тридцятиденний період використання програми закінчився і пора б заплатити за неї. Навіщо продовжувати ним користуватися - таємниця покрита мороком.

Навіщо продовжувати ним користуватися - таємниця покрита мороком

4. FAR Manager - Цей двоколонковому менеджер файлів і архівів був розроблений Євгеном Рошаль, творцем WinRAR. Він як дві краплі води схожий на древній Norton Commander, але при цьому, звичайно, має розширені можливості. Використання його в 1998 році може і було виправданим, але тепер, коли в усі системи вбудовані потужні засоби пошуку, роботи з архівами, документами і файлами, ентузіасти, кричущі про переваги FAR, з його текстовим інтерфейсом, виглядають гранично дико.

Використання його в 1998 році може і було виправданим, але тепер, коли в усі системи вбудовані потужні засоби пошуку, роботи з архівами, документами і файлами, ентузіасти, кричущі про переваги FAR, з його текстовим інтерфейсом, виглядають гранично дико

5. WinAMP - Колись цей плеєр MP3 або інших звукових файлів був встановлений на кожному комп'ютері. Дійсно, свого часу це був кращий плеєр і осудною заміни йому не було. Зараз їм чомусь користуються як програвачем для медіатек, які складаються з сотень альбомів, що займають десятки гігабайт, але який в цьому пуття - абсолютно незрозуміло. Програма iTunes дозволяє створювати, виробляти пошук і робити плейлисти сотнею можливих способів, а сучасна молодь так і взагалі вважає за краще слухати музику ВКонтакте, де можна знайти практично будь-яку композиції і тут же прослухати. Однак армія російських фанатичних прихильників WinAMP існує донині. Кожен її воїн готовий четвертувати єретиків і до посиніння сперечатися, чому старий і нікому не потрібний плеєр є кращим в світі.

Кожен її воїн готовий четвертувати єретиків і до посиніння сперечатися, чому старий і нікому не потрібний плеєр є кращим в світі

6. Opera - Частка браузера Opera на світовому ринку ледь дотягує до 2%. Але тільки не в Росії. Тут його частка становить аж 21%! Чому? Спочатку, за часів четвертого Internet Explorer такий вибір був зрозумілий - Opera була швидкою програмою, та ще й відмінно працювала в умовах повільного інтернету по модему. Зараз, як і клієнт ICQ, вона являє собою страшну суміш вужа і їжака, яка не підтримує багато сучасних стандарти, постійно експериментує зі своїм інтерфейсом, в яку постійно додають нові непотрібні функції, захаращують і без того багатостраждальний браузер. За хулу на Opera зазвичай пропонується спалювати на багатті.

Якщо раптово ви з чимось не згодні, прочитайте пост Олега Парамонова про шкоду від людей, які не бажають користуватися сучасними програмами.

Пам'ятайте якими?
Чому?

Дополнительная информация

rss
Карта