Ощадбанк і «Яндекс» оголосили про повномасштабне запуску маркетплейса «Беру»

Зараз на «Беру» дев'ять товарних розділів

фото: «Яндекс»

Сбербанк і «Яндекс» запустили маркетплейс «Беру». Як нагадали в Ощадбанку, тестування і наповнення площадки товарами від перевірених постачальників почалося в травні 2018 року. З весни більше 1 тис. Продавців розмістили майже 100 тис. Товарних позицій в 600 категоріях.

Зараз на маркетплейсе можна знайти дитячі товари, побутову техніку і електроніку, товари для дому та дачі, товари для тварин, продукти харчування, косметику, а також замовити доставку ліків. У період тестування користувачі зробили більше 180 тис. Замовлень, що, як підкреслюють в банку, допомогло команді «Беру» поліпшити сервіс до моменту запуску.

З запуском на маркетплейсе з'явилися «Беру Бонуси». Здійснюючи покупки, люди будуть отримувати знижки або безкоштовну доставку для майбутніх замовлень. «Беру» дозволяє накопичувати бонуси: якщо у користувача набереться достатньо бонусів для оплати товару, він зможе купити його за символічною ціною 1 рубль.

У середу, 24 жовтня, Ощадбанк і «Яндекс» оголосили про запуск маркетплейса «Беру».

«Система працює як гра: користувач не знає, за яку покупку і який бонус він отримає, - вказують в Ощадбанку. - «Беру» дарує покупцям знижки на конкретну суму або в процентах від вартості замовлення. Вони можуть поширюватися як на весь асортимент, так і на певні товари або категорії. Нові знижки будуть з'являтися на «Беру» регулярно: на сторінці «Колекція« Беру Бонусів »покупці побачать, які бонуси вже є у них в скарбничці і які вони можуть отримати в майбутньому».

«Наша мета - зробити« Беру »майданчиком, де людина може купити у різних продавців все, що йому потрібно, зробивши один замовлення. Зараз на «Беру» дев'ять розділів, восени ми додали два нових - аптечні товари і продукти харчування. В майбутньому ми плануємо додавати нові категорії, розширювати асортимент », - вказує генеральний директор компанії« Яндекс.Маркет »Максим Гришаков.

Сбербанк , Який є співвласником «Яндекс.Маркет», бачить три напрямки розвитку майданчика. Про це розповів перший заступник голови Ощадбанку Лев Хасіс на прес-конференції.

Перший заступник голови правління Ощадбанку Лев Хасіс, коментуючи повномасштабний запуск маркетплейса «Беру», згадав в числі його переваг доступні ціни.

Хасіс зазначив, що «сьогодні ринок онлайн-покупок в Росії займає всього 4% від загального обсягу споживчих покупок, в той час як в розвинених країнах цей показник доходить до 15%». У свою чергу операційний і фінансовий директор «Яндекса» Грег Абовської від імені компанії пообіцяв команді «Беру» допомогу в розвитку ринку електронної комерції, перш за все за рахунок технологічних розробок: голосового помічника, комп'ютерного зору, нейронних мереж для рекомендації товарів або технології маршрутизації, яка дозволяє оптимізувати доставку.

Сбербанк найближчим часом планує запустити сервіс для онлайн-кредитування в спільному з «Яндекс.Маркет» маркетплейсе «Беру», повідомив в ході прес-конференції перший заступник голови Ощадбанку Лев Хасіс.