Особистий бренд і особистий блог

  1. 1) На блозі ви повинні бути всюди
  2. 2) На блозі вас повинні бачити
  3. 3) Чи не досить просто писати тексти
  4. 4) Постійно нагадуйте про своє авторство
  5. 5) Всі на блозі має бути ваше
Блог-маркетинг

1 листопада 2010р. 1 листопада 2010р

Ваш блог названий на честь Вас?

На написання цього поста мене сподвигло цікаве спостереження - на конференції по персонального брендінгу , Було наведено багато історій успіху і серед них були, як історії успішної побудови бренду своєї компанії, так і побудови бізнесу навколо особистого бренду.

У ж блогінгу схожа ситуація з позиціонуванням, одні називають блог своїм ім'ям і пишуть про свою діяльність (особисті блоги), інші придумує оригінальну назву і концепцію блогу, яке ставати на кшталт назвою глянцевого журналу - брендом саме по собі.

Обидва варіанти мають свої плюси і переваги. Далі я приведу вам ряд рекомендацій, які допоможуть розкрити їх потенціал.

Почнемо з особистих блогів:

1) На блозі ви повинні бути всюди

На кожній сторінці блогу розмістіть ваше фото і текст-привітання або інформація про себе. Так ви виступаєте в ролі гостинного господаря для ваших відвідувачів. Як приклад можу навести моє улюблене вітання Олександра Плющева .

2) На блозі вас повинні бачити

Вбудуйте ваше фото в дизайн блогу, якщо ви не впевнені, що добре виходить на фото, зробіть фото в студії або замовте обробку фото в photoshop. Навіть в іконку сайту (favicon.ico) можна вставити своє обличчя. Хороший приклад блог Сергія Жуковського.

3) Чи не досить просто писати тексти

Розміщуйте ваші фото, відео або аудіоподкасти - так аудиторія буде не просто звикати до вашого стилю написання статей, але і до того як ви говорите і виглядаєте - що зробить ваш образ в їх очах більш цілісним. Відеоблог Дмитра Медведєва тому відмінний приклад.

4) Постійно нагадуйте про своє авторство

Наприклад, заголовок типу «5 способів зав'язати краватку», можна замінити на «5 способів зав'язати краватку від Івана Іванова». Коли вашу статтю будуть десь згадувати, ставити посилання або цитувати, буде на увазі і ваше ім'я.

5) Всі на блозі має бути ваше

Навіть якщо ви розміщуєте гостьовий пост (статтю в блозі іншого автора), відео або аудіо, згадайте що автор ваш клієнт, наставник, учень, бізнес-партнер або друг, приятель, читачу, не важливо хто конкретно, головне Ваш. Так аудиторія буде бачити вашу причетність і буде вдячна вам, навіть за розміщення чужого матеріалу.

Наступного разу ми розглянемо блоги в форматі «мережевого журналу», з оригінальною назвою і концепцією.

І на закінчення, хочу сказати, що ваш особистий блог - це ваша маленький всесвіт, в якій ви підносите все найкраще і цікаве про себе вашим читачам.


Ваш блог названий на честь Вас?