Особливості мови розмітки html5

HTML (HyperText Markup Language) - найбільш популярний інструмент розмітки, який вже довгий час не втрачає свою актуальність серед розробників. HTML5 - нова версія HTML стандарту і мови розмітки, яка випущена для поліпшення мови, для роботи з новими мультимедійними елементами і додатками. HTML5 забезпечує зручну читаність програм для людини і обробки для браузерів. Має підтримку частини тегів HTML4 і мови JavaScript.

(HyperText Markup Language)

Для яких цілей створено HTML5? Перш за все, це відмова від плагінів на зразок Flash, і використання нових елементів HTML5. Друге, це зниження потреби використовувати JavaScript і додатковий код. Забезпечення узгодженої роботи між веб-браузерами і пристроями. А також для того, щоб зробити весь процес розробки якомога більше спрощеним, прозорим і легким.

Які ж основні переваги HTML5?

 • застосування більш простого виду коду, наприклад, div замінені більш досконалими елементами.
 • дизайнерські рішення, які дозволяють зробити індивідуальне рішення для сайту. Також покращено призначений для користувача інтерфейс, він став більш зрозумілим і функціональним. Валідацію форм можна здійснювати за допомогою класичних засобів HTML-розмітки.
 • можна використовувати нові поля введення для різних цілей, наприклад, пошуку.
 • нова більш досконала семантика HTML5 дає можливість швидше і простіше розрізняти футер, заголовки, панель навігації. Для цього використовуються розроблені за новим теги для спрощеного призначення основних елементів в розмітці.
 • елементи HTML5 роблять більш видимим семантичне ядро ​​сторінок. Для цього використовують стандартні коди.
 • зручне юзабіліті. З HTML5 можна використовувати нові елементи, в тому числі <canvas>, <audio>, <video>. Зроблені поліпшення для інтеграції з SVG. Тепер можна не використовувати плагіни, наприклад, Flash.
 • установку музики, чартів, відео та малюнків можна виробляти без використання сторонніх програм.
 • поліпшена структура документів, для цього використовують нові теги: <header>, <section> і <article>.
 • сприйняття розмітки сторінки: вихідний код став простим і зрозумілим.
 • розроблені дошки спілкувань, вики і drag-n-drop, для того щоб поліпшити клієнтську частину програми ..
 • значно збільшена швидкість відгуку сторінки (використовуються сховища localStorage і sessionStorage, які частково замінили куки).
 • використовується Geolocation API, а отримані дані можуть застосовуватися в додатках.
 • HTML5 має підтримку MathML (математична розмітка для формул) і SVG (форма зображень, масштабована векторна графіка).

Також серед нововведень HTML5 варто виділити наступні елементи: Figure - малюнок; Header - заголовок сторінки; Section - великий блок сторінки; Footer - нижня частина сторінки; meta charset = "UTF-8» - оновлення кодування сторінки; Nav - навігація по сайту; Aside - додатковий контент у вигляді бічної колонки; Article - стаття, основна частина контенту.

HTML5 допомагає пошуковим системам знайти цінну інформацію на сайті.

Наприклад: <articlе> показує пошуковикам цінну матеріали, розміщені на сайті, важливішу ніж те, що вказано в <footer>. Ці теги дозволяють легко знайти важливі частини контенту на сторінках ресурсу.

HTML5 дозволяє машинам "читати" зображення і анімацію. Цього не було раніше.

HTML5 підтримується популярними і широко використовуваними мобільними пристроями. Також застосування даної розмітки не вимагає покупки ліцензії, що, в свою чергу, дуже зручно і вигідно. Відсутня яка-небудь можлива загроза безпеці проекту, адже немає «прихованих» сценаріїв і SQL-запитів в програмному коді. Є можливість легко зробити комплекс підприємств по внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, це дає можливість добре оптимізувати сайт в пошукових систем за запитами відвідувачів, що в підсумку дає приріст трафіку і потенційних клієнтів.

CSS-фреймворки для адаптивного веб-дизайну описані детально тут .

HTML5 відкриває багато приголомшливих можливостей для розробки проектів, а для звичайних користувачів робить роботу в Інтернеті більш зручним і комфортним.

Для всіх сайтів на HTML пропонуємо якісний і швидкий хостинг з тестовим періодом . Звертайтеся!

3659 раз (а) 2 Сьогодні переглянуто раз (а)

Для яких цілей створено HTML5?
Які ж основні переваги HTML5?

Дополнительная информация

rss
Карта