Особистий блог в Інстаграм (як зробити і його переваги)

  1. Переваги особистого блога
  2. Як зробити особистий блог в Інстаграм?
  3. Як прибрати "Особистий блог"?

З кожним роком соціальні мережі надають все більше різного функціоналу для компаній. І Instagram не став винятком. Починаючи з 2016 року, він запустив у себе особливий вид акаунтів, спеціально для компаній, який був названий бізнес профілі. Вони дають функціонал, що дозволяє краще пізнати свою аудиторію, і надають нові способи зв'язку з нею. Такий профіль буде корисний і звичайним користувачам, так як на його основі люди зможуть зробити особистий блог в Інстаграм. Про те, як це можна просто здійснити і які переваги дає блог піде мова в цій статті.

Переваги особистого блога

Візуально особистий блог в Інстаграм мало відрізняється від звичайного профілю користувача, однак він дає досить великі можливості для зв'язку з його власником. Виглядає профіль користувача підключитися собі блог приблизно наступним чином:

Основними перевагами такого виду акаунтів можна виділити:

  1. Сіра напис "Особистий блог" (у деяких "Personal blog") під кнопкою написати в директ і ім'ям користувача. Також бувають варіації: блогер, публічна особа, спортсмен, мистецтво, митець і багато інших. Напис, скажімо прямо, привертає увагу і виділяє користувача з безлічі інших профілів.
  2. Нові можливості для зв'язку з блогером. Кнопка зв'язатися або зателефонувати, а також кнопки як дістатися і відправити лист email. Всі вони значно полегшують передплатникам завдання знайти або зв'язатися з автором блогу.
  3. Третя нова функція не помітна гостям, але дуже корисна авторам блогу - це його статистика. Вона дозволяє дізнатися різні кількісні показники сторінки, починаючи від охоплення, закінчуючи кількістю показів. Це дуже велика і окрема тема, яку ми детально розкриємо в одній з найближчих статей.

Але, мабуть, одним з головних переваг оформлення свого профілю в якості особистого блога є те, що тим самим ви як-би даєте користувачам соціальної мережі зрозуміти, що серйозно ставитеся до свого облікового запису, розглядаєте його як своє засіб самовираження і завжди відкриті для будь-якої зворотної зв'язку.

Як зробити особистий блог в Інстаграм?

Тепер, коли ми розібралися у всіх плюсах створення, саме час зрозуміти, як зробити особистий блог в Інстаграм. Технічно це здійснити досить просто, є тільки єдина умова: у вас повинен бути свій аккаунт на Facebook. Так як в обох сервісів один власник, то і зроблено було так, що контактна інформація з одного (FB) може бути експортована в інший (IG).

Таким чином нижче напишу детальну інструкцію по перетворенню звичайного аккаунта в Instagram в блог:

1) Для початку вам потрібно буде на головній сторінці програми натиснути на "коліщатко" знайти пункт меню "Переключитися на профіль компанії".

2) Після цього кілька разів натисніть на кнопку "Далі" і перед вами з'явиться екран пропонує прив'язати ваш аккаунт до Фейсбуку, щоб додаток могло керувати вашими сторінками.

3) Тепер коли воно у вас авторизовано, то вам потрібно буде створити нову сторінку або вибрати зі списку існуючих. Якщо у вас вже є блог на Фейсбуці, то вибирайте його, а якщо немає, то на сторінці створення зі списку категорій вибирайте пункт "Особистий блог".

4) Потім, коли категорія обрана нам потрібно буде налаштувати контактну інформацію (від цього буде залежати те, які кнопки з'являться в нашому профілі). Наприклад, якщо ви хочете зробити кнопку зв'язатися в Інстаграм, то вам потрібно буде вказати свій телефон тут, після цих простих дій люди зможу подзвонити вам, зробивши лише один клік.

Усе! Думали, що буде більше кроків? Ми теж, але соцмережа визнала інакше і, по суті, дозволяє з мінімальною кількістю зусиль всім бажаючим зробити напис "Особистий блог" у себе на сторінці, ну і, зрозуміло, отримати всі функції, які йдуть з нею на додачу.

Як прибрати "Особистий блог"?

Якщо ж з часом ви передумаєте і захочете повернути все "як було", тобто прибрати весь функціонал бізнес профілю, то зайдіть в уже знайоме меню і натисніть на кнопку "Переключитися назад на особистий аккаунт" і на що з'явився питання від системи відповідайте ствердно.

Після цього сіра напис під ім'ям, кнопки зв'язку та аналітика пропаде і ваш аккаунт повернеться до свого оригінального стану.

Якщо ви все зробили правильно, то тепер зробити особистий блог в Інстаграм - для вас не проблема, так як це також просто як включити прямий ефір . Якщо ж ні, то перечитайте статтю ще раз або задайте ваше запитання в коментарях.


Схожі статті:


Як прибрати "Особистий блог"?
Як зробити особистий блог в Інстаграм?
Думали, що буде більше кроків?
Як прибрати "Особистий блог"?

Дополнительная информация

rss
Карта