Пасажири авіакомпанії "Аерофлот" більше доби добираються до Вашингтона

Дістатися до пункту призначення до сих пір не можуть близько 200 пасажирів рейсу Москва - Вашингтон авіакомпанії Аерофлот, який повинен був прибути в американську столицю 19 жовтня в 17
Дістатися до пункту призначення до сих пір не можуть близько 200 пасажирів рейсу Москва - Вашингтон авіакомпанії "Аерофлот", який повинен був прибути в американську столицю 19 жовтня в 17.40 (1.40 п'ятниці за київським часом). Через технічні неполадки, літак який повинен був вилетіти з Москви 18 жовтня в 15.05, був затриманий на шість з половиною годин.

На підльоті до Вашингтону літак був перенаправлений в аеропорт імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку через грозу в районі аеропорту призначення. Посадку в Нью-Йорку літак здійснив в 00.56 (08.56 мск). Протягом трьох з половиною годин нам обіцяли, що літак буде дозаправлений і відправлений до Вашингтона. Однак через те, що представника "Аерофлоту" в Нью-Йорку ніхто знайти не зміг, рейс відклали, а нас випустили в термінал ", - розповіла РІА Новини одна з пасажирів рейсу.

У той же час джерело в вашингтонському аеропорту імені Джона Даллеса підтвердив РІА Новини, що літак був перенаправлений в Нью-Йорк при підльоті до Балтімор через грозу в районі вашингтонського аеропорту. Він підтвердив, що служби аеропорту імені Кеннеді, а також російський екіпаж якийсь час не могли зв'язатися з представником "Аерофлоту" в Нью-Йорку. За його словами, спочатку передбачалося, що літак з пасажирами відправиться до Вашингтона після дозаправки, для чого було виділено два "вікна". Однак після того, як через "ряду проблем" не вдалося забезпечити обслуговування борту, пропонувалося відправити пасажирів чартерним рейсом, а й цього з якихось причин не відбулося.

Співрозмовник агентства зазначив, що екіпаж рейсу з Москви після тривалого очікування дозаправки, ймовірно, не міг продовжити переліт без порушень нормативів часу роботи екіпажів повітряних суден. Джерело не став коментувати заяви пасажирів про те, що американська сторона відмовлялася обслуговувати рейс з Москви в Нью-Йорку. "Ймовірно, в той час в аеропорту імені Кеннеді могла не працювати котрась із необхідних для обслуговування таких літаків служб або могли діяти обмеження на проведені роботи. Це питання не до мене, а до адміністрації того аеропорту", - сказав він.

Пасажири російського рейсу стверджують, що представник "Аерофлоту" в Нью-Йорку відмовився відповідати на їхні запитання. "Після виходу в термінал ми спробували знайти представника" Аерофлоту ", але він від нас просто втік. Адміністрація аеропорту змусила нас пройти митний контроль і отримати багаж, і вже після цього вирішувати виниклі проблеми. Проте всі ми змушені були шукати способи добиратися до Вашингтона самостійно - хто на поїзді, хто на орендованому автомобілі ", - розповіла РІА Новини пасажирка.

Пасажири, які чекали рейсу в Москву, відзначали, що аеропорт не закривався на час грози, через яку рейс був перенаправлений в Нью-Йорк. "У цей час (близько 23.30) сідали рейси з Каліфорнії, був рейс з Мексики, він сів біля 23.55", - розповів РІА Новини один з пасажирів. За його словами, в ситуації, що склалася чекали вильоту в Москву стикалися з дефіцитом інформації. "Ми дійсно не знали, коли чекати рейсу. Представники авіакомпанії і глава вашингтонського офісу" Аерофлоту "(Володимир) Краскевич перебував постійно з нами, він постійно вів переговори по телефону, йому називали все нові і нові терміни, однак в підсумку літак не прилетів. тут авіакомпанія зробила для нас все, однак ми б хотіли завчасно мати інформацію про те, коли чекати вильоту ", - зізналася також одна з пасажирів рейсу.

Наш світ стає з кожним днем ​​все небезпечніше і небезпечніше. І будинок вже давно втратив статус «безпечного» місця. Щоб хоч якось убезпечити себе про впровадження в ваш будинок сторонніх, необхідно встановити двері броньовані . Найякісніші бронедвері з мінімальною ціною продаються в інтеренет магазині Safe Door.