П'ять причин завести блог власнику малого бізнесу

Багато власників малого бізнесу бояться запускати блог компанії, так як вважають, що ризики занадто високі або інвестиції невиправдано великі Багато власників малого бізнесу бояться запускати блог компанії, так як вважають, що ризики занадто високі або інвестиції невиправдано великі. Вони інтуїтивно відчувають, що ресурси можна використовувати більш ефективно в інших місцях, в тому числі в традиційному маркетингу.

Дійсність, така, що блоги малого бізнесу можуть бути одним з найпотужніших маркетингових інструментів. Вони можуть привести масу нових продажів, генерувати більше трафіку на продуктові сторінки сайту або просунути ваш бренд і компанію.

Давно було сказано - «контент рулить!», Але до сих пір власники малого бізнесу не загоряються ідеєю завести блог.

Я хочу переконати вас, що запустити блог - це в ваших інтересах, тому дозвольте навести 5 вагомих причин:

Причина 1: Унікальний Контент є цільовою сторінкою

Я припускаю, що у вас вже є сайт, він, напевно, складається з головної сторінки, сторінки про компанії, а також можливо з сторінки контактів. Три сторінки - це маленький сайт.

Пошукові системи можуть призводити велику кількість відвідувачів на сайт, але перш ніж вони це зроблять, нам потрібні сторінки, які пошуковики будуть вважати актуальними. З трьома сторінками, швидше за все, пошуковики будуть видавати ваш сайт тільки за ключовими словами, які тісно пов'язані з вашим брендом або назва компанії.

Створивши свій бізнес-блог, ви можете написати статтю про ваші послуги, описати нові концепції або навіть конкретні кейси. Ваша присутність в мережі починає рости з кожною публікації.

Чим більше ви створюєте унікального контенту , Тим більше трафіку ви можете привести на сайт, і тим більше потенційних продажів (лидов) ви зможете згенерувати.

Причина 2: Ключовий момент - бути Експертом

Довіра споживача - це важливий аспект в угоді, це підтвердить будь-який, хто хоч раз намагався продати. Якщо ваш клієнт не довіряє вам, то укласти контракт з ним буде дуже важко.

Малий бізнес може використовувати свій блог як платформу, щоб побудувати довіру з споживачами .

Коли я шукаю інформацію про специфічну послуги, наприклад, бухгалтер на аутсорсингу, я запитаю рекомендації у одного, і в той же час, я завжди буду шукати в Google або Яндекс. Потенційні споживачі завжди проводять своє власне дослідження незалежно від рекомендацій, які вони отримали від інших.

Бізнес-блог може бути використаний для формування в очах споживачів вашої експертність шляхом висвітлення попереднього досвіду, вказуючи конкретних клієнтів і пояснюючи, чому ваша компанія відрізняють від інших.

Причина № 3: Розвивайте співтовариство

Нові клієнти це чудово, але не завжди нові клієнти повертаються до вас в майбутньому. Це дивовижне відчуття мати клієнтів, які настільки задоволені вашою роботою, що продовжують купувати у Вас повторно. Клієнти, які відчувають прихильність до бренду, будуть розповідати про вас своїм друзям.

З блогом ви даєте клієнтам привід повернутися на ваш сайт. Вони хочуть знати, що ви робите, про що ви думаєте, які нові послуги ви пропонуєте, і як вони можуть бути частиною вашого бренду і бізнесу.

Взаємодійте з читачами в коментарях до ваших статей, користувачі відзначають це і вважають, що отримують зворотний зв'язок від бренду один на один.

Хоча це і не повноцінна соціальна мережа, додавати коментарі в блозі все ще можуть привести до почуття спільності і побудувати лояльність до бренду.

Причина № 4: Створення онлайн воронки продажів

Рідкісний випадок, коли людина тільки приходить на сайт і відразу замовляє послугу. Замість цього, як правило, потрібен час для того, щоб стати потенційним клієнтом, щоб зробити наступний крок: зв'язатися з бізнесом або домовитися на обслуговування.

Блог дає привід повертатися на сайт знову і знову. Він також може переконати читача стати вашим клієнтом.

Розглянемо, наприклад, наступну воронку продажів (приклад: бухгалтер на аутсорсингу):

  • Крок 1: Користувач шукає інформацію про те, якими податками обкладатиметься його бізнес.
  • Крок 2: Користувач вважає, що ваша стаття розповідає в загальних рисах про те, про це.
  • Крок 3: Користувач бачить, що ви пропонуєте бухгалтерські послуги.
  • Крок 4: Користувач переходить на сторінку послуг для отримання додаткової інформації.
  • Крок 5: Користувач заповнює форму, щоб дізнатися більше про ваших бухгалтерських послугах для себе.
  • Крок 6: Користувач стає новим клієнтом.

Така воронка продажів стандартна в Інтернеті. Клієнту були показані ваші послуги завдяки вашій експертність, що стимулювало його пересуватися від кроку до кроку і в підсумку зв'язатися з вами. Критично важливо мати правильні посадочні сторінки .

Причина 5: Прийдіть в папці «Вхідні» клієнта

Є один маркетинговий канал, який часто недостатньо використовується, але може принести велику користь власникам малого бізнесу. Папка «Вхідні» в електронній пошті клієнта - відмінний спосіб принести ваш бізнес споживачам, а не чекати, коли вони самі прийдуть до вас.

Як потрапити бізнес-блогу в електронну пошту клієнта? Просто! Дайте читачам можливість підписатися на ваші нові повідомлення в блозі. Вони не захочуть упустити корисні записи, тому будуть підписуватися на ваші інформаційні розсилки.

Як тільки вони підпишуться, вони будуть додані в список розсилки, і ви можете зв'язатися з ними всякий раз, коли у вас з'являється оголошення або нові пропозиції. (Використовуйте свій список розсилки уважно, якщо ви не хочете, щоб Вас відзначили як спам).

Інформаційні розсилки - це величезна можливість і, безумовно, власники малого бізнесу не повинні її упускати. Блог дає вам можливість постійно оновлювати вашу розсилку і розширювати свій список передплатників.

Бонус Причина 6: Вірусний контент

Вірусний контент не завжди працює, але коли він спрацьовує, це дає величезний ефект. Спробуйте нові ідеї і вийдіть за межі вашого бізнесу. Коли ви пишете про цікаві теми і дійсно показуєте наскільки Ви живете своїм бізнесом, інші також починають це відчувати. Це призводить до того, що ваші записи на блозі рекомендують своїм друзями, це генерує більше трафіку і збільшує кількість лидов.

висновок

Сподіваюся, що ці 5 причин переконали вас почати власний бізнес-блог. Якщо ви все ще турбуєтеся про ресурсах або технічних навичках необхідних для блогу, не турбуйтеся - це насправді просто.

В інтернеті дуже багато ресурсів, які вам допоможуть. Присутній і ряд послуг по початковому налаштуванні. Однак, якщо у вас є якісь проблеми, ви завжди можете залишити коментар тут або запитати мене безпосередньо.

Так що давайте, заводите собі блог!

Джерело [eng]: 5 Reasons to Launch a Small Business Blog by Samir Balwani [Огляд сайту]

Як потрапити бізнес-блогу в електронну пошту клієнта?