Папи різні потрібні. Частина перша: Стрілець, Близнюки, Водолій і Рак

Папа Стрілець -  в силу своєї надмірно романтичної натури чоловік Стрілець навіть після появи дітей в своєму житті не перестає витати в хмарах Папа Стрілець -

в силу своєї надмірно романтичної натури чоловік Стрілець навіть після появи дітей в своєму житті не перестає витати в хмарах. Він щире проситиме дружину про дитину, радіти появі на світ як першого так і третього малюка, але ось займатися дітьми, доглядати і виховувати - це навряд чи. Максимум, що можна чекати від тата Стрільця-це те, що він організовує сімейну поїздку на відпочинок, в похід, подорож. Зіграє на гітарі біля вогнища або приготує смачний плов. Ніякі побутові моменти, пов'язані з дітьми (пелюшки-сорочечки або успіхи в школі), його ніколи не зацікавлять по справжньому.

Папа стрілець навряд чи запам'ятає вага і зріст щойно народженого малюка, зате буде відзначати його народження з друзями дуже довго і бурхливо, а забираючи дитину з дитячого саду, вся увага витратить на те, як малюк застібає куртку і намагається зав'язати шапку, а на світські бесіди про сенс життя з співробітницями дитячого садка.

Зате дружині Стрільця вже явно ніколи не доведеться нудьгувати, якщо звичайно їй вдасться не тільки тягти все господарство, звалені на її плечі і виховання дітей, а й встигнути за чоловіком.

Якщо ви чекаєте малюка від Стрельца- перестрахуйтеся і підтягніть всіх, кого тільки можна-щоб допомагали вам з дитиною, тому як від його рідного тата ви навряд чи цього дочекаєтеся. Але не турбуйтеся, акцентуйте свою увагу на спільний відпочинок, романтичних вечорах, поїздках та інше, у чому чоловік Стрілець не поступиться жодному іншому знаку Зодіаку.

Папа Близнюки -

Чоловіки Близнюки вважаються хорошими батьками, навіть не дивлячись на те, як часто змінюється їх настрій, світовідчуття і поведінку. Навіть якщо ви вважаєте чоловіка Близнюки не надійною людиною в принципі-народжувати від нього не бійтеся, тому що навіть зіпсувавши відносини з вами, свою дитину він не залишить. Якщо трапилося страшне-увірвався терпець і ви прогнали тата Блізнеца- будьте впевнені, що він кожен день буде годинами простоювати під вашими дверима, поки ви не дозволите йому побачити дитину і поспілкуватися з ним.

Папа Близнюк завжди буде пишатися і хвалитися своїми дітьми, а в очах дітей буде прагнути виглядати ідеальним батьком. І повірте, йому це вдасться. Діти тата Близнюка завжди будуть одягнені, взуті, виховані, навчені і коли настане час - прибудовані на хорошу роботу. Але дуже важливо, щоб мама заохочувала всі старання такого тата, тоді Близнюк надихнеться своєю роллю в два рази більше, що в два рази краще.

Папа Близнюки як ніхто інший готовий розвивати дитину інтелектуально і фізично: виконувати разом шкільні домашні завдання, возити чадо в спортивну секцію, змушувати вранці робити зарядку - на це Близнюк не пошкодує свого часу. Папа Близнюки як ніхто інший готовий розвивати дитину інтелектуально і фізично: виконувати разом шкільні домашні завдання, возити чадо в спортивну секцію, змушувати вранці робити зарядку - на це Близнюк не пошкодує свого часу

Але ось чого чого, а вільного часу у чоловіка Близнюка на жаль завжди не вистачає. Він постійно зайнятий якимись справами і ви повинні бути дуже мудрою жінкою, щоб ласкою, а не в якому разі не докорами роздобути більше часу на сімейні справи. І до речі зайнятість такого тата найчастіше-це заробляння грошей для сім'ї, що між іншим дуже навіть добре. Адже без стабільного фінансового фундаменту ростити дітей буде дуже і дуже нелегко.

Папа Водолій -

Водолій найнеоднозначніший знак Зодіаку і його ставлення до дітей абсолютно таке ж: складно зрозуміти байдужий він або добре приховує свої почуття, тягнеться він до дитини по справжньому або показушнічает з метою кому то що щось довести. Абсолютно точно одно- тато Водолій завжди більше друг і психологічний ровесник своїй дитині, ніж батько і вихователь в класичному розумінні. Відповідно, дочекайтеся коли дитина підросте і тільки тоді тато почне себе як то проявляти, до немовляти ж ніякого інтересу чоловік Водолій як правило не має.

Папа Водолій не буде нав'язувати дитині свій погляд на світ, скоріше навпаки виховає критичний підхід. Поруч з таким татом дитина буде відчувати себе дорослою і самодостатньою особистістю. Тільки ось чи сподобається це мамі?

Щоб малюк отримав гармонійний розвиток і виховання, вам доведеться прищеплювати йому ті якості, які не зможе дати тато Водолій - відповідальність, організованість, уміння відповідати за свої вчинки і слова Щоб малюк отримав гармонійний розвиток і виховання, вам доведеться прищеплювати йому ті якості, які не зможе дати тато Водолій - відповідальність, організованість, уміння відповідати за свої вчинки і слова.

Будьте готові до того, що у чоловіка Водолія може проявитися одна дуже негативна риса: багато хто з них люблять свою дитину поки люблять його мати. У разі розлучення Водолій може піти по англійськи і згадати, що він батько тільки через кілька років. Аліментів як правило не платить.

Якщо ви зійшлися з Водолієм, вже маючи дитину-будьте гранично уважні - може так виявитися, що він вимагатиме, щоб ваша дитина проживав окремо від вас, так як він «заважає вашому щастю». Так-так, ось таким холодним і принциповим може виявитися тато Водолій.

З Водолія може вийти хороший батько, тільки якщо ви виховаєте це в ньому до появи дитини в сім'ї.

Папа Рак-

Девіз чоловіки Рака: «Крок вперед і два назад» повністю виправдовує себе, коли справа стосується виховання дітей. Велике місце в житті чоловіка Рака займає сім'я, але тільки сім'я цього чомусь не відчуває. Папа Рак примудряється приховувати цей факт від дружини і дітей, нескінченно переварюючи в собі одночасну тягу до близьких і до самотності. Парадоксально, але це так! Багато терпіння вам знадобиться, якщо батько ваших дітей Рак. Девіз чоловіки Рака: «Крок вперед і два назад» повністю виправдовує себе, коли справа стосується виховання дітей

У цього чоловіка може часто змінюватися настрій. Іноді він може навіть впасти в глибоку депресію, вибратися з якої йому буває складно. І тоді він може забувати про оточуючих і концентруватися тільки на себе. Для дитини зрозуміти це буде звичайно складно.

Але взагалі, якщо відставити убік-напади депресій і бажання побути на самоті чоловіки Раки дуже навіть не погані батьки. Вони щиро люблять своїх дітей.

Правда, як і у більшості чоловіків проявляти себе в ролі тата Рак починає досить пізно, часом навіть тоді, коли діти вже пристойно зросли, закінчили школу і навіть встигли обзавестися власними сім'ями!

Далі буде.

Статті на цю тему

 • Роль батька в житті сучасного чоловіка

  У нашому суспільстві прийнято вважати, що, створюючи власну сім'ю, чоловік бере приклад зі своїх батьків. Що в свою сім'ю він поводиться так, як було між його мамою і татом. Це не зовсім так. Практика показує, що як правило, жінка (в житті якої батько не брав участі або зіграв негативну роль) прагне всіма силами зберегти свою сім'ю, а чоловік (який так само рідко бачив батька і стосунки не складалися) навпаки - веде себе в точності як власний батько! Якщо свідомо він розуміє, що повинен брати участь у вихованні дітей, то підсвідомо біжить від сім'ї так само як це робив його батько, тим самим перетворюючи свою дружину в власну матір ...

 • Папи різні потрібні. Частина друга: Овен, Телець, Лев, Діва, Скорпіон, Козеріг і Риби
 • Недовірливі і закриті чоловіки - хто вони?

  «Він такий закритий, не може розслабитися навіть вдома, в колі сім'ї! ...» «Я часто не знаю, про що він думає, він нічим зі мною не ділиться і не хоче говорити про свої почуття! ...» «Він занадто жорсткий, він нікому не довіряє, навіть мені, я це відчуваю! ... »Таке часто можна почути від жінок щодо їх чоловіків, чоловіків. І дійсно, чоловіки значно частіше, ніж жінки, бувають закритими, збирають багато в собі, рідко проявляють емоції вдома - швидше накрічат на підлеглих на роботі або «відірвуться» з друзями на футболі. Недовірливі і закриті чоловіки - які вони? Джерелами недовіри завжди стають жорстокі життєві уроки.

 • 3 ради для вітчима

  Багато жінок, які вступили в шлюб вдруге, часто стикаються з проблемою відсутності взаєморозуміння між своїми дітьми і своїм чоловіком-их вітчимом. На жаль, але це практично неминуче. Причому, затягуючи такий конфлікт, жінка тільки погіршує ситуацію і з часом погіршуються відносини вже не тільки між вітчимом і дитиною від першого шлюбу, а й між подружжям. Чи можна запобігти таким конфліктам або звести їх до мінімуму?

 • 12 простих наукових експериментів, якими можна розважити дітей

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь ласка, зареєструйтеся або авторизуйтесь!

Тільки ось чи сподобається це мамі?
Недовірливі і закриті чоловіки - які вони?
Чи можна запобігти таким конфліктам або звести їх до мінімуму?